21,1 km

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1KuleshovAleksandrTreeningpartnerMM101:16:05
2TippiBertTreeningplaan.ee MM201:16:24
3ChilipenkoAlexeyMM301:17:53
4PedakJaanusMM50101:21:58
5KajariPriitSparta SpordiseltsMM45101:22:08
6RaspelRaidoTreeningpartnerMM50201:22:40
7MäeJaanus#GORUNTARTUMM401:23:05
8BõkovRainer1. JalaväebrigaadMMJ101:23:15
9KingoGunnarTreeningpartnerMM501:23:38
10ManitskiMärtMM601:24:23
11TiitsRauno200-gaMM701:25:09
12AzzaroLaurentFRA ESNMM40101:25:58
13HeldeOskarMM801:26:12
14PaapUrselMM901:26:29
15ErvinUrmasMM50301:26:42
16KüünrussReemetSpartaMM40201:27:02
17OruaasKalleSK ProRunnerMM1001:27:14
18SavastverAlarKoidu SuusaklubiMM45201:27:16
19LutsMarekTäppsportlasedMM45301:27:20
20PiponChristopheUMOMM1101:27:43
21SzelaskiewiczSebastianFRA ESNMM1201:27:43
22TiislärKaupoMM1301:27:44
23TaalArlesFB jooksmineMM40301:27:45
24TalvisteRaimoSpartaMM1401:28:00
25TähepõldJanarMM1501:28:37
26BrancataLoicFRA ESNMM1601:28:25
27TootsAleksanderMM45401:28:51
28PuusildKristjanElujooksMM1701:29:21
29TennisbergTargo#teambondoraMM1801:29:50
30ZvorovskiHennLennuliiklusteeninduse ASMM50401:30:34
31SaarIndrekKuusalu jooksugruppMM1901:30:45
32SeemaRaulMM40401:31:02
33RäbinLauriProrunnerMM2001:31:08
34TõnismäeMarekKoidu SuusaklubiMM40501:31:26
35DenisJohanFRA ESNMM2101:31:32
36TislerRaidoMM2201:31:36
37KirsipuuTiitMM40601:31:31
38EdurJarlMM40701:32:00
39TrossTiinaTäppsportlasedNN50101:32:17
40KukkKasparMM2301:32:05
41SaarKristjan21CC triatloniklubiMM2401:32:07
42DumonteilAntonyFRA ESNMM2501:32:31
43NurkTalisTalis Nurk EhitusMM2601:32:33
44ÕismaaRaunoMM2701:32:56
45RoosnuppPriitMM45501:33:14
46AlaTaimarMM2801:33:23
47OjalillRaimondFB jooksmineMM40801:33:25
48HohweillerNicolasFRA ESNMM2901:33:25
49KulbasReneeMM40901:34:00
50MaasikLauraIce Swimming EstoniaNN101:34:02
51KuivKadiliisSK ProRunner / JomaEkspertNN201:34:25
52ValdmaaLauriSK ProRunnerMM3001:34:25
53HeinaruMarisTreeningpartnerNN301:34:35
54KroonKenetDektum EhitusMM3101:34:35
55KaaverAndreAnu jooksutrennidMM3201:34:23
56KadakUrmasSpartaMM50501:34:42
57MetsRandelMM3301:34:44
58TruninAlekseiMM3401:35:02
59LehtpuuKatrinFB jooksmineNN401:35:06
60LoitMadisMM3501:35:21
61HoudayerTeddyFRA ESNMM3601:35:19
62PohlakTarmoSK JooksupartnerMM401001:35:20
63LajaLehoSK JooksupartnerMM45601:35:42
64LiisMerlinNN501:35:42
65KimmelJaakMM3701:35:52
66PartsMargusViking Line EestiMM3801:36:16
67KaegasMargusMM45701:36:29
68LauringKarreSK ProRunnerMM50601:36:49
69SiimTarvoSK ProRunnerMM401101:36:55
70KajariMartSpartaMM45801:37:00
71KukkIllarMM55101:37:12
72KuhiKristinaNN601:37:16
73SchärBretNike+ Training ClubNN701:37:35
74EdasiIndrekFB jooksmineMM3901:37:40
75ViirmaaAloSpartaMM4001:37:41
76MuldKristjanMM4101:37:50
77SihtAiliNN60101:38:18
78KruusMarkoMM45901:38:09
79ViruMarkoMM4201:38:44
80TulpKristjanTreeningpartnerMM4301:38:41
81BryTeddyFRA ESNMM4401:38:53
82SepnikAinarAruut OÜMM4501:38:50
83KuusklaPriitSK AaspereMM4601:38:54
84KreutzvaldIvoProrunnerMM4701:39:13
85OblikasJanekmarathon100.comMM451001:39:28
86PaluSilverMM4801:39:31
87KirsmanUrmas200-gaMM4901:39:29
88UrbJaanusSpartaMM5001:39:45
89KoklaMadisSK JooksupartnerMM55201:39:48
90ÜlemRistoMM5101:40:23
91PetersonTriinNN45101:40:21
92UueSvenMMN101:40:37
93TomsonTauriKJK VikeMMJ201:40:38
94PallumPriitMM401201:40:22
95KukkKatrinNN801:40:48
96ChokriOussineFRA ESNMM5201:41:07
97ElramKaidoMM5301:41:07
98VarikEndreSK Prorunner/AchilleusMM5401:41:33
99IvanovKatriinJooksupartnerNN901:41:30
100LaanemetsMeelisMM5501:41:55

Pages

Südasuve Maraton toimub tänu toetajatele:

Viking Line, A-Sport, Nike, Põhjakeskus, Vytautas, Selver, Viru Õlu, Viru Haigla, LILIINA, Rakvere Lihakombinaat, Aqva Spa, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Ice Power, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.