21,1 km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descending
199RohtjärvBeritSK ProRunnerNN3001:56:06
202BurdygaAlexanderMM452101:56:25
203MaineMatiMM501501:57:14
204HagenTiinaRed Bike PyssidNN3101:57:21
205UrbÜloMM60501:57:41
208SoorandTiit-PriitMM9401:57:43
210BorisovSergeyMM501601:57:44
207KoggerToomasMM402401:57:52
211ValjalaVeikoMM402501:57:52
206NeemeÜllarMM9301:57:59
209KaruUrmoMM9501:58:01
214SiitanPeeterDB Schenker EestiMM9601:58:01
212KarumaaHeneNN45501:58:12
213LopsikAndreiMM60601:58:15
215ViitakHelleSK ProRunnerNN40401:58:26
216KokkViktorAarius SKMM452201:58:38
217LoigoSirleTreeningpartnerNN40501:58:53
218LichtfeldtMerleUP SportNN40601:59:21
219LaanmetsHerkiMM9701:59:45
220UiboRihoAnti IlluminatiMM9801:59:48
221HainToomasMM452302:00:00
222KriisaNeleNN3202:00:36
223Vetevood-JärveltEvelinSK ProRunnerNN3302:00:52
224RaalRasmusMM9902:00:56
227Sild-NeemeEikeCityspaNN40702:00:59
226MeeritsMihkelUP SportMM10102:01:00
225MäesaluMaitMM10002:01:03
228ViiraToomasMM402602:01:16
229PosatetskiSergeiMM402702:01:31
230PõderMargeSpartaNN40802:01:41
231HiiemaaKerstiNN3402:02:22
232JermaljonokJuliaNN40902:02:34
234SuurnaRanelSpartaMM10202:03:19
233AltLisettTornimäe KodutütredNTA102:03:32
235SiilabergIndrekMM10302:03:41
237VähiKarinspordiguurudNN401002:03:59
236KaseVeikoTäppsportlasedMM452402:04:10
238VeeleidTanelMM452502:04:11
239KapstasMari-LiisNN3502:04:20
242MälkRaulMM10502:04:56
240BorkKasparMMN202:05:03
243MardlaRiinaNN401102:05:08
241RaudsikRanno1. JalaväebrigaadMM10402:05:13
244ArmKristinFB jooksmineNN45602:05:38
245ValdmaHelenJooksupartnerNN3602:06:32
246KukkKalleMM452602:07:01
247MõekTiiaNN401202:07:33
249KlaasMariliisNN3702:07:33
248KaskKristiinaNN45702:07:37
250PressAnuTelia SKNN401302:08:08
253MõikCaisa-MeriliNN3802:08:37
251KoklaHanna MariaNNN102:08:40
252DufourGuillaumeFRA ESNMM402802:08:42
254LaanemetsRaivoInfdot OÜMM10602:09:04
255SzeraticsTomaszMM402902:09:11
257PaulbergDianaElujooksNN401402:09:12
256MõikSeigeNN55102:09:17
258HunotLionelFRA ESNMM501702:09:37
259KraanerKairo#teambondoraMM10702:09:38
260KutsarAndresMM10802:09:52
261LentsoAnnikaNN401502:10:22
262MünterBrunoKiltsi TööjõureservidMM60702:10:53
263SursuVaimarMM10902:11:05
264RaudseppAikiNN3902:11:07
267PallaseReetNN401602:11:14
266KuuskAndres#teambondoraMM11002:11:21
265MäesaluMirjamNN4002:11:27
268TrääderRuthNN4102:11:33
269KossarVeronikaNN4202:11:59
271SarapuuKerliNN4302:12:15
270ArtjomenkoJelenaNNN202:12:19
272SaarValdurMM11102:12:29
273SaarendMatiMM65102:12:48
275OliinykMykhailoMM11202:13:01
277ValdmannSigneNN4402:13:14
276TammKarinNN45802:13:16
274KolgaKarlMMN302:13:18
278JärmannRainKaitsevägi SCPMM11302:13:23
280AntsovPeeterKRTL OÜMM11502:13:39
279TeemantRomanMM11402:13:46
281RooseMarge-ElinMuraste liikumisklubiNN50402:13:47
282AltTarmoTornimäe KodutütredMMN402:14:45
283KreekmanKalevMM452702:14:49
284VassarMarilyBellusNN4502:15:14
285LillemägiAnuNN4602:15:17
286LehtsaarKaiaNN4702:15:33
287ZugovaMaarjaNN4802:15:43
288AltojaAnnikaNNN302:15:58
289SaarlehtKatrinNN401702:16:20
291HennoTannarMM55402:17:11
290JallaiViktoriaNN4902:17:22
293SauTaunoMM11602:17:39
294VarikTiiuNN5102:17:40
292PreimannElenNN5002:17:48
295EerikHeliNN45902:18:22
296RandväliVeenaNN451002:18:24
297PaabstelToomasMM11702:18:45
298VassarEvelyspordiguurudNN5202:18:46
322TammistuRiinaNN451202:18:57
299PajurMarisNN5302:18:57

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.