21,1 km

Kohtsort ascendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
137GoldKristjanMM7101:47:12
136LeibenauMarko1. JalaväebrigaadMM401701:47:15
135TruijaKimThaya Shop&SalonMM7001:47:11
134HärmatisRistoMM6901:46:43
133MartmaMartinMM6801:46:39
132VõipRaivoPPA ida-prefektuurMM501101:46:23
131VeneSiiriNordea SpordiklubiNN1501:46:17
130BogoljubovMarkoMM6701:46:13
129VullaElaKJK VikeNN1401:46:17
128AasJaanusMM6601:45:49
127ÄrmUrmasMM501001:44:50
126KirpuPeeterPaide,TriSmileMM60101:44:44
125LehismetsMirjamNN1301:44:35
124OrrMarttiMM6501:44:14
123VäljakRistoMM6401:44:02
122AllmägiAapMM6301:44:02
121KaegasRaivoPK KGSMM451201:44:10
120Alas-JärvRitaFB jooksmineNN1201:44:09
119MüürJanarMM6201:43:49
118RandaruVeikoMM50901:43:43
117KoplimägiMarikaNN45201:43:41
116RegoMarioMM6101:43:25
115PaabstelTõnuMM6001:43:21
114PõldsaarPiretNN40101:43:01
113HeinDanelMr.MM401601:42:49
112BergmannGuidoSK ProRunnerMM50801:43:01
111KruusaluHeikiMM50701:42:49
110KaarmaHenriIce Swimming EstoniaMM401501:42:59
109HõbemägiVeikkoMM5901:42:35
108LeimannKristjan1. JalaväebrigaadMM5801:42:36
107KivariAndrusMM401401:42:40
106HarandAllanMM401301:42:12
105SirkasKadriNN1101:42:15
104VolmersonLiinaSpartaNN1001:42:09
103LopsikPriitSwedbank SKMM5701:42:16
102KeesMartiMM5601:42:06
101KoorUrmasMM451101:41:39
100LaanemetsMeelisMM5501:41:55
99IvanovKatriinJooksupartnerNN901:41:30
98VarikEndreSK Prorunner/AchilleusMM5401:41:33
97ElramKaidoMM5301:41:07
96ChokriOussineFRA ESNMM5201:41:07
95KukkKatrinNN801:40:48
94PallumPriitMM401201:40:22
93TomsonTauriKJK VikeMMJ201:40:38
92UueSvenMMN101:40:37
91PetersonTriinNN45101:40:21
90ÜlemRistoMM5101:40:23
89KoklaMadisSK JooksupartnerMM55201:39:48
88UrbJaanusSpartaMM5001:39:45
87KirsmanUrmas200-gaMM4901:39:29
86PaluSilverMM4801:39:31
85OblikasJanekmarathon100.comMM451001:39:28
84KreutzvaldIvoProrunnerMM4701:39:13
83KuusklaPriitSK AaspereMM4601:38:54
82SepnikAinarAruut OÜMM4501:38:50
81BryTeddyFRA ESNMM4401:38:53
80TulpKristjanTreeningpartnerMM4301:38:41
79ViruMarkoMM4201:38:44
78KruusMarkoMM45901:38:09
77SihtAiliNN60101:38:18
76MuldKristjanMM4101:37:50
75ViirmaaAloSpartaMM4001:37:41
74EdasiIndrekFB jooksmineMM3901:37:40
73SchärBretNike+ Training ClubNN701:37:35
72KuhiKristinaNN601:37:16
71KukkIllarMM55101:37:12
70KajariMartSpartaMM45801:37:00
69SiimTarvoSK ProRunnerMM401101:36:55
68LauringKarreSK ProRunnerMM50601:36:49
67KaegasMargusMM45701:36:29
66PartsMargusViking Line EestiMM3801:36:16
65KimmelJaakMM3701:35:52
64LiisMerlinNN501:35:42
63LajaLehoSK JooksupartnerMM45601:35:42
62PohlakTarmoSK JooksupartnerMM401001:35:20
61HoudayerTeddyFRA ESNMM3601:35:19
60LoitMadisMM3501:35:21
59LehtpuuKatrinFB jooksmineNN401:35:06
58TruninAlekseiMM3401:35:02
57MetsRandelMM3301:34:44
56KadakUrmasSpartaMM50501:34:42
55KaaverAndreAnu jooksutrennidMM3201:34:23
54KroonKenetDektum EhitusMM3101:34:35
53HeinaruMarisTreeningpartnerNN301:34:35
52ValdmaaLauriSK ProRunnerMM3001:34:25
51KuivKadiliisSK ProRunner / JomaEkspertNN201:34:25
50MaasikLauraIce Swimming EstoniaNN101:34:02
49KulbasReneeMM40901:34:00
48HohweillerNicolasFRA ESNMM2901:33:25
47OjalillRaimondFB jooksmineMM40801:33:25
46AlaTaimarMM2801:33:23
45RoosnuppPriitMM45501:33:14
44ÕismaaRaunoMM2701:32:56
43NurkTalisTalis Nurk EhitusMM2601:32:33
42DumonteilAntonyFRA ESNMM2501:32:31
41SaarKristjan21CC triatloniklubiMM2401:32:07
40KukkKasparMM2301:32:05
39TrossTiinaTäppsportlasedNN50101:32:17
38EdurJarlMM40701:32:00

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.