7,7 km

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1LehismetsPriitSportlasedMM100:25:08
2KallasteJaanusTreeningpartner/AdidasMM200:26:01
3KruutTaaviSportlasedMM300:26:08
4LundverMardoMM400:26:10
5KravetsRainerSK ProRunnerMPA100:27:35
6MasikTambetSK KolepahaMM500:27:38
7HummalErkkiSparta SpordiseltsMM40100:27:43
8SnitsarenkoTarassTreeningpartnerMM600:28:31
9LuiRagnarSK ProRunnerMMJ100:28:38
10VishnenkoMaximMM700:28:38
11JalakasPeepSpartaMM800:28:47
12ValdmannAskoSpartaMM900:29:05
13PiirsaluMeelisMM40200:29:13
14TibarMarionSparta/ MarshNN100:29:15
15RõukMargusMM1000:29:18
16ŠapovalovDmitriMM1100:29:40
17RuusaleppKarl AugustTartu Ülikooli SpordiklubiMMN100:29:48
18TajaPhilippeFRA ESNMM1200:30:07
19KoppelKaidoBronx Wood OÜMM40300:30:12
20VerevmägiKristiinaTäppsportlasedNN200:30:16
21PehkHeimarDDRMM1300:30:22
22KaukülaKristoSportlasedMM1400:30:23
23NõmmMardenMM1500:30:35
24ReinapAivarTäppsportlasedMM45100:30:42
25PappelJaanusMM45200:30:43
26PalmAnne-LySK JooksupartnerNN40100:30:43
27SootsViivi-AnneTreeningpartner DiadoraNN45100:30:44
28ThorelAymericFRA ESNMMN200:31:11
29Abdi-JamaMahamoudFRA ESNMM1600:31:17
30PangAndresTäppsportlasedMM40400:31:16
31VahterKaimoMM1700:31:20
32OolmaRaudoSportlasedMM55100:31:47
33MittOlevMM55200:31:57
34LilleViljarMM1800:31:54
35KrullKristjanMM1900:31:56
36LillmetsÜllarMM45300:32:05
37KarroSvenMM50100:32:14
38TiidemannMikkSK FortunaMM2000:32:16
39KhrennikovaOlgaNN300:32:45
40KlaasKalleMM2100:32:50
41RajuHeidiNN400:32:57
42ToomRainiMM40500:33:15
43NesterkoMariaNN500:33:06
44ElmanovitšErikMM40600:33:18
45SaaringSanderNõmme SKMPA200:33:36
46KasemaaAlariTreeningpartnerMM45400:33:38
47DebouitStevenFRA ESNMM2200:33:40
48SildTristan AikTreeningpartner Diadora NoortetiimMPA300:33:42
49KimerlingSlavomirMM50200:33:42
50KurgToomasSK PARKSIMM40700:33:43
51PreemTriinSEB/SpartaNN600:33:50
52VintMirjamSisekaitseakadeemiaNN40200:33:59
53LaasMadeNN700:34:02
54HudilainenEerikTREENINGPARTNER/DIADORA NOORTETIIMMPA400:34:06
55KletsunOlga-NN800:34:04
56PõldsaarPaulTulepuu.eeMM40800:34:08
57TuruKaljoMM50300:34:15
58NutovKevinKoigi KoolMPA500:33:57
59LeibenauHeleriNN900:34:18
60VolensMaretNN45200:34:24
61PiiratHannuSK ProRunnerMM2300:34:39
62OjokasMartinMM2400:34:40
63AinsaarAinSpartaMM50400:34:40
64LiipaMari-LiisSK JooksupartnerNN1000:34:57
65MändlaRaulTäppsportlasedMM45500:35:09
66OtsVahurMM40900:35:07
67SiimIvoMM50500:35:24
68KukkKasparMPA600:35:12
69VeeremaaMarek1. JalaväebrigaadMM45600:35:14
70SepaSanderSisekaitseakadeemiaMM2500:35:13
71KarbeJanekMM45700:35:25
72AllmägiAloMM2600:35:29
73UkkiviJürgenMM2700:35:02
74NisuMartinMM2800:35:13
75TäppMehisMM45800:35:50
76JagantMargoRSK SportkundaMPA700:36:02
77KaljuraidRaulMM45900:35:58
78OtsFredMPA800:35:57
79ReinholdLiisNN1100:36:07
80TrasbergMarkusMPA900:35:56
81KairiteInnaTulepuu.eeNN1200:36:11
82SammalpärgHeittiFB jooksmineNN1300:36:18
83HelemäeEroMM401000:36:18
84MalmRegiinaNNJ100:36:19
85KaljusaluKärtynNTA100:36:05
86NõmmMargeTäppsportlasedNN45300:36:25
87BernatGalinaNN55100:36:27
88RebaneAnnagreteTäppsportlasedNN1400:36:34
89LuiDagmarProrunnerNNJ200:36:50
90SeleznjovaJuliaNN75100:36:33
91SuurMarekProekspertMM401100:36:57
92MaasaluKristjanMM2900:37:09
93LillmetsRaulMPA1000:37:11
94SchmidtKaarelMM65100:37:14
95KudeviitaAleksanderHC VipersMPA1100:37:19
96AmorRainerMM3000:37:04
97DebeerStéphaneFRA ESNMM3100:37:21
98KasoLiis-MariiNTA200:37:34
99KudeviitaKonradHC VipersMPA1200:37:36
100RibaultJulienFRA ESNMM3200:37:36

Pages

Südasuve Maraton toimub tänu toetajatele:

Viking Line, A-Sport, Nike, Põhjakeskus, Vytautas, Selver, Viru Õlu, Viru Haigla, LILIINA, Rakvere Lihakombinaat, Aqva Spa, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Ice Power, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.