21,1 km

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
168SpaštšanskiJevgeniMM8301:52:12
35DenisJohanFRA ESNMM2101:31:32
148TellingJuhanJk Hermes MM501301:48:03
232JermaljonokJuliaNN40902:02:34
149SakkeusJüriSK JooksupartnerMM60201:48:15
320KiiverKadiHiiumaa jooksugruppNN401902:31:22
51KuivKadiliisSK ProRunner / JomaEkspertNN201:34:25
302SammelselgKadriNN5402:19:46
105SirkasKadriNN1101:42:15
175VahersaluKadriNN2601:52:19
286LehtsaarKaiaNN4702:15:33
151KukkKaidiNN1901:48:18
97ElramKaidoMM5301:41:07
259KraanerKairo#teambondoraMM10702:09:38
283KreekmanKalevMM452702:14:49
177LettKalleMM60301:53:30
246KukkKalleMM452602:07:01
17OruaasKalleSK ProRunnerMM1001:27:14
237VähiKarinspordiguurudNN401002:03:59
276TammKarinNN45802:13:16
274KolgaKarlMMN302:13:18
68LauringKarreSK ProRunnerMM50601:36:49
240BorkKasparMMN202:05:03
40KukkKasparMM2301:32:05
319PõldmaKätlinNN6202:26:54
197MuinastKätlynNNJ101:55:50
99IvanovKatriinJooksupartnerNN901:41:30
59LehtpuuKatrinFB jooksmineNN401:35:06
95KukkKatrinNN801:40:48
153VarikKatrinNN2001:49:15
289SaarlehtKatrinNN401702:16:20
22TiislärKaupoMM1301:27:44
309LangKeirikaNN5802:23:06
54KroonKenetDektum EhitusMM3101:34:35
271SarapuuKerliNN4302:12:15
231HiiemaaKerstiNN3402:02:22
135TruijaKimThaya Shop&SalonMM7001:47:11
248KaskKristiinaNN45702:07:37
244ArmKristinFB jooksmineNN45602:05:38
72KuhiKristinaNN601:37:16
76MuldKristjanMM4101:37:50
80TulpKristjanTreeningpartnerMM4301:38:41
108LeimannKristjan1. JalaväebrigaadMM5801:42:36
137GoldKristjanMM7101:47:12
28PuusildKristjanElujooksMM1701:29:21
41SaarKristjan21CC triatloniklubiMM2401:32:07
179LilleojaKristoMM8601:53:49
305RüütelKullaElujooksNN50602:21:01
144HuntKülliSK JooksupartnerNN1701:48:13
50MaasikLauraIce Swimming EstoniaNN101:34:02
12AzzaroLaurentFRA ESNMM40101:25:58
52ValdmaaLauriSK ProRunnerMM3001:34:25
33RäbinLauriProrunnerMM2001:31:08
63LajaLehoSK JooksupartnerMM45601:35:42
301PiibelehtLeidiNN50502:18:58
328LahtveeLeilaNN6702:39:54
104VolmersonLiinaSpartaNN1001:42:09
157LaksLiivarMM7901:49:44
258HunotLionelFRA ESNMM501702:09:37
233AltLisettTornimäe KodutütredNTA102:03:32
26BrancataLoicFRA ESNMM1601:28:25
287ZugovaMaarjaNN4802:15:43
60LoitMadisMM3501:35:21
89KoklaMadisSK JooksupartnerMM55201:39:48
171HeliMadisLHV SportMM8401:52:07
193PihlMaieNN45401:55:26
334AltojaMaikeNN451403:03:00
164PallasMailiNN40201:51:10
225MäesaluMaitMM10002:01:03
198MändlaMareNN50301:55:52
181VoltMarekMM402101:53:43
184AdliMarekMM402201:54:08
19LutsMarekTäppsportlasedMM45301:27:20
34TõnismäeMarekKoidu SuusaklubiMM40501:31:26
230PõderMargeSpartaNN40802:01:41
281RooseMarge-ElinMuraste liikumisklubiNN50402:13:47
333OhlauMargitNN50903:02:23
159EngelMargoSK ProRunnerMM401901:50:19
66PartsMargusViking Line EestiMM3801:36:16
67KaegasMargusMM45701:36:29
169MetsMariFB jooksmineNN2301:52:18
239KapstasMari-LiisNN3502:04:20
325ProshkinaMariaBellusNN6502:36:41
117KoplimägiMarikaNN45201:43:41
249KlaasMariliisNN3702:07:33
284VassarMarilyBellusNN4502:15:14
116RegoMarioMM6101:43:25
53HeinaruMarisTreeningpartnerNN301:34:35
299PajurMarisNN5302:18:57
332LehesteMarkoViis viimastMM11802:57:57
78KruusMarkoMM45901:38:09
79ViruMarkoMM4201:38:44
130BogoljubovMarkoMM6701:46:13
136LeibenauMarko1. JalaväebrigaadMM401701:47:15
200RummMarkospordiguurudMM9201:56:01
70KajariMartSpartaMM45801:37:00
146RaamMärtMM7501:48:00
10ManitskiMärtMM601:24:23
102KeesMartiMM5601:42:06
133MartmaMartinMM6801:46:39

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.