15 km ajavõtuga

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaeg
1LaumetsRaunoTartu SS KalevMM100:49:53
3LeinAndrusRakvere KJK VIKEMM40100:52:21
5VeilbergAgoPäästeMM50100:55:32
9RaspelRaidoSPARTA/DECTONAMM45100:57:53
10lemRistoMMN100:59:06
12KukkKaisaSpartaNN100:59:19
22TrossTiinaTäppsportlasedNN45101:04:14
23TomsonTauriMP101:05:23
26OlvetRivoMMJ101:05:38
42BernatGalinaNN55101:07:59
43SillanurmLyTäppsportlasedNN40101:08:04
54LaanmetsJüriMM55101:11:07
62BaranovAleksandrMM60101:12:35
68KaaverSiiriNN50101:12:56
78ValgeHelemaiNNJ101:14:15
84MeierRaivoHermesMM65101:15:17
118SuurkiviCathy-LiisNNN101:20:52
218EriksonPille RiinNT101:48:50
224ErilaidVäinoMM75102:12:36
226SaarmannHillarRakvere SVKMM70102:21:26
2LehismetsPriitSTAMINAMM200:50:17
7JaaskaAllan-PeeterSTAMINA SKMM40200:56:34
13VerevmägiKristiinaTäppsportlasedNN200:59:34
27BõkovRainerRRGMP201:05:47
29KoklaMadisMM50201:06:14
44KuboKittyNN40201:08:50
51JärveMarinaSpartaNN45201:10:53
55ValterJärviNN55201:11:08
61KiisToomasSK AASPEREMMN201:12:13
67JärveEinarHermes JKMM45201:12:56
82KardakovAleksandrWHMM55201:14:46
91RistmägiPeepJK HERMESMM65201:16:38
146ValgeLilianNNJ201:24:23
147unapuuUnounapuuMM60201:24:34
184KullAetNN50201:31:29
197ToomeRelikaNNN201:35:25
4ReinartHardoMM300:52:59
8JaksonAhtoTäppsportlasedMM40300:57:02
28LepikKaiaTäppsportlasedNN301:06:08
37HangaKarolKose SpordikoolMP301:07:22
47NurkKristiinaSpartaNN40301:09:34
64VironmäkiJohannaSuomettaret/Tuokko OC?NN45301:12:41
80MiksonValentinGraveerimiskeskusMM50301:14:29
94LahiHansMM55301:17:08
109KusmaRomanAQVA Hotell ja SpaMM45301:19:48
151TrausReinTraus-RAK OüMM65301:24:55
193AosaarSirleNN50301:33:59
206JõeveeKatriinNNN301:41:27
225KruusimägiAnuNN55302:13:59
6JuhkovJanar JuhkovSpartaMM400:55:54
18KaskVilluSK AASPEREMM40401:02:20
31OssipenkoOlesjaNN401:06:31
71PetersonTriinSpartaNN40401:13:15
76PalumetsMarioMP401:13:33
103LopsikAndreiEesti Energia SpordiklubiMM55401:18:35
119SabolotniPilleNN45401:21:00
177AinloSulevMM45401:29:59
201VehlmannJaanJK HERMESMM65401:35:49
207MarjapuuGreteNNN401:42:54
230HüürMaarisNN50402:32:00
11KuleshovAleksandrFB jooksmineMM500:59:16
19VäljaotsKainViru TullMM40501:02:20
63PungasHelinNN501:12:35
85VolensMaretSpartaNN40501:15:20
102TederMihkelA-SportMP501:18:21
116KompusAndrusMM55501:20:32
139MändlaMareJooksupartnerNN45501:23:18
222RääbisAinMM45501:58:08
14AaveMariusRTA TarbatuMM600:59:43
20KeskkülaKarolViru TullMM40601:02:45
65PalmAnne-LySK JooksupartnerNN601:12:51
87KülljastinenKristiNN40601:15:42
108VooglaHenriKF SuusaklubiMP601:19:34
125MünterBrunoKILTSI TööJõURESERVIDMM55601:22:00
153KaasikKairitNN45601:25:34
15BaumanJaanusMM701:00:06
35ZavadskisErikMM40701:07:16
66EltermannMariNN701:12:54
104ReinulaKattriNN40701:18:51
114KukkLauriMP701:20:31
156SelisteInnaNN45701:25:52
16KroonKenetDektum Ehitus OÜMM801:00:15
36HangaKnutKose SpordikoolMM40801:07:21
70JõemetsKirsikaTäppsportlasedNN801:13:01
120KahurKristiinaHC Management ConsultingNN40801:21:05
191PersitskiHelleNN45801:33:03
17NovitskiJanarMM901:02:15
39LillmetsllarMM40901:07:25
72SuikIngaTäppsportlasedNN901:13:20
135LiivlleNN40901:23:09
212LaasEiliNN45901:45:42
21RõukMargusMM1001:03:36
40PartsRaunoFB jooksmineMM401001:07:39
75FreudenthalMarisNN1001:13:25
137EicheAngeliqueNN401001:23:14
214BorisovaTanjaNN451001:46:48
24LusikasKristjanMobi Solutions OÜMM1101:05:24
48PohlakTarmoJooksupartnerMM401101:09:49
92KruusmannGeidiVäike-Maarja GümnaasiumNN1101:16:46
138ErmEveliineSisekaitseakdeemiaNN401101:23:16

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.