7,7 km 2016

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1JõesooArgoMM100:24:41
2KallasteJaanusTreeningpartner - AdidasMM200:25:26
3JürsSanderSpartaMM300:25:56
4TärnoIndrekMM40100:27:37
5DubrovskiJanTreeningpartnerMM400:28:05
6KalaTaaviMM500:28:19
7TerepingMikkMM600:28:21
8KüünrussReemetSpartaMM40200:28:22
9KannelTanelMM40300:28:25
10RehelemStevenTreeningpartnerMM700:28:33
11HellermaAndresMM800:28:54
12ValdmannAskoMM900:29:06
13RõukMargusMM1000:29:20
14BõkovRainerKJK ViKe/RRGMMJ100:29:26
15KaukülaKristoSpordiklubi PinxMM1100:29:35
16PartsPriitTäppsportlasedMM40400:29:38
17PaabstelJuhanSpartaMM1200:29:47
18TibarMarionSparta/MarshNN100:29:52
19TreierTarvoMM1300:29:55
20KaurTaunoMM1400:30:23
21KulbasReneeMM40500:30:27
22KulbasOliverTäppsportlasedMM1500:30:28
23LepikKaiaTäppsportlasedNN200:30:28
24AllmägeAloMM1600:30:42
25VerevmägiKristiinaTäppsportlasedNN300:30:55
26VäärtnõuAivarMM1700:30:58
27LeemetRaidoMM1800:31:01
28ReinapAivarTäppsportlasedMM45100:31:14
29PõldsaarPaulPersonaaltreeningud.eeMM40600:31:15
30TikvaDaniel MichaelAlbe TeamMMJ200:31:21
31PalmAnne-LySK JooksupartnerNN40100:31:34
32GreenbaumJannoMM40700:31:46
33KuslapMinnaNN400:31:51
34JürjenAndresMM1900:31:52
35IluTaaviMM2000:32:15
36KusmaRomanMM50100:32:41
37HaviAivarMM40800:32:44
38SildTristan AikMPA100:32:55
39PaesaluSanderMMN100:33:07
40LaasmägiHandoMM2100:33:13
41RootsRaulEesti Energia SpordiklubiMM2200:33:22
42KelkMartMM2300:33:26
43KaegasRogerMPA200:33:34
44KullamägiKarmoMM2400:33:35
45PaulusSiljaSpartaNN500:33:51
46LeibenauHeleriNN600:34:00
47HeinaruMarisTreeningpartnerNN700:34:06
48AabreldaalRobinMPA300:34:21
49AllmägiaapSK RadaMM2500:34:21
50RaamMärtMM2600:34:38
51KannelRannoMPA400:34:53
52KaljusaluKärtynNTA100:35:06
53MägiIndrekMM40900:35:10
54MägiRaitMPA500:35:10
55KulbasRistoMM60100:35:10
56HeinapuuMihkelMM2700:35:12
57PiikMirjamTäppsportlasedNN800:35:16
58EinbergRaimoMM2800:35:19
59AdratDagnarMM2900:35:37
60PartsJaanikaElisa SpordiklubiNN40200:35:39
61RasvaGregorAudentesMPA600:35:49
62KannelEditOK NormaNN40300:35:50
63RehtlaKadri-LiisNNN100:35:53
64MattisenGuidoBellfireMM3000:35:58
65MartjuševJevgeniMM3100:36:01
66SildAnvarMPA700:36:07
67ToomelKerliNN900:36:08
68SiimIvoMM50200:36:09
69MändlaRaulTäppsportlasedMM401000:36:19
70NesterkoMariaNN1000:36:19
71BernatGalinaTreeningpartnerNN55100:36:24
72LõokeRichard21CC TriatloniklubiMPA800:36:28
73RüütaluJanekSpartaMM401100:36:29
74KokkGeorgMPA900:36:31
75JaakosnOliverMM3200:36:40
76TaluKristjanVõsu ParmMM401200:36:40
77AnnimäeAlbertAnnimetsMPA1000:36:42
78TollHugoTäppsportlasedMM401300:36:43
79MäeRandoVIKEMPA1100:36:46
80JaaskaFrediKoidu SuusaklubiMM3300:37:00
81SiimonLindaNN1100:37:06
82KangurMathiasMPA1200:37:10
83LILLMETSRAULMPA1300:37:12
84MONESMartinMPA1400:37:12
85OjokasMartinMM3400:37:18
86ToomRainiMM401400:37:22
87KarjusKaidoArtman RacingMM45200:37:22
88VeermetsAnuNN45100:37:25
89KoorUrmasMM45300:37:32
90PaukkuLehoMM3500:37:40
91AruMarekFysioArtMM401500:37:42
92LuiDagmarProRunnerNTA200:37:49
93AarnaKristiinaSpartaNN1200:37:52
94LääNEMAIDUMM65100:37:57
95ToomeRitaNN45200:37:58
96KruusmannGeidiVäike-MaarjaNN1300:38:03
97SaaringSandreNõmme SuusaklubiMPA1500:38:07
98SchoonoordBiancaNN40400:38:22
99AnveltMeelisMM3600:38:25
100PärnKerliNN1400:38:30

Pages

Südasuve Maraton toimub tänu toetajatele:

Viking Line, A-Sport, Nike, Põhjakeskus, Vytautas, Selver, Viru Õlu, Viru Haigla, LILIINA, Rakvere Lihakombinaat, Aqva Spa, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Ice Power, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.