7 km ajavõtuga

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1PiirsaluMeelisMM40100:25:46
2MasikTambetToggl/SK KolepahaMM100:27:36
3RaukTanelMMN100:27:53
4FlorenKelliKF SuusaklubiNN100:30:26
5JairusJaagupTapa GümnaasiumMMJ100:32:27
6LuiRagnarMP100:32:34
7MärtsooRaunoMM200:32:53
8PalkIvarMP200:33:03
9IlvesMikkMP300:33:14
10ZadonskiEleryNT100:33:18
11VasemägiReijoMP400:33:23
12AnnimäeAlbertMP500:33:26
13RaamMärtMM300:33:36
14SipriaIvarMM400:33:37
15TankEerikVäike-Maarja GümnaasiumMMJ200:34:26
16KruusimaaKristjanSõmeru PõhikoolMP600:34:36
17PiirsaluAndre-MarekMP700:34:37
18ViilIndrekMM500:34:38
19HäätõrRagnarAQVA Hotell ja SpaMM600:34:40
20KaasikMarkoMM700:34:54
21KermHendrik JohannLinnumetsaMP800:34:56
22MerelaidRobinMP900:35:06
23PilliMarttiMP1000:35:12
24SarematRaidoMM800:35:14
25LilleväliTormisMMN200:35:36
26ReiliAndreas MartinIITEE SpordiklubiMP1100:35:43
27AngelstokAllanMP1200:35:46
28KermMargusLinnumetsaMM40200:35:47
29MogliaPaoloMM50100:36:04
30KuuseLeoMM900:36:06
31LassEliiseNN200:36:06
32SeppingKarlTapa GümnaasiumMMJ300:36:09
33FlorenJanekMM1000:36:11
34KuhiPeeterMM1100:36:37
35UueKermoTapa GümnaasiumMP1300:36:46
36TimmSanderSõmeru PõhikoolMP1400:36:47
37MarksooKadriRRGNN45100:36:51
38VildekKelliTapa GümnaasiumNT200:36:56
39KüttisGüntherOjasaarMP1500:36:57
40VooglaidJohannesTapa GümnaasiumMP1600:36:57
41FlorenKristelKF SuusaklubiNN300:37:20
42MetsaruHarrySõmeru PõhikoolMM50200:37:24
43PalkRaulMP1700:37:29
44AltmäeHolgerMP1800:37:32
45KaubiSaaleNNJ100:37:35
46LükkSilverVäike-Maarja GümnaasiumMM1200:37:41
47SiimarPaula-BritSae hostelNT300:37:41
48KoppelLiiaNN50100:37:45
49MesjatsevKevinMP1900:37:48
50IsakarOttMP2000:37:50
51TurkinViktorAdvokaadibüroo Viktor TurkinMM45100:37:50
52AitVladimirMM65100:37:51
53KuusemetsJanMP2100:37:55
54KuusikKailiNN400:37:57
55PirnMeelisMM45200:37:59
56KronkKertSõmeru PõhikoolMP2200:38:01
57PüssKristelVäike-Maarja GümnaasiumNNN100:38:02
58AugasmägiKaulHaka PlastMM60100:38:13
59LillmetsRaulRRGMP2300:38:14
60PõdraMartinHaljala koolMP2400:38:38
61PloompuuMari-AnnRRGNT400:38:38
62LausArgoAssar OüMM45300:38:41
63RemiküllRagnarMM45400:38:56
64MeldreMarkusSõmeru PKMP2500:39:09
65KasoLiis-MariiNT500:39:13
66ZadonskiGennadiMM40300:39:18
67LempuRasmusMP2600:39:22
68KantKristiNN500:39:29
69VoltReetNN600:39:31
70AlavereUrsulaAQVA Hotell ja SpaNN40100:39:35
71VooglaidTuuliNT600:39:37
72AssmannHormMP2700:39:43
73KontRasmusTapa GümnaasiumMP2800:39:50
74KalgreMarkoMP2900:39:56
75LaasmägiHandoMM1300:39:59
76SamraKätlynNN700:40:00
77VõhmarKristiLasila PõhikoolNN800:40:06
78TislarPilleNN900:40:09
79SaulRaimoMM1400:40:13
80SooAllarTapa GümnaasiumMMJ400:40:14
81RaskPilleNN50200:40:14
82NortsOliverMP3000:40:15
83PetrovVanessaKF SuusaklubiNT700:40:16
84PajuKeyNN1000:40:34
85LippTaimoMM40400:40:38
86MesipuuEha-KaiNN1100:40:38
87TauerGunnarMM40500:40:40
88KomarovAlekseiMM1500:40:43
89PikhoffAimurMM1600:40:47
90LjašMarkusKF SuusaklubiMP3100:40:48
91PipenbergArlisMM1700:40:49
92PipenbergOlariMMN300:40:49
93PipenbergValterMM1800:40:50
94AimseRailoVäike-Maarja GümnaasiumMP3200:40:55
95MuldmaMihkelRRGMP3300:40:59
96KanarbikLauriTallinna TehnikakõrgkoolMMN400:41:03
97JannoBrentKF SuusaklubiMP3400:41:05
98LiivasteMerilyNT800:41:07
99MägiMarekMM1900:41:10
100PipenbergOlevMM60200:41:12

Pages

Südasuve Maraton toimub tänu toetajatele:

Viking Line, A-Sport, Nike, Põhjakeskus, Vytautas, Selver, Viru Õlu, Viru Haigla, LILIINA, Rakvere Lihakombinaat, Aqva Spa, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Ice Power, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.