21,1 km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaeg
118RandaruVeikoMM50901:43:43
232JermaljonokJuliaNN40902:02:34
14PaapUrselMM901:26:29
295EerikHeliNN45902:18:22
62PohlakTarmoSK JooksupartnerMM401001:35:20
85OblikasJanekmarathon100.comMM451001:39:28
104VolmersonLiinaSpartaNN1001:42:09
127ÄrmUrmasMM501001:44:50
237VähiKarinspordiguurudNN401002:03:59
17OruaasKalleSK ProRunnerMM1001:27:14
296RandväliVeenaNN451002:18:24
69SiimTarvoSK ProRunnerMM401101:36:55
101KoorUrmasMM451101:41:39
105SirkasKadriNN1101:42:15
132VõipRaivoPPA ida-prefektuurMM501101:46:23
243MardlaRiinaNN401102:05:08
20PiponChristopheUMOMM1101:27:43
300KäoReenaNN451102:19:01
322TammistuRiinaNN451202:18:57
94PallumPriitMM401201:40:22
120Alas-JärvRitaFB jooksmineNN1201:44:09
121KaegasRaivoPK KGSMM451201:44:10
141MeitusRaivoProRunner SKMM501201:47:49
247MõekTiiaNN401202:07:33
21SzelaskiewiczSebastianFRA ESNMM1201:27:43
330BorisovaTanjaNN451302:45:46
106HarandAllanMM401301:42:12
125LehismetsMirjamNN1301:44:35
143LaitusVaidoMM451301:47:53
148TellingJuhanJk Hermes MM501301:48:03
250PressAnuTelia SKNN401302:08:08
22TiislärKaupoMM1301:27:44
334AltojaMaikeNN451403:03:00
107KivariAndrusMM401401:42:40
129VullaElaKJK VikeNN1401:46:17
156BarbelenetXavierFRA ESNMM451401:49:39
160KungurVahurMM501401:50:26
257PaulbergDianaElujooksNN401402:09:12
24TalvisteRaimoSpartaMM1401:28:00
110KaarmaHenriIce Swimming EstoniaMM401501:42:59
131VeneSiiriNordea SpordiklubiNN1501:46:17
162PärnassaluToomasMM451501:50:53
203MaineMatiMM501501:57:14
261LentsoAnnikaNN401502:10:22
25TähepõldJanarMM1501:28:37
113HeinDanelMr.MM401601:42:49
139LaansooInnaNN1601:47:08
173AndemaAndresMM451601:52:34
210BorisovSergeyMM501601:57:44
267PallaseReetNN401602:11:14
26BrancataLoicFRA ESNMM1601:28:25
136LeibenauMarko1. JalaväebrigaadMM401701:47:15
144HuntKülliSK JooksupartnerNN1701:48:13
176PramannSilverMM451701:53:14
258HunotLionelFRA ESNMM501702:09:37
28PuusildKristjanElujooksMM1701:29:21
289SaarlehtKatrinNN401702:16:20
315EhavaldAveNN401802:25:06
147PärnHelinaSJK AAMERAASNN1801:48:19
154PedaiMartinM-SportMM401801:49:13
182VarblaneVilluMM451801:53:51
29TennisbergTargo#teambondoraMM1801:29:50
320KiiverKadiHiiumaa jooksugruppNN401902:31:22
151KukkKaidiNN1901:48:18
159EngelMargoSK ProRunnerMM401901:50:19
185RandmaaAldoMM451901:54:38
31SaarIndrekKuusalu jooksugruppMM1901:30:45
153VarikKatrinNN2001:49:15
167HeinlaTarmoMM402001:51:48
196MõttusAaroMM452001:55:45
33RäbinLauriProrunnerMM2001:31:08
158DemidovaBirgitNN2101:49:58
181VoltMarekMM402101:53:43
202BurdygaAlexanderMM452101:56:25
35DenisJohanFRA ESNMM2101:31:32
163KaidmeEliseNN2201:50:56
184AdliMarekMM402201:54:08
216KokkViktorAarius SKMM452201:58:38
36TislerRaidoMM2201:31:36
169MetsMariFB jooksmineNN2301:52:18
190HelmisMirkoMM402301:55:17
221HainToomasMM452302:00:00
40KukkKasparMM2301:32:05
172EhaveeAveNN2401:52:07
207KoggerToomasMM402401:57:52
236KaseVeikoTäppsportlasedMM452402:04:10
41SaarKristjan21CC triatloniklubiMM2401:32:07
174TruninaJanaNN2501:52:26
211ValjalaVeikoMM402501:57:52
238VeeleidTanelMM452502:04:11
42DumonteilAntonyFRA ESNMM2501:32:31
175VahersaluKadriNN2601:52:19
228ViiraToomasMM402602:01:16
246KukkKalleMM452602:07:01
43NurkTalisTalis Nurk EhitusMM2601:32:33
180TreuMerilinNN2701:53:49
229PosatetskiSergeiMM402702:01:31
283KreekmanKalevMM452702:14:49
44ÕismaaRaunoMM2701:32:56
46AlaTaimarMM2801:33:23

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.