21,1 km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
29TennisbergTargo#teambondoraMM1801:29:50
108LeimannKristjan1. JalaväebrigaadMM5801:42:36
136LeibenauMarko1. JalaväebrigaadMM401701:47:15
241RaudsikRanno1. JalaväebrigaadMM10402:05:13
8BõkovRainer1. JalaväebrigaadMMJ101:23:15
170MiksonValentin1960MM55301:52:17
87KirsmanUrmas200-gaMM4901:39:29
11TiitsRauno200-gaMM701:25:09
41SaarKristjan21CC triatloniklubiMM2401:32:07
216KokkViktorAarius SKMM452201:58:38
220UiboRihoAnti IlluminatiMM9801:59:48
55KaaverAndreAnu jooksutrennidMM3201:34:23
82SepnikAinarAruut OÜMM4501:38:50
325ProshkinaMariaBellusNN6502:36:41
327ShirobokovaJekaterinaBellusNN50802:36:48
284VassarMarilyBellusNN4502:15:14
227Sild-NeemeEikeCityspaNN40702:00:59
214SiitanPeeterDB Schenker EestiMM9601:58:01
54KroonKenetDektum EhitusMM3101:34:35
305RüütelKullaElujooksNN50602:21:01
257PaulbergDianaElujooksNN401402:09:12
28PuusildKristjanElujooksMM1701:29:21
47OjalillRaimondFB jooksmineMM40801:33:25
59LehtpuuKatrinFB jooksmineNN401:35:06
74EdasiIndrekFB jooksmineMM3901:37:40
120Alas-JärvRitaFB jooksmineNN1201:44:09
169MetsMariFB jooksmineNN2301:52:18
244ArmKristinFB jooksmineNN45602:05:38
23TaalArlesFB jooksmineMM40301:27:45
48HohweillerNicolasFRA ESNMM2901:33:25
61HoudayerTeddyFRA ESNMM3601:35:19
81BryTeddyFRA ESNMM4401:38:53
96ChokriOussineFRA ESNMM5201:41:07
156BarbelenetXavierFRA ESNMM451401:49:39
188MergeyNicolasFRA ESNMM8801:55:11
252DufourGuillaumeFRA ESNMM402802:08:42
258HunotLionelFRA ESNMM501702:09:37
12AzzaroLaurentFRA ESNMM40101:25:58
21SzelaskiewiczSebastianFRA ESNMM1201:27:43
26BrancataLoicFRA ESNMM1601:28:25
35DenisJohanFRA ESNMM2101:31:32
42DumonteilAntonyFRA ESNMM2501:32:31
320KiiverKadiHiiumaa jooksugruppNN401902:31:22
326TurkinaAnastassiaI love running TallinnNN6602:36:53
50MaasikLauraIce Swimming EstoniaNN101:34:02
110KaarmaHenriIce Swimming EstoniaMM401501:42:59
145KosemetsImreImsi OÜMM7401:48:13
254LaanemetsRaivoInfdot OÜMM10602:09:04
148TellingJuhanJk Hermes MM501301:48:03
99IvanovKatriinJooksupartnerNN901:41:30
245ValdmaHelenJooksupartnerNN3602:06:32
138VahesaarValloKadrina EPTMM7201:47:25
278JärmannRainKaitsevägi SCPMM11302:13:23
314MünterIraKiltsi TööjõureservidNN55202:24:53
262MünterBrunoKiltsi TööjõureservidMM60702:10:53
93TomsonTauriKJK VikeMMJ201:40:38
129VullaElaKJK VikeNN1401:46:17
311PensaBritKliinik 32NN6002:23:41
312AnnsooAndres AugustKliinik 32NN6102:23:55
18SavastverAlarKoidu SuusaklubiMM45201:27:16
34TõnismäeMarekKoidu SuusaklubiMM40501:31:26
280AntsovPeeterKRTL OÜMM11502:13:39
31SaarIndrekKuusalu jooksugruppMM1901:30:45
30ZvorovskiHennLennuliiklusteeninduse ASMM50401:30:34
171HeliMadisLHV SportMM8401:52:07
154PedaiMartinM-SportMM401801:49:13
85OblikasJanekmarathon100.comMM451001:39:28
113HeinDanelMr.MM401601:42:49
281RooseMarge-ElinMuraste liikumisklubiNN50402:13:47
152AasalehtPriidikNike+ Run ClubMM7701:48:45
73SchärBretNike+ Training ClubNN701:37:35
131VeneSiiriNordea SpordiklubiNN1501:46:17
126KirpuPeeterPaide,TriSmileMM60101:44:44
121KaegasRaivoPK KGSMM451201:44:10
132VõipRaivoPPA ida-prefektuurMM501101:46:23
84KreutzvaldIvoProrunnerMM4701:39:13
33RäbinLauriProrunnerMM2001:31:08
141MeitusRaivoProRunner SKMM501201:47:49
204HagenTiinaRed Bike PyssidNN3101:57:21
310KinkTriinSimuna SpordiklubiNN5902:23:28
147PärnHelinaSJK AAMERAASNN1801:48:19
83KuusklaPriitSK AaspereMM4601:38:54
62PohlakTarmoSK JooksupartnerMM401001:35:20
63LajaLehoSK JooksupartnerMM45601:35:42
89KoklaMadisSK JooksupartnerMM55201:39:48
144HuntKülliSK JooksupartnerNN1701:48:13
149SakkeusJüriSK JooksupartnerMM60201:48:15
52ValdmaaLauriSK ProRunnerMM3001:34:25
68LauringKarreSK ProRunnerMM50601:36:49
69SiimTarvoSK ProRunnerMM401101:36:55
112BergmannGuidoSK ProRunnerMM50801:43:01
142ErnitsIngritSK ProRunnerNN50201:48:01
159EngelMargoSK ProRunnerMM401901:50:19
199RohtjärvBeritSK ProRunnerNN3001:56:06
215ViitakHelleSK ProRunnerNN40401:58:26
223Vetevood-JärveltEvelinSK ProRunnerNN3302:00:52
17OruaasKalleSK ProRunnerMM1001:27:14
51KuivKadiliisSK ProRunner / JomaEkspertNN201:34:25
98VarikEndreSK Prorunner/AchilleusMM5401:41:33
56KadakUrmasSpartaMM50501:34:42

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.