15 km ajavõtuga

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
99AagverRainMM3701:18:11
154AasPiretNN3301:25:39
14AaveMariusRTA TarbatuMM600:59:43
112AbramLiinaNN1701:20:01
177AinloSulevMM45401:29:59
221AlberMarjeNN6901:55:01
136AltermannAinMM4401:23:10
33AntalainenLauriCoreGrowMM1501:07:06
193AosaarSirleNN50301:33:59
178ArosAireNN4401:30:05
62BaranovAleksandrMM60101:12:35
15BaumanJaanusMM701:00:06
88BaumverkMärtMM401801:16:12
165BedritMariaNN401201:26:53
42BernatGalinaNN55101:07:59
27BõkovRainerRRGMP201:05:47
214BorisovaTanjaNN451001:46:48
134ChaplyginaNataliaNN2801:22:57
179DanilovJuliaNN4501:30:20
199EekJüriMM402601:35:32
130EensaluAgrisSk Pleki PandeMM4301:22:32
171EerikHeliNN401301:28:08
220EesmaaPamelaAQVA Hotell ja SpaNN6801:53:11
174EhavaldAveNN4101:29:29
137EicheAngeliqueNN401001:23:14
57ElmanovitsErikMM2301:11:16
66EltermannMariNN701:12:54
96EngelMargoTäppsportlasedMM3401:17:24
218EriksonPille RiinNT101:48:50
224ErilaidVäinoMM75102:12:36
138ErmEveliineSisekaitseakdeemiaNN401101:23:16
227ErmannSiiriNN7102:24:20
93FimbergTeetMM401901:16:46
75FreudenthalMarisNN1001:13:25
86GutmannIndrekVabakutselineMM3101:15:31
187HainasSandraNN5001:32:18
36HangaKnutKose SpordikoolMM40801:07:21
37HangaKarolKose SpordikoolMP301:07:22
45HermsaluAndoMM1901:09:20
56HimuškinAndreMM401401:11:11
230HüürMaarisNN50402:32:00
105IvanovKatriinKaitseliidu Tallinna malevNN1301:18:55
7JaaskaAllan-PeeterSTAMINA SKMM40200:56:34
8JaksonAhtoTäppsportlasedMM40300:57:02
34JankeMaidoIITEE SpordiklubiMM1601:07:10
51JärveMarinaSpartaNN45201:10:53
67JärveEinarHermes JKMM45201:12:56
41JoasaareErikMM1801:07:56
70JõemetsKirsikaTäppsportlasedNN801:13:01
206JõeveeKatriinNNN301:41:27
169JõgiKatrinNN3901:27:59
6JuhkovJanar JuhkovSpartaMM400:55:54
190JuknaiteIviPaide Liigub - Jooksusõbrad!NN5301:33:02
153KaasikKairitNN45601:25:34
68KaaverSiiriNN50101:12:56
69KaegasMargusMM401501:12:56
120KahurKristiinaHC Management ConsultingNN40801:21:05
216KaldamKadriNN6501:47:41
163KangurAareMM5301:26:14
173KannAntsMM5701:29:05
175KannKadriNN4201:29:34
82KardakovAleksandrWHMM55201:14:46
77KarjusKaidoARTMAN RACINGMM401701:13:59
157KarmaAndriMM5101:25:56
18KaskVilluSK AASPEREMM40401:02:20
132KaskHelenNN2601:22:36
100KaskaMarkoMM402001:18:13
200KassPiretNN5501:35:32
20KeskkülaKarolViru TullMM40601:02:45
61KiisToomasSK AASPEREMMN201:12:13
162KipperElliNN3701:26:11
217KivimägiAnniNN6601:47:53
58KiviselgAllanSpartaMM2401:11:23
29KoklaMadisMM50201:06:14
116KompusAndrusMM55501:20:32
167KoortJaanusMM5601:27:05
16KroonKenetDektum Ehitus OÜMM801:00:15
133KruusamägiKatrinJoti KülahulludNN2701:22:52
225KruusimägiAnuNN55302:13:59
92KruusmannGeidiVäike-Maarja GümnaasiumNN1101:16:46
44KuboKittyNN40201:08:50
12KukkKaisaSpartaNN100:59:19
114KukkLauriMP701:20:31
115KukkKalleMM402101:20:32
11KuleshovAleksandrFB jooksmineMM500:59:16
184KullAetNN50201:31:29
87KülljastinenKristiNN40601:15:42
109KusmaRomanAQVA Hotell ja SpaMM45301:19:48
101KuurmannMadisMM3801:18:14
210KuuskmannKarinaNN6201:44:15
183LääneKailyNN4801:30:45
148LaanemetsKailiNN3001:24:35
54LaanmetsJüriMM55101:11:07
212LaasEiliNN45901:45:42
124LaasbergErleNN2101:21:53
94LahiHansMM55301:17:08
213LahtveeLeilaNN6301:46:28
205LangKeirikaNN5901:38:52
1LaumetsRaunoTartu SS KalevMM100:49:53
2LehismetsPriitSTAMINAMM200:50:17

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.