21,1 km

Kohtsort ascendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
237VähiKarinspordiguurudNN401002:03:59
236KaseVeikoTäppsportlasedMM452402:04:10
235SiilabergIndrekMM10302:03:41
234SuurnaRanelSpartaMM10202:03:19
233AltLisettTornimäe KodutütredNTA102:03:32
232JermaljonokJuliaNN40902:02:34
231HiiemaaKerstiNN3402:02:22
230PõderMargeSpartaNN40802:01:41
229PosatetskiSergeiMM402702:01:31
228ViiraToomasMM402602:01:16
227Sild-NeemeEikeCityspaNN40702:00:59
226MeeritsMihkelUP SportMM10102:01:00
225MäesaluMaitMM10002:01:03
224RaalRasmusMM9902:00:56
223Vetevood-JärveltEvelinSK ProRunnerNN3302:00:52
222KriisaNeleNN3202:00:36
221HainToomasMM452302:00:00
220UiboRihoAnti IlluminatiMM9801:59:48
219LaanmetsHerkiMM9701:59:45
218LichtfeldtMerleUP SportNN40601:59:21
217LoigoSirleTreeningpartnerNN40501:58:53
216KokkViktorAarius SKMM452201:58:38
215ViitakHelleSK ProRunnerNN40401:58:26
214SiitanPeeterDB Schenker EestiMM9601:58:01
213LopsikAndreiMM60601:58:15
212KarumaaHeneNN45501:58:12
211ValjalaVeikoMM402501:57:52
210BorisovSergeyMM501601:57:44
209KaruUrmoMM9501:58:01
208SoorandTiit-PriitMM9401:57:43
207KoggerToomasMM402401:57:52
206NeemeÜllarMM9301:57:59
205UrbÜloMM60501:57:41
204HagenTiinaRed Bike PyssidNN3101:57:21
203MaineMatiMM501501:57:14
202BurdygaAlexanderMM452101:56:25
201VirkebauUrmasMM60401:55:54
200RummMarkospordiguurudMM9201:56:01
199RohtjärvBeritSK ProRunnerNN3001:56:06
198MändlaMareNN50301:55:52
197MuinastKätlynNNJ101:55:50
196MõttusAaroMM452001:55:45
195LeppikRaitMM9101:55:32
194Nova-GinzburgJelenaNN2901:55:25
193PihlMaieNN45401:55:26
192TasaneTerjeNN2801:55:29
191TossavaHenryMM9001:55:12
190HelmisMirkoMM402301:55:17
189KrüütsPriitSpartaMM8901:55:04
188MergeyNicolasFRA ESNMM8801:55:11
187ReinikPiretTreeningpartnerNN40301:55:02
186LiivÜlleNN45301:55:02
185RandmaaAldoMM451901:54:38
184AdliMarekMM402201:54:08
183AsiAnttivelo clubbersMM8701:53:50
182VarblaneVilluMM451801:53:51
181VoltMarekMM402101:53:43
180TreuMerilinNN2701:53:49
179LilleojaKristoMM8601:53:49
178LaaspereJaanusMM8501:53:29
177LettKalleMM60301:53:30
176PramannSilverMM451701:53:14
175VahersaluKadriNN2601:52:19
174TruninaJanaNN2501:52:26
173AndemaAndresMM451601:52:34
172EhaveeAveNN2401:52:07
171HeliMadisLHV SportMM8401:52:07
170MiksonValentin1960MM55301:52:17
169MetsMariFB jooksmineNN2301:52:18
168SpaštšanskiJevgeniMM8301:52:12
167HeinlaTarmoMM402001:51:48
166KolgaAlarMM8201:51:49
165AstafjevJevgeniMM8101:51:12
164PallasMailiNN40201:51:10
163KaidmeEliseNN2201:50:56
162PärnassaluToomasMM451501:50:53
161AasmaaAuloMM8001:50:44
160KungurVahurMM501401:50:26
159EngelMargoSK ProRunnerMM401901:50:19
158DemidovaBirgitNN2101:49:58
157LaksLiivarMM7901:49:44
156BarbelenetXavierFRA ESNMM451401:49:39
155TammTaagoMM7801:49:24
154PedaiMartinM-SportMM401801:49:13
153VarikKatrinNN2001:49:15
152AasalehtPriidikNike+ Run ClubMM7701:48:45
151KukkKaidiNN1901:48:18
150KlausnerJannoMM7601:48:20
149SakkeusJüriSK JooksupartnerMM60201:48:15
148TellingJuhanJk Hermes MM501301:48:03
147PärnHelinaSJK AAMERAASNN1801:48:19
146RaamMärtMM7501:48:00
145KosemetsImreImsi OÜMM7401:48:13
144HuntKülliSK JooksupartnerNN1701:48:13
143LaitusVaidoMM451301:47:53
142ErnitsIngritSK ProRunnerNN50201:48:01
141MeitusRaivoProRunner SKMM501201:47:49
140LaineveerIndrekMM7301:47:52
139LaansooInnaNN1601:47:08
138VahesaarValloKadrina EPTMM7201:47:25

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.