Tulemused 15,4 KM 2015

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1KallasteJaanusTreeningpartner/AdidasMM100:53:36
2ReinartHardoMM200:54:15
3VeilbergAgoKjk ViKeMM50100:56:02
4VahterKaitSpartaMM300:58:01
5JaksonAhtoSK ProrunnerMM40100:58:51
6RaspelRaidoTreeningpartnerMM45100:59:42
7RehelemStevenTreeningpartnerMM401:00:18
8KukkKaisaTREENINGPARTNER/DIADORANN101:00:19
9lemRistoMuhu valdMM501:01:13
10MererandRaitMM601:01:19
11VerevmägiKristiinaTäppsportlasedNN201:01:49
12KohoTanelMM701:01:54
13TomsonTauriRSKsPORTKUNDAMPA101:02:56
14SuunDaanaNN301:03:21
15KeskkülaKarolMM40201:03:43
16ErvinAlarMMN101:04:00
17TibarMarionMarshNN401:04:12
18NagelKarl-GustavSK AASPEREMMN201:04:58
19JesinSanderKjk ViKeMPB101:05:42
20TinnoMargusMM40301:05:44
21PartsPriitMM801:06:06
22NagelGeorg-HaraldSK AASPEREMMJ101:06:11
23RiksRandoSK AASPEREMMN301:06:20
24LillmetsllarMM40401:06:35
25TuubelPriitMM45201:06:36
26LepikKaiaTäppsportlasedNN501:06:42
27BarsegjanAstrid MaiTreeningpartnerNNJ101:06:53
28PärnassaluToomasTäppsportlasedMM45301:07:11
29MuruMerikeNN45101:07:12
30NurkKristiinaSpartaNN40101:07:13
31KaskVilluSK AASPEREMM40501:07:18
32PappelJaanusMM40601:07:44
33ToomToomasMM55101:07:58
34KokkKristjanSwedbankMM901:08:08
35ReinapAivarTäppsportlasedMM45401:08:09
36KangurToivoMM50201:08:11
37KuboKittyMaria jooksuklubiNN40201:08:21
38IgnatenkoIgorMM45501:08:29
39JoasaareErikMM1001:08:50
40PohlakTarmoSK JooksupartnerMM40701:09:04
41TikvaIndrekAlbe TeamMM45601:09:20
42KaldmaUrmasMM45701:10:00
43MaidlaMargusMM40801:10:05
44TuttMarkoTreeningpartnerMM1101:10:09
45MetsRandelMM1201:10:15
46PalmAnne-LySK JooksupartnerNN601:10:16
47KoklaMadisMM50301:10:32
48SoosaluArminKiiliMM1301:10:41
49PoolenAndreasMPB201:11:01
50SärakIvoMM1401:11:11
51OjalillRaimondFB jooksmineMM1501:11:22
52JärveMarinaNN45201:11:26
53KeskülaKertiNNN101:11:29
54SaarIndrekMM1601:12:11
55BernatGalinaSTAMINA SKNN55101:12:14
56VolensMaretSpartaNN40301:12:28
57VahemaaOlevKristiMM40901:12:51
58VälbaTarmoMM45801:12:52
59HermsaluAndoMM1701:13:13
60ZakhodyaevDmitryMotus SKMM1801:13:22
61BaranovAleksandrJK «Start»MM60101:13:25
62GutmannIndrekVabakutselineMM1901:13:55
63PetersonTriinNN40401:13:56
64KivisildTiitMM60201:14:04
65LaignaMarkoMM2001:14:39
66LasnKristiNN701:14:48
67SiimarPaula-BritSae hostelNNJ201:14:51
68PajoRagnarMM2101:15:08
69FreudenthalMarisTVJNN801:15:10
70VeldemannJannoMM2201:15:26
71LettKalleMM60301:15:29
72MoorMadisPäästeametMM2301:15:29
73KasemaaAlariKirjastus CumLaudeMM45901:15:30
74LuhtTiitMM50401:15:33
75LundverMardoMM2401:15:36
76LaanmetsJüriMM55201:15:36
77AsiAstridNN901:15:39
78EiserAndrusMM2501:15:43
79TruveElizabethTreeningpartnerNNJ301:15:45
80LahiHansMM55301:15:49
81PallasMailiNN1001:15:53
82VolkeHarryTamrexMM2601:16:19
83KahurKristiinaHC Management ConsultingNN40501:16:22
84PaavelArgoMM2701:16:23
85TaluKristjanVõsu ParmMM401001:16:48
86PaulusHugoMM55401:16:49
87KivisildAndresMMN401:16:50
88VetemäeLagleHigh5NN1101:16:51
89OttensonKäigoMM2801:16:54
90TukkKristelTreeningpartnerNN1201:16:58
91EltermannMariNN1301:17:18
92KaljuRaimoMM2901:17:23
93HudilainenEerikSK MITÅ MPB301:17:46
94MändlaMareNN45301:17:59
95VolkeRaulTamrexMM3001:18:04
96PuuseppAndraTäppsportlasedNN40601:18:11
97RussakAdeNN1401:18:16
98UiboSigneFB jooksmineNN40701:18:17
99ValterJärviNN55201:18:41
100ToomingasAveFB jooksmineNN40801:18:47

Pages

Südasuve Maraton toimub tänu toetajatele:

Viking Line, A-Sport, Nike, Põhjakeskus, Vytautas, Selver, Viru Õlu, Viru Haigla, LILIINA, Rakvere Lihakombinaat, Aqva Spa, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Ice Power, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.