15 km ajavõtuga

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
163KangurAareMM5301:26:14
184KullAetNN50201:31:29
5VeilbergAgoPäästeMM50100:55:32
130EensaluAgrisSk Pleki PandeMM4301:22:32
8JaksonAhtoTäppsportlasedMM40300:57:02
136AltermannAinMM4401:23:10
222RääbisAinMM45501:58:08
178ArosAireNN4401:30:05
211LepikAleksanderMM6001:45:17
11KuleshovAleksandrFB jooksmineMM500:59:16
62BaranovAleksandrMM60101:12:35
82KardakovAleksandrWHMM55201:14:46
58KiviselgAllanSpartaMM2401:11:23
7JaaskaAllan-PeeterSTAMINA SKMM40200:56:34
79SuursildAloMM2801:14:19
145UmnovAnatoliMM4901:24:21
45HermsaluAndoMM1901:09:20
56HimuškinAndreMM401401:11:11
103LopsikAndreiEesti Energia SpordiklubiMM55401:18:35
157KarmaAndriMM5101:25:56
3LeinAndrusRakvere KJK VIKEMM40100:52:21
116KompusAndrusMM55501:20:32
137EicheAngeliqueNN401001:23:14
65PalmAnne-LySK JooksupartnerNN601:12:51
217KivimägiAnniNN6601:47:53
173KannAntsMM5701:29:05
225KruusimägiAnuNN55302:13:59
185OjasaarArgoMM5801:31:41
52VesiArneMM401301:10:57
174EhavaldAveNN4101:29:29
125MünterBrunoKILTSI TööJõURESERVIDMM55601:22:00
118SuurkiviCathy-LiisNNN101:20:52
150LeosteDianaNN3101:24:46
186SuitsEdaNN4901:32:13
212LaasEiliNN45901:45:42
67JärveEinarHermes JKMM45201:12:56
162KipperElliNN3701:26:11
131RüütelEloNN2501:22:35
35ZavadskisErikMM40701:07:16
41JoasaareErikMM1801:07:56
57ElmanovitsErikMM2301:11:16
155MetsaErkkiMM5001:25:51
124LaasbergErleNN2101:21:53
138ErmEveliineSisekaitseakdeemiaNN401101:23:16
42BernatGalinaNN55101:07:59
92KruusmannGeidiVäike-Maarja GümnaasiumNN1101:16:46
207MarjapuuGreteNNN401:42:54
94LahiHansMM55301:17:08
4ReinartHardoMM300:52:59
140MõekHardoMM4501:23:37
38TaalHeikiMM1701:07:24
129MereHele-RiinNN2401:22:31
78ValgeHelemaiNNJ101:14:15
132KaskHelenNN2601:22:36
123NiidlaHelenaNN2001:21:45
208LehisteHelerNN6001:42:57
171EerikHeliNN401301:28:08
63PungasHelinNN501:12:35
191PersitskiHelleNN45801:33:03
32LiivaHenriCGI EestiMM1401:07:04
108VooglaHenriKF SuusaklubiMP601:19:34
226SaarmannHillarRakvere SVKMM70102:21:26
86GutmannIndrekVabakutselineMM3101:15:31
72SuikIngaTäppsportlasedNN901:13:20
156SelisteInnaNN45701:25:52
190JuknaiteIviPaide Liigub - Jooksusõbrad!NN5301:33:02
46SärakIvoRunningExpertMM2001:09:34
141LoigoIvoMM4601:23:38
201VehlmannJaanJK HERMESMM65401:35:49
15BaumanJaanusMM701:00:06
167KoortJaanusMM5601:27:05
17NovitskiJanarMM901:02:15
6JuhkovJanar JuhkovSpartaMM400:55:54
110PajuJaneNN1601:19:49
143VästerJanekMM4701:23:58
55ValterJärviNN55201:11:08
64VironmäkiJohannaSuomettaret/Tuokko OC?NN45301:12:41
179DanilovJuliaNN4501:30:20
54LaanmetsJüriMM55101:11:07
199EekJüriMM402601:35:32
126SeppKädi-LiisNN2201:22:15
175KannKadriNN4201:29:34
216KaldamKadriNN6501:47:41
28LepikKaiaTäppsportlasedNN301:06:08
73MägiKaidoLemonsportMM2701:13:21
77KarjusKaidoARTMAN RACINGMM401701:13:59
195OntonKaieNN5401:34:43
148LaanemetsKailiNN3001:24:35
183LääneKailyNN4801:30:45
19VäljaotsKainViru TullMM40501:02:20
192ZirkKairiNN401501:33:28
153KaasikKairitNN45601:25:34
12KukkKaisaSpartaNN100:59:19
115KukkKalleMM402101:20:32
158TentsKarinNN3401:25:57
210KuuskmannKarinaNN6201:44:15
20KeskkülaKarolViru TullMM40601:02:45
37HangaKarolKose SpordikoolMP301:07:22
215TeesaluKätlinNN6401:47:13
105IvanovKatriinKaitseliidu Tallinna malevNN1301:18:55

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.