21,1 km

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
154PedaiMartinM-SportMM401801:49:13
124OrrMarttiMM6501:44:14
203MaineMatiMM501501:57:14
273SaarendMatiMM65102:12:48
100LaanemetsMeelisMM5501:41:55
331RaumanMerilinNNN502:45:53
180TreuMerilinNN2701:53:49
218LichtfeldtMerleUP SportNN40601:59:21
64LiisMerlinNN501:35:42
226MeeritsMihkelUP SportMM10102:01:00
125LehismetsMirjamNN1301:44:35
265MäesaluMirjamNN4002:11:27
190HelmisMirkoMM402301:55:17
275OliinykMykhailoMM11202:13:01
222KriisaNeleNN3202:00:36
48HohweillerNicolasFRA ESNMM2901:33:25
188MergeyNicolasFRA ESNMM8801:55:11
13HeldeOskarMM801:26:12
96ChokriOussineFRA ESNMM5201:41:07
126KirpuPeeterPaide,TriSmileMM60101:44:44
214SiitanPeeterDB Schenker EestiMM9601:58:01
280AntsovPeeterKRTL OÜMM11502:13:39
114PõldsaarPiretNN40101:43:01
187ReinikPiretTreeningpartnerNN40301:55:02
152AasalehtPriidikNike+ Run ClubMM7701:48:45
45RoosnuppPriitMM45501:33:14
83KuusklaPriitSK AaspereMM4601:38:54
94PallumPriitMM401201:40:22
103LopsikPriitSwedbank SKMM5701:42:16
189KrüütsPriitSpartaMM8901:55:04
5KajariPriitSparta SpordiseltsMM45101:22:08
6RaspelRaidoTreeningpartnerMM50201:22:40
36TislerRaidoMM2201:31:36
24TalvisteRaimoSpartaMM1401:28:00
47OjalillRaimondFB jooksmineMM40801:33:25
278JärmannRainKaitsevägi SCPMM11302:13:23
321KolgaRainaNN6302:31:38
8BõkovRainer1. JalaväebrigaadMMJ101:23:15
195LeppikRaitMM9101:55:32
121KaegasRaivoPK KGSMM451201:44:10
132VõipRaivoPPA ida-prefektuurMM501101:46:23
141MeitusRaivoProRunner SKMM501201:47:49
254LaanemetsRaivoInfdot OÜMM10602:09:04
57MetsRandelMM3301:34:44
234SuurnaRanelSpartaMM10202:03:19
241RaudsikRanno1. JalaväebrigaadMM10402:05:13
224RaalRasmusMM9902:00:56
242MälkRaulMM10502:04:56
32SeemaRaulMM40401:31:02
11TiitsRauno200-gaMM701:25:09
44ÕismaaRaunoMM2701:32:56
16KüünrussReemetSpartaMM40201:27:02
300KäoReenaNN451102:19:01
267PallaseReetNN401602:11:14
49KulbasReneeMM40901:34:00
220UiboRihoAnti IlluminatiMM9801:59:48
322TammistuRiinaNN451202:18:57
243MardlaRiinaNN401102:05:08
90ÜlemRistoMM5101:40:23
123VäljakRistoMM6401:44:02
134HärmatisRistoMM6901:46:43
120Alas-JärvRitaFB jooksmineNN1201:44:09
279TeemantRomanMM11402:13:46
268TrääderRuthNN4102:11:33
303TammRuttNN5502:20:19
21SzelaskiewiczSebastianFRA ESNMM1201:27:43
256MõikSeigeNN55102:09:17
229PosatetskiSergeiMM402702:01:31
210BorisovSergeyMM501601:57:44
277ValdmannSigneNN4402:13:14
131VeneSiiriNordea SpordiklubiNN1501:46:17
86PaluSilverMM4801:39:31
176PramannSilverMM451701:53:14
217LoigoSirleTreeningpartnerNN40501:58:53
336SandströmSirlynNN7003:16:32
92UueSvenMMN101:40:37
155TammTaagoMM7801:49:24
46AlaTaimarMM2801:33:23
43NurkTalisTalis Nurk EhitusMM2601:32:33
238VeeleidTanelMM452502:04:11
330BorisovaTanjaNN451302:45:46
291HennoTannarMM55402:17:11
29TennisbergTargo#teambondoraMM1801:29:50
62PohlakTarmoSK JooksupartnerMM401001:35:20
167HeinlaTarmoMM402001:51:48
282AltTarmoTornimäe KodutütredMMN402:14:45
69SiimTarvoSK ProRunnerMM401101:36:55
293SauTaunoMM11602:17:39
93TomsonTauriKJK VikeMMJ201:40:38
61HoudayerTeddyFRA ESNMM3601:35:19
81BryTeddyFRA ESNMM4401:38:53
335SuvinõmmTeeleNN6903:15:05
192TasaneTerjeNN2801:55:29
247MõekTiiaNN401202:07:33
204HagenTiinaRed Bike PyssidNN3101:57:21
39TrossTiinaTäppsportlasedNN50101:32:17
37KirsipuuTiitMM40601:31:31
208SoorandTiit-PriitMM9401:57:43
294VarikTiiuNN5102:17:40
255SzeraticsTomaszMM402902:09:11

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.