15 km ajavõtuga

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaeg
1LaumetsRaunoTartu SS KalevMM100:49:53
2LehismetsPriitSTAMINAMM200:50:17
4ReinartHardoMM300:52:59
6JuhkovJanar JuhkovSpartaMM400:55:54
11KuleshovAleksandrFB jooksmineMM500:59:16
14AaveMariusRTA TarbatuMM600:59:43
15BaumanJaanusMM701:00:06
16KroonKenetDektum Ehitus OÜMM801:00:15
17NovitskiJanarMM901:02:15
21RõukMargusMM1001:03:36
24LusikasKristjanMobi Solutions OÜMM1101:05:24
25RikolasSiimMM1201:05:31
30PisangStenBellusMM1301:06:22
32LiivaHenriCGI EestiMM1401:07:04
33AntalainenLauriCoreGrowMM1501:07:06
34JankeMaidoIITEE SpordiklubiMM1601:07:10
38TaalHeikiMM1701:07:24
41JoasaareErikMM1801:07:56
45HermsaluAndoMM1901:09:20
46SärakIvoRunningExpertMM2001:09:34
50LopsikPriitHANSA SKMM2101:10:10
53TammojaMarioMM2201:11:02
57ElmanovitsErikMM2301:11:16
58KiviselgAllanSpartaMM2401:11:23
59PeetrimägiSiimMM2501:11:41
60TuttMarkoMM2601:11:48
73MägiKaidoLemonsportMM2701:13:21
79SuursildAloMM2801:14:19
81OjalillRaimondJoti KülahulludMM2901:14:44
83VarbTaaviJK Must PuudelMM3001:14:59
86GutmannIndrekVabakutselineMM3101:15:31
89MändLauriMM3201:16:19
90TreimanMarekSK RakvereMM3301:16:31
96EngelMargoTäppsportlasedMM3401:17:24
97NõmmikMartinMM3501:17:38
98VeelainMaikelMM3601:17:51
99AagverRainMM3701:18:11
101KuurmannMadisMM3801:18:14
111ReinholdMärtARTMAN RACINGMM3901:19:58
117SursuVaimarMM4001:20:34
122TammeSilverMM4101:21:29
127SalaSixtenARTMAN RACINGMM4201:22:24
130EensaluAgrisSk Pleki PandeMM4301:22:32
136AltermannAinMM4401:23:10
140MõekHardoMM4501:23:37
141LoigoIvoMM4601:23:38
143VästerJanekMM4701:23:58
144VaskRaavoOma õlu OÜMM4801:24:19
145UmnovAnatoliMM4901:24:21
155MetsaErkkiMM5001:25:51
157KarmaAndriMM5101:25:56
159PritsikMarekMM5201:26:01
163KangurAareMM5301:26:14
164NeemeSvenMM5401:26:14
166ViilveerMihkelOpus SKMM5501:27:04
167KoortJaanusMM5601:27:05
173KannAntsMM5701:29:05
185OjasaarArgoMM5801:31:41
196RuutoMartinMM5901:35:25
211LepikAleksanderMM6001:45:17
3LeinAndrusRakvere KJK VIKEMM40100:52:21
7JaaskaAllan-PeeterSTAMINA SKMM40200:56:34
8JaksonAhtoTäppsportlasedMM40300:57:02
18KaskVilluSK AASPEREMM40401:02:20
19VäljaotsKainViru TullMM40501:02:20
20KeskkülaKarolViru TullMM40601:02:45
35ZavadskisErikMM40701:07:16
36HangaKnutKose SpordikoolMM40801:07:21
39LillmetsllarMM40901:07:25
40PartsRaunoFB jooksmineMM401001:07:39
48PohlakTarmoJooksupartnerMM401101:09:49
49TasujaValevMM401201:10:03
52VesiArneMM401301:10:57
56HimuškinAndreMM401401:11:11
69KaegasMargusMM401501:12:56
74TaluKristjanCuba LibreMM401601:13:23
77KarjusKaidoARTMAN RACINGMM401701:13:59
88BaumverkMärtMM401801:16:12
93FimbergTeetMM401901:16:46
100KaskaMarkoMM402001:18:13
115KukkKalleMM402101:20:32
149MägiMarkoRemedex OÜMM402201:24:45
170VintLeinoMM402301:28:00
194TõemetsRainerRaineri JooksuklubiMM402401:34:28
198TippiToomasMM402501:35:28
199EekJüriMM402601:35:32
9RaspelRaidoSPARTA/DECTONAMM45100:57:53
67JärveEinarHermes JKMM45201:12:56
109KusmaRomanAQVA Hotell ja SpaMM45301:19:48
177AinloSulevMM45401:29:59
222RääbisAinMM45501:58:08
5VeilbergAgoPäästeMM50100:55:32
29KoklaMadisMM50201:06:14
80MiksonValentinGraveerimiskeskusMM50301:14:29
54LaanmetsJüriMM55101:11:07
82KardakovAleksandrWHMM55201:14:46
94LahiHansMM55301:17:08
103LopsikAndreiEesti Energia SpordiklubiMM55401:18:35
116KompusAndrusMM55501:20:32
125MünterBrunoKILTSI TööJõURESERVIDMM55601:22:00

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.