Maraton

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1LuhtojaMargusMM102:48:23
2HangTaunoMM40102:57:21
3HanniMargusKarksi-Nuia SpordikoolMMN102:58:56
4KuuskKlarikaTreeningpartner DiadoraNN45103:06:28
5LehtlaReigoSAKU MARATONMM45103:13:10
6KandPeetervelo clubbersMM45203:13:14
7Le MassonJackiFRA ESNMM40203:14:00
8IgnatenkoIgorMM45303:14:13
9MõekEgonMM40303:14:33
10KallasPriitFB jooksmineMM40403:18:38
11MuldMargusSimuna SpordiklubiMM40503:21:41
12TinnoMargusvelo clubbersMM40603:23:13
13NugaAhtiMM203:25:59
14ToplaanAntiEELK KuressaareMM45403:27:10
15VaherAnnikaJK SarmaNN45203:27:13
16VaskVeljoOK WestMM40703:27:44
17MaasikrandMartEUT/Pulss/TalVMM45503:29:00
18RoletskyHeikiMM40803:30:52
19ReimetsRamonMM303:31:06
20VainerMiikoSK JooksupartnerMM403:31:06
21PerepechIgorMM45603:31:11
22SiimumäeMargoMM50103:31:22
23ReinulaKattriSK ProRunnerNN40103:31:44
24MyllyläPekkaMM45703:32:20
25KiensKristelNN103:34:27
26KrassReimoMM503:34:41
27MeierErgorendiväikebuss.ee/ergorent.eeMM45803:38:50
28TukkMaikkSK ProRunnerMM603:39:38
29GrinfeldsGuntisMM703:41:05
30AllikTambetMM60103:41:15
31SõberElionMM803:43:38
32KozlovOlegMM903:43:42
33LagerestIngvar1. JalaväebrigaadMM40903:43:50
34KõuhknaAigarMM1003:44:02
35SoidlaMarttiNike Running ClubMM1103:45:16
36IlvesHeleeneNN203:48:29
37PihlakJekaterinaNN45303:49:47
38VahemaaOlevKristiMM401003:50:33
39LillemägiErkiJärvakandi WellodMM401103:50:41
40OranenPeeterSK ProRunnerMM1203:51:36
41JõgisteIvoMM401203:51:36
42OrelRandyEesti Energia SpordiklubiMM45903:53:01
43ToomingMarkoMM1303:54:23
44El MoussaouiAnassFRA ESNMM1403:55:18
45RullHendrikMaratoniteaduskondMMN203:55:26
46TõnissonTambetMM401303:55:45
47RohtsaluJaakKeskkonnaagentuurMM55103:58:06
48PalkinaDariaNN303:58:13
49EisanJaanikaNN403:59:36
50ÕispuuKajaNN40203:59:42
51Muuk-AdratTerjeNN504:00:02
52SeppMargusJärvakandi WellodMM451004:02:38
53PlovitsKaidoMM401404:06:36
54EndriksHendrikPaide JooksusõbradMM1504:06:45
55SernjukJoonasMM1604:07:24
56RoopärgMarikaTäppsportlasedNN50104:07:29
57LorviUrmashomeMM50204:07:48
58KösterRaulMyfitness ViruMM451104:07:49
59VeelainErmoMM55204:08:24
60HasegawaHiroyukiMM401504:09:33
61StrandmannMaitEPVMM1704:10:01
62KeesMärtMM1804:10:27
63MäeMartinNortalMM1904:12:10
64VainumaaKailiNN45404:13:39
65TammMaaliNN604:17:22
66LuikReneMM2004:18:22
67VarblaneMarekJärvakandi WellodMM451204:19:24
68HennoKaieNN45504:20:15
69PruulMaaliMyFitnessNNN104:21:25
70PosatetskiDenisMM2104:22:53
71LiimetsAndreiMM2204:22:58
72AltojaJaanusMM451304:24:03
73LattikKalevJK Inetu SpordipoegMM451404:25:40
74KozakAntoineFRA ESNMM2304:28:43
75ÕunapuuUnoõunapuuMM60204:29:31
76AlaotsMaieNN50204:29:27
77LippaIndrek-MM401604:32:44
78ÕmblusJaanMM451504:35:48
79TõruvereKaarelSaint Gobain Glass EstoniaMM2404:38:50
80AleksejevAndreiKuldkaruMM2504:40:00
81AgevninKirillMMN304:40:14
82PurretMarkoMM2604:45:13
83SuurArviMM451604:48:48
84JuknaiteIviPaide JooksusõbradNN40304:48:49
85HafizovJevgeniMM65104:52:25
86SalujärvSilver MihkelMM2704:54:04
87VellesteNeeme-RainMM2804:58:57
88DudichIgorSILVIAMM60305:01:21
89BogdanovaLiubovSILVIANN60105:01:23
90TuppAin-IvarMM50305:05:03
91BorzenkovKonstantinEnchanterMM2905:09:05
92NaarisErkkiMM3005:11:05
93PersitskiHelleSK ProRunnerNN50305:29:41
94PärnReinMM75105:31:47
95TrausReinMM65205:42:33
96TeeväliLeiliSP ProRunnerNN70105:56:08

Südasuve Maraton toimub tänu toetajatele:

Viking Line, A-Sport, Nike, Põhjakeskus, Vytautas, Selver, Viru Õlu, Viru Haigla, LILIINA, Rakvere Lihakombinaat, Aqva Spa, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Ice Power, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.