15 km ajavõtuga

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1LaumetsRaunoTartu SS KalevMM100:49:53
2LehismetsPriitSTAMINAMM200:50:17
3LeinAndrusRakvere KJK VIKEMM40100:52:21
4ReinartHardoMM300:52:59
5VeilbergAgoPäästeMM50100:55:32
6JuhkovJanar JuhkovSpartaMM400:55:54
7JaaskaAllan-PeeterSTAMINA SKMM40200:56:34
8JaksonAhtoTäppsportlasedMM40300:57:02
9RaspelRaidoSPARTA/DECTONAMM45100:57:53
10lemRistoMMN100:59:06
11KuleshovAleksandrFB jooksmineMM500:59:16
12KukkKaisaSpartaNN100:59:19
13VerevmägiKristiinaTäppsportlasedNN200:59:34
14AaveMariusRTA TarbatuMM600:59:43
15BaumanJaanusMM701:00:06
16KroonKenetDektum Ehitus OÜMM801:00:15
17NovitskiJanarMM901:02:15
18KaskVilluSK AASPEREMM40401:02:20
19VäljaotsKainViru TullMM40501:02:20
20KeskkülaKarolViru TullMM40601:02:45
21RõukMargusMM1001:03:36
22TrossTiinaTäppsportlasedNN45101:04:14
23TomsonTauriMP101:05:23
24LusikasKristjanMobi Solutions OÜMM1101:05:24
25RikolasSiimMM1201:05:31
26OlvetRivoMMJ101:05:38
27BõkovRainerRRGMP201:05:47
28LepikKaiaTäppsportlasedNN301:06:08
29KoklaMadisMM50201:06:14
30PisangStenBellusMM1301:06:22
31OssipenkoOlesjaNN401:06:31
32LiivaHenriCGI EestiMM1401:07:04
33AntalainenLauriCoreGrowMM1501:07:06
34JankeMaidoIITEE SpordiklubiMM1601:07:10
35ZavadskisErikMM40701:07:16
36HangaKnutKose SpordikoolMM40801:07:21
37HangaKarolKose SpordikoolMP301:07:22
38TaalHeikiMM1701:07:24
39LillmetsllarMM40901:07:25
40PartsRaunoFB jooksmineMM401001:07:39
41JoasaareErikMM1801:07:56
42BernatGalinaNN55101:07:59
43SillanurmLyTäppsportlasedNN40101:08:04
44KuboKittyNN40201:08:50
45HermsaluAndoMM1901:09:20
46SärakIvoRunningExpertMM2001:09:34
47NurkKristiinaSpartaNN40301:09:34
48PohlakTarmoJooksupartnerMM401101:09:49
49TasujaValevMM401201:10:03
50LopsikPriitHANSA SKMM2101:10:10
51JärveMarinaSpartaNN45201:10:53
52VesiArneMM401301:10:57
53TammojaMarioMM2201:11:02
54LaanmetsJüriMM55101:11:07
55ValterJärviNN55201:11:08
56HimuškinAndreMM401401:11:11
57ElmanovitsErikMM2301:11:16
58KiviselgAllanSpartaMM2401:11:23
59PeetrimägiSiimMM2501:11:41
60TuttMarkoMM2601:11:48
61KiisToomasSK AASPEREMMN201:12:13
62BaranovAleksandrMM60101:12:35
63PungasHelinNN501:12:35
64VironmäkiJohannaSuomettaret/Tuokko OC?NN45301:12:41
65PalmAnne-LySK JooksupartnerNN601:12:51
66EltermannMariNN701:12:54
67JärveEinarHermes JKMM45201:12:56
68KaaverSiiriNN50101:12:56
69KaegasMargusMM401501:12:56
70JõemetsKirsikaTäppsportlasedNN801:13:01
71PetersonTriinSpartaNN40401:13:15
72SuikIngaTäppsportlasedNN901:13:20
73MägiKaidoLemonsportMM2701:13:21
74TaluKristjanCuba LibreMM401601:13:23
75FreudenthalMarisNN1001:13:25
76PalumetsMarioMP401:13:33
77KarjusKaidoARTMAN RACINGMM401701:13:59
78ValgeHelemaiNNJ101:14:15
79SuursildAloMM2801:14:19
80MiksonValentinGraveerimiskeskusMM50301:14:29
81OjalillRaimondJoti KülahulludMM2901:14:44
82KardakovAleksandrWHMM55201:14:46
83VarbTaaviJK Must PuudelMM3001:14:59
84MeierRaivoHermesMM65101:15:17
85VolensMaretSpartaNN40501:15:20
86GutmannIndrekVabakutselineMM3101:15:31
87KülljastinenKristiNN40601:15:42
88BaumverkMärtMM401801:16:12
89MändLauriMM3201:16:19
90TreimanMarekSK RakvereMM3301:16:31
91RistmägiPeepJK HERMESMM65201:16:38
92KruusmannGeidiVäike-Maarja GümnaasiumNN1101:16:46
93FimbergTeetMM401901:16:46
94LahiHansMM55301:17:08
95PeetrimägiSigreNN1201:17:19
96EngelMargoTäppsportlasedMM3401:17:24
97NõmmikMartinMM3501:17:38
98VeelainMaikelMM3601:17:51
99AagverRainMM3701:18:11
100KaskaMarkoMM402001:18:13

Pages

Südasuve Maraton toimub tänu toetajatele:

Viking Line, A-Sport, Nike, Põhjakeskus, Vytautas, Selver, Viru Õlu, Viru Haigla, LILIINA, Rakvere Lihakombinaat, Aqva Spa, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Ice Power, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.