21,1 km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaeg
201VirkebauUrmasMM60401:55:54
205UrbÜloMM60501:57:41
213LopsikAndreiMM60601:58:15
262MünterBrunoKiltsi TööjõureservidMM60702:10:53
313VallnerHansTallinna TehnikaülikoolMM65202:24:49
316SoosaarAndresMM65302:25:14
273SaarendMatiMM65102:12:48
337PulleritsTõnuMM70103:34:16
93TomsonTauriKJK VikeMMJ201:40:38
8BõkovRainer1. JalaväebrigaadMMJ101:23:15
92UueSvenMMN101:40:37
240BorkKasparMMN202:05:03
274KolgaKarlMMN302:13:18
282AltTarmoTornimäe KodutütredMMN402:14:45
302SammelselgKadriNN5402:19:46
303TammRuttNN5502:20:19
50MaasikLauraIce Swimming EstoniaNN101:34:02
51KuivKadiliisSK ProRunner / JomaEkspertNN201:34:25
307MäitseEgleNN5602:22:15
308SaksaTuuliNN5702:22:53
53HeinaruMarisTreeningpartnerNN301:34:35
309LangKeirikaNN5802:23:06
310KinkTriinSimuna SpordiklubiNN5902:23:28
311PensaBritKliinik 32NN6002:23:41
312AnnsooAndres AugustKliinik 32NN6102:23:55
59LehtpuuKatrinFB jooksmineNN401:35:06
319PõldmaKätlinNN6202:26:54
64LiisMerlinNN501:35:42
321KolgaRainaNN6302:31:38
323VassarAnnelyNN6402:33:34
325ProshkinaMariaBellusNN6502:36:41
326TurkinaAnastassiaI love running TallinnNN6602:36:53
72KuhiKristinaNN601:37:16
328LahtveeLeilaNN6702:39:54
73SchärBretNike+ Training ClubNN701:37:35
329SalisteHelenNN6802:43:41
335SuvinõmmTeeleNN6903:15:05
336SandströmSirlynNN7003:16:32
95KukkKatrinNN801:40:48
99IvanovKatriinJooksupartnerNN901:41:30
104VolmersonLiinaSpartaNN1001:42:09
105SirkasKadriNN1101:42:15
120Alas-JärvRitaFB jooksmineNN1201:44:09
125LehismetsMirjamNN1301:44:35
129VullaElaKJK VikeNN1401:46:17
131VeneSiiriNordea SpordiklubiNN1501:46:17
139LaansooInnaNN1601:47:08
144HuntKülliSK JooksupartnerNN1701:48:13
147PärnHelinaSJK AAMERAASNN1801:48:19
151KukkKaidiNN1901:48:18
153VarikKatrinNN2001:49:15
158DemidovaBirgitNN2101:49:58
163KaidmeEliseNN2201:50:56
169MetsMariFB jooksmineNN2301:52:18
172EhaveeAveNN2401:52:07
174TruninaJanaNN2501:52:26
175VahersaluKadriNN2601:52:19
180TreuMerilinNN2701:53:49
192TasaneTerjeNN2801:55:29
194Nova-GinzburgJelenaNN2901:55:25
199RohtjärvBeritSK ProRunnerNN3001:56:06
204HagenTiinaRed Bike PyssidNN3101:57:21
222KriisaNeleNN3202:00:36
223Vetevood-JärveltEvelinSK ProRunnerNN3302:00:52
231HiiemaaKerstiNN3402:02:22
239KapstasMari-LiisNN3502:04:20
245ValdmaHelenJooksupartnerNN3602:06:32
249KlaasMariliisNN3702:07:33
253MõikCaisa-MeriliNN3802:08:37
264RaudseppAikiNN3902:11:07
265MäesaluMirjamNN4002:11:27
268TrääderRuthNN4102:11:33
269KossarVeronikaNN4202:11:59
271SarapuuKerliNN4302:12:15
277ValdmannSigneNN4402:13:14
284VassarMarilyBellusNN4502:15:14
285LillemägiAnuNN4602:15:17
286LehtsaarKaiaNN4702:15:33
287ZugovaMaarjaNN4802:15:43
290JallaiViktoriaNN4902:17:22
292PreimannElenNN5002:17:48
294VarikTiiuNN5102:17:40
298VassarEvelyspordiguurudNN5202:18:46
299PajurMarisNN5302:18:57
315EhavaldAveNN401802:25:06
320KiiverKadiHiiumaa jooksugruppNN401902:31:22
114PõldsaarPiretNN40101:43:01
164PallasMailiNN40201:51:10
187ReinikPiretTreeningpartnerNN40301:55:02
215ViitakHelleSK ProRunnerNN40401:58:26
217LoigoSirleTreeningpartnerNN40501:58:53
218LichtfeldtMerleUP SportNN40601:59:21
227Sild-NeemeEikeCityspaNN40702:00:59
230PõderMargeSpartaNN40802:01:41
232JermaljonokJuliaNN40902:02:34
237VähiKarinspordiguurudNN401002:03:59
243MardlaRiinaNN401102:05:08
247MõekTiiaNN401202:07:33
250PressAnuTelia SKNN401302:08:08
257PaulbergDianaElujooksNN401402:09:12

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.