21,1 km

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1KuleshovAleksandrSPARTA SSMM101:18:56
2SimsonPriitEesti PäevalehtMM201:21:28
3KajariPriitSpartaMM45101:23:04
4TiiksaarAaroMM301:23:27
5KuusklaPriitäpudMM401:23:30
6MäeJaanus#GORUNTARTUMM501:23:43
7EnnLauriSpartaMM601:26:01
8LiigandJaanuskorp! SakalaMM701:26:35
9LuiRagnarProRunnerMMJ101:27:22
10AaveMariusSK ProrunnerMM801:27:30
11LundverMardoMM901:27:58
12KuusaluAskoKoidu SuusaklubiMM1001:28:17
13RaspelRaidoTreeningpartner DiadoraMM45201:28:25
14RepanPavelX-Air OstravaMM40101:28:45
15MaasikLauraNõmme KJK/Danske BankNN101:29:12
16ErvinUrmasMM50101:29:41
17KuuskJaanusSpartaMM1101:31:09
18RoosnuppPriitMM40201:31:15
19TikvaIndrekAlbe TeamMM45301:31:45
20AssonAilarStaabi- ja sidepataljonMM1201:32:05
21SõberElionMM1301:32:34
22RõžovViadimirMM45401:32:39
23tiislärkaupoFB JooksmineMM1401:33:28
24SootsElariMM1501:33:32
25NurkKristiinaSparta SKNN201:33:33
26SaarIndrekMM1601:33:35
27TokkoRainerKoidu SuusaklubiMM45501:33:42
28KangurToivoMM50201:33:46
29OjalillRaimondFB JooksmineMM40301:33:52
30KokkKristjanMM1701:34:13
31PehkHeimarSaverna SpordiklubiMM1801:34:18
32PihlakLauriSpartaMM1901:34:33
33OblikasJanekmarathon100.comMM40401:34:58
34TsarskiOliverMM2001:35:34
35ärmUrmasMM50301:35:53
36UntToomasJK NõmmeMM50401:36:38
37LillmetsÜllarMM45601:36:49
38AbnerAndreTreeningpartner-Diadora / Jooksja käsiraamatMM45701:37:00
39TaalArlesFB JooksmineMM40501:37:18
40kisseljovalekseiFORGAMMM40601:37:32
41MuldKristjanMM2101:38:05
42PõldaruHarlisMM2201:38:15
43HeliMadisLHV SportMM2301:38:20
44KruupAivarMM2401:38:21
45AngelstokAivarMM45801:38:33
46PartsMargusMM2501:38:37
47TruninAlekseiCone CenterMM2601:38:39
48PärnassaluToomasTäppsportlasedMM45901:38:51
49KarmaAndriMM2701:39:00
50TammikTaavetMM2801:39:19
51TuttMarkoTreeningpartnerMM2901:39:24
52tuuletareargokorvpalliklubi meeste varjupaikMM3001:39:39
53KoklaMadisJooksupartnerMM55101:39:45
54EdasiIndrekFB JooksmineMM3101:39:46
55UngaRainMM3201:39:54
56PetersonTriinSparta SKNN45101:39:55
57AhtijainenRistoMM3301:40:08
58JuhandiAivarSpartaMM40701:40:17
59VetevoogKaidoFB JooksmineMM40801:41:17
60kärditarmoSuusaAkadeemiaMM451001:41:32
61KaljuveeKristoMM3401:41:35
62JürimäeTarvoSpartaMM40901:41:36
63HeinsaluRaulAlbe TeamMM451101:41:38
64ToomingMarkoMM3501:41:50
65PõvvatHeikkiMM3601:41:52
66SchmidtKairiTreeningpartner/DiadoraNN301:41:56
67TõnissonTambetMM401001:41:59
68LaasMadeNN401:42:08
69KostjukovJaanMM3701:43:05
70kurigvahurMM451201:43:26
71AleksejevAndreiKuldkaruMM3801:44:02
72LaivSilverMM451301:44:10
73HermsaluAndoTreeningpartnerMM401101:44:45
74MÕNDRESKUJANEKMM401201:44:55
75PaulusHugoMM55201:44:58
76LeibenauMarkoMM401301:45:31
77PuustRaidoElujooksMM3901:45:37
78LäänemetsLauriMM4001:45:43
79RosinKaidoSK SpartaMM401401:45:49
80KarjametsKarmoMTÜ Tallinna Lennujaama SpordiklubiMM4101:45:50
81LaignaMarkoMM4201:46:23
82ReimaaKatarinaSpartaNN501:46:31
83RegoMarioMM4301:46:31
84EesmäeAhtoMM401501:46:35
85PihlakJekaterinaNN45201:47:27
86AlonovPavelTallinna Pae GümnaasiumMM4401:47:36
87RoosimaaTaunoMM4501:47:58
88VarikKatrinSparta SKNN601:48:10
89PevgonenRaikoMM4601:48:47
90BorisovSergeyMM50501:48:54
91KösterRaulMyfitness ViruMM451401:49:02
92RohilaLiisaNN701:49:05
93MooritsViljarMM4701:49:14
94PramannSilverMM401601:49:16
95NovokovichMariaNN801:49:19
96ValkLauriMM4801:49:21
97NukaInnarMM4901:49:27
98KaruUrmoRiigi Kinnisvara ASMM5001:50:01
99VarikEndreSK Achilleus/Perekond VarikMM5101:50:05
100SaarAnnelySpartaNN40101:50:13

Pages

Südasuve Maraton toimub tänu toetajatele:

Viking Line, A-Sport, Nike, Põhjakeskus, Vytautas, Selver, Viru Õlu, Viru Haigla, LILIINA, Rakvere Lihakombinaat, Aqva Spa, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Ice Power, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.