21,1 km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort ascendingNetoaeg
129VullaElaKJK VikeNN1401:46:17
156BarbelenetXavierFRA ESNMM451401:49:39
160KungurVahurMM501401:50:26
257PaulbergDianaElujooksNN401402:09:12
24TalvisteRaimoSpartaMM1401:28:00
330BorisovaTanjaNN451302:45:46
106HarandAllanMM401301:42:12
125LehismetsMirjamNN1301:44:35
143LaitusVaidoMM451301:47:53
148TellingJuhanJk Hermes MM501301:48:03
250PressAnuTelia SKNN401302:08:08
22TiislärKaupoMM1301:27:44
322TammistuRiinaNN451202:18:57
94PallumPriitMM401201:40:22
120Alas-JärvRitaFB jooksmineNN1201:44:09
121KaegasRaivoPK KGSMM451201:44:10
141MeitusRaivoProRunner SKMM501201:47:49
247MõekTiiaNN401202:07:33
21SzelaskiewiczSebastianFRA ESNMM1201:27:43
69SiimTarvoSK ProRunnerMM401101:36:55
101KoorUrmasMM451101:41:39
105SirkasKadriNN1101:42:15
132VõipRaivoPPA ida-prefektuurMM501101:46:23
243MardlaRiinaNN401102:05:08
20PiponChristopheUMOMM1101:27:43
300KäoReenaNN451102:19:01
62PohlakTarmoSK JooksupartnerMM401001:35:20
85OblikasJanekmarathon100.comMM451001:39:28
104VolmersonLiinaSpartaNN1001:42:09
127ÄrmUrmasMM501001:44:50
237VähiKarinspordiguurudNN401002:03:59
17OruaasKalleSK ProRunnerMM1001:27:14
296RandväliVeenaNN451002:18:24
49KulbasReneeMM40901:34:00
333OhlauMargitNN50903:02:23
78KruusMarkoMM45901:38:09
99IvanovKatriinJooksupartnerNN901:41:30
118RandaruVeikoMM50901:43:43
232JermaljonokJuliaNN40902:02:34
14PaapUrselMM901:26:29
295EerikHeliNN45902:18:22
47OjalillRaimondFB jooksmineMM40801:33:25
70KajariMartSpartaMM45801:37:00
327ShirobokovaJekaterinaBellusNN50802:36:48
95KukkKatrinNN801:40:48
112BergmannGuidoSK ProRunnerMM50801:43:01
230PõderMargeSpartaNN40802:01:41
13HeldeOskarMM801:26:12
276TammKarinNN45802:13:16
318RemmelIlviNN50702:26:54
67KaegasMargusMM45701:36:29
73SchärBretNike+ Training ClubNN701:37:35
111KruusaluHeikiMM50701:42:49
227Sild-NeemeEikeCityspaNN40702:00:59
248KaskKristiinaNN45702:07:37
262MünterBrunoKiltsi TööjõureservidMM60702:10:53
11TiitsRauno200-gaMM701:25:09
38EdurJarlMM40701:32:00
305RüütelKullaElujooksNN50602:21:01
63LajaLehoSK JooksupartnerMM45601:35:42
68LauringKarreSK ProRunnerMM50601:36:49
72KuhiKristinaNN601:37:16
213LopsikAndreiMM60601:58:15
218LichtfeldtMerleUP SportNN40601:59:21
244ArmKristinFB jooksmineNN45602:05:38
10ManitskiMärtMM601:24:23
37KirsipuuTiitMM40601:31:31
45RoosnuppPriitMM45501:33:14
301PiibelehtLeidiNN50502:18:58
56KadakUrmasSpartaMM50501:34:42
64LiisMerlinNN501:35:42
331RaumanMerilinNNN502:45:53
205UrbÜloMM60501:57:41
212KarumaaHeneNN45501:58:12
217LoigoSirleTreeningpartnerNN40501:58:53
9KingoGunnarTreeningpartnerMM501:23:38
34TõnismäeMarekKoidu SuusaklubiMM40501:31:26
59LehtpuuKatrinFB jooksmineNN401:35:06
317KokkGetriinNNN402:26:07
193PihlMaieNN45401:55:26
201VirkebauUrmasMM60401:55:54
215ViitakHelleSK ProRunnerNN40401:58:26
7MäeJaanus#GORUNTARTUMM401:23:05
281RooseMarge-ElinMuraste liikumisklubiNN50402:13:47
282AltTarmoTornimäe KodutütredMMN402:14:45
27TootsAleksanderMM45401:28:51
30ZvorovskiHennLennuliiklusteeninduse ASMM50401:30:34
32SeemaRaulMM40401:31:02
291HennoTannarMM55402:17:11
53HeinaruMarisTreeningpartnerNN301:34:35
316SoosaarAndresMM65302:25:14
170MiksonValentin1960MM55301:52:17
177LettKalleMM60301:53:30
186LiivÜlleNN45301:55:02
187ReinikPiretTreeningpartnerNN40301:55:02
198MändlaMareNN50301:55:52
3ChilipenkoAlexeyMM301:17:53
15ErvinUrmasMM50301:26:42
274KolgaKarlMMN302:13:18
19LutsMarekTäppsportlasedMM45301:27:20

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.