21,1 km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
267PallaseReetNN401602:11:14
268TrääderRuthNN4102:11:33
269KossarVeronikaNN4202:11:59
270ArtjomenkoJelenaNNN202:12:19
271SarapuuKerliNN4302:12:15
276TammKarinNN45802:13:16
277ValdmannSigneNN4402:13:14
281RooseMarge-ElinMuraste liikumisklubiNN50402:13:47
284VassarMarilyBellusNN4502:15:14
285LillemägiAnuNN4602:15:17
286LehtsaarKaiaNN4702:15:33
287ZugovaMaarjaNN4802:15:43
288AltojaAnnikaNNN302:15:58
289SaarlehtKatrinNN401702:16:20
290JallaiViktoriaNN4902:17:22
292PreimannElenNN5002:17:48
294VarikTiiuNN5102:17:40
39TrossTiinaTäppsportlasedNN50101:32:17
295EerikHeliNN45902:18:22
296RandväliVeenaNN451002:18:24
298VassarEvelyspordiguurudNN5202:18:46
299PajurMarisNN5302:18:57
300KäoReenaNN451102:19:01
45RoosnuppPriitMM45501:33:14
46AlaTaimarMM2801:33:23
47OjalillRaimondFB jooksmineMM40801:33:25
48HohweillerNicolasFRA ESNMM2901:33:25
304ChagallDanMM403002:20:16
49KulbasReneeMM40901:34:00
306LuupIlmarMM403102:21:17
52ValdmaaLauriSK ProRunnerMM3001:34:25
54KroonKenetDektum EhitusMM3101:34:35
55KaaverAndreAnu jooksutrennidMM3201:34:23
56KadakUrmasSpartaMM50501:34:42
57MetsRandelMM3301:34:44
313VallnerHansTallinna TehnikaülikoolMM65202:24:49
58TruninAlekseiMM3401:35:02
60LoitMadisMM3501:35:21
316SoosaarAndresMM65302:25:14
61HoudayerTeddyFRA ESNMM3601:35:19
62PohlakTarmoSK JooksupartnerMM401001:35:20
63LajaLehoSK JooksupartnerMM45601:35:42
65KimmelJaakMM3701:35:52
66PartsMargusViking Line EestiMM3801:36:16
67KaegasMargusMM45701:36:29
68LauringKarreSK ProRunnerMM50601:36:49
69SiimTarvoSK ProRunnerMM401101:36:55
70KajariMartSpartaMM45801:37:00
71KukkIllarMM55101:37:12
74EdasiIndrekFB jooksmineMM3901:37:40
75ViirmaaAloSpartaMM4001:37:41
76MuldKristjanMM4101:37:50
332LehesteMarkoViis viimastMM11802:57:57
78KruusMarkoMM45901:38:09
79ViruMarkoMM4201:38:44
80TulpKristjanTreeningpartnerMM4301:38:41
81BryTeddyFRA ESNMM4401:38:53
337PulleritsTõnuMM70103:34:16
82SepnikAinarAruut OÜMM4501:38:50
83KuusklaPriitSK AaspereMM4601:38:54
84KreutzvaldIvoProrunnerMM4701:39:13
85OblikasJanekmarathon100.comMM451001:39:28
86PaluSilverMM4801:39:31
87KirsmanUrmas200-gaMM4901:39:29
88UrbJaanusSpartaMM5001:39:45
89KoklaMadisSK JooksupartnerMM55201:39:48
90ÜlemRistoMM5101:40:23
92UueSvenMMN101:40:37
93TomsonTauriKJK VikeMMJ201:40:38
94PallumPriitMM401201:40:22
96ChokriOussineFRA ESNMM5201:41:07
97ElramKaidoMM5301:41:07
98VarikEndreSK Prorunner/AchilleusMM5401:41:33
100LaanemetsMeelisMM5501:41:55
101KoorUrmasMM451101:41:39
102KeesMartiMM5601:42:06
103LopsikPriitSwedbank SKMM5701:42:16
106HarandAllanMM401301:42:12
107KivariAndrusMM401401:42:40
108LeimannKristjan1. JalaväebrigaadMM5801:42:36
109HõbemägiVeikkoMM5901:42:35
110KaarmaHenriIce Swimming EstoniaMM401501:42:59
111KruusaluHeikiMM50701:42:49
112BergmannGuidoSK ProRunnerMM50801:43:01
113HeinDanelMr.MM401601:42:49
115PaabstelTõnuMM6001:43:21
116RegoMarioMM6101:43:25
118RandaruVeikoMM50901:43:43
119MüürJanarMM6201:43:49
121KaegasRaivoPK KGSMM451201:44:10
122AllmägiAapMM6301:44:02
123VäljakRistoMM6401:44:02
124OrrMarttiMM6501:44:14
126KirpuPeeterPaide,TriSmileMM60101:44:44
127ÄrmUrmasMM501001:44:50
128AasJaanusMM6601:45:49
130BogoljubovMarkoMM6701:46:13
132VõipRaivoPPA ida-prefektuurMM501101:46:23
133MartmaMartinMM6801:46:39
134HärmatisRistoMM6901:46:43

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.