21,1 km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaeg
279TeemantRomanMM11402:13:46
24TalvisteRaimoSpartaMM1401:28:00
280AntsovPeeterKRTL OÜMM11502:13:39
25TähepõldJanarMM1501:28:37
26BrancataLoicFRA ESNMM1601:28:25
28PuusildKristjanElujooksMM1701:29:21
29TennisbergTargo#teambondoraMM1801:29:50
31SaarIndrekKuusalu jooksugruppMM1901:30:45
33RäbinLauriProrunnerMM2001:31:08
35DenisJohanFRA ESNMM2101:31:32
36TislerRaidoMM2201:31:36
293SauTaunoMM11602:17:39
40KukkKasparMM2301:32:05
41SaarKristjan21CC triatloniklubiMM2401:32:07
297PaabstelToomasMM11702:18:45
42DumonteilAntonyFRA ESNMM2501:32:31
43NurkTalisTalis Nurk EhitusMM2601:32:33
44ÕismaaRaunoMM2701:32:56
47OjalillRaimondFB jooksmineMM40801:33:25
304ChagallDanMM403002:20:16
49KulbasReneeMM40901:34:00
306LuupIlmarMM403102:21:17
62PohlakTarmoSK JooksupartnerMM401001:35:20
69SiimTarvoSK ProRunnerMM401101:36:55
94PallumPriitMM401201:40:22
106HarandAllanMM401301:42:12
107KivariAndrusMM401401:42:40
110KaarmaHenriIce Swimming EstoniaMM401501:42:59
113HeinDanelMr.MM401601:42:49
136LeibenauMarko1. JalaväebrigaadMM401701:47:15
154PedaiMartinM-SportMM401801:49:13
159EngelMargoSK ProRunnerMM401901:50:19
167HeinlaTarmoMM402001:51:48
181VoltMarekMM402101:53:43
184AdliMarekMM402201:54:08
190HelmisMirkoMM402301:55:17
207KoggerToomasMM402401:57:52
211ValjalaVeikoMM402501:57:52
228ViiraToomasMM402602:01:16
229PosatetskiSergeiMM402702:01:31
252DufourGuillaumeFRA ESNMM402802:08:42
255SzeraticsTomaszMM402902:09:11
12AzzaroLaurentFRA ESNMM40101:25:58
16KüünrussReemetSpartaMM40201:27:02
23TaalArlesFB jooksmineMM40301:27:45
32SeemaRaulMM40401:31:02
34TõnismäeMarekKoidu SuusaklubiMM40501:31:26
37KirsipuuTiitMM40601:31:31
38EdurJarlMM40701:32:00
45RoosnuppPriitMM45501:33:14
63LajaLehoSK JooksupartnerMM45601:35:42
67KaegasMargusMM45701:36:29
70KajariMartSpartaMM45801:37:00
78KruusMarkoMM45901:38:09
85OblikasJanekmarathon100.comMM451001:39:28
101KoorUrmasMM451101:41:39
121KaegasRaivoPK KGSMM451201:44:10
143LaitusVaidoMM451301:47:53
156BarbelenetXavierFRA ESNMM451401:49:39
162PärnassaluToomasMM451501:50:53
173AndemaAndresMM451601:52:34
176PramannSilverMM451701:53:14
182VarblaneVilluMM451801:53:51
185RandmaaAldoMM451901:54:38
196MõttusAaroMM452001:55:45
202BurdygaAlexanderMM452101:56:25
216KokkViktorAarius SKMM452201:58:38
221HainToomasMM452302:00:00
236KaseVeikoTäppsportlasedMM452402:04:10
238VeeleidTanelMM452502:04:11
246KukkKalleMM452602:07:01
5KajariPriitSparta SpordiseltsMM45101:22:08
18SavastverAlarKoidu SuusaklubiMM45201:27:16
19LutsMarekTäppsportlasedMM45301:27:20
27TootsAleksanderMM45401:28:51
283KreekmanKalevMM452702:14:49
56KadakUrmasSpartaMM50501:34:42
68LauringKarreSK ProRunnerMM50601:36:49
111KruusaluHeikiMM50701:42:49
112BergmannGuidoSK ProRunnerMM50801:43:01
118RandaruVeikoMM50901:43:43
127ÄrmUrmasMM501001:44:50
132VõipRaivoPPA ida-prefektuurMM501101:46:23
141MeitusRaivoProRunner SKMM501201:47:49
148TellingJuhanJk Hermes MM501301:48:03
160KungurVahurMM501401:50:26
203MaineMatiMM501501:57:14
210BorisovSergeyMM501601:57:44
258HunotLionelFRA ESNMM501702:09:37
4PedakJaanusMM50101:21:58
6RaspelRaidoTreeningpartnerMM50201:22:40
15ErvinUrmasMM50301:26:42
30ZvorovskiHennLennuliiklusteeninduse ASMM50401:30:34
71KukkIllarMM55101:37:12
89KoklaMadisSK JooksupartnerMM55201:39:48
170MiksonValentin1960MM55301:52:17
291HennoTannarMM55402:17:11
126KirpuPeeterPaide,TriSmileMM60101:44:44
149SakkeusJüriSK JooksupartnerMM60201:48:15
177LettKalleMM60301:53:30

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.