21,1 km

KohtPerekonnanimisort ascendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
157LaksLiivarMM7901:49:44
63LajaLehoSK JooksupartnerMM45601:35:42
143LaitusVaidoMM451301:47:53
140LaineveerIndrekMM7301:47:52
328LahtveeLeilaNN6702:39:54
178LaaspereJaanusMM8501:53:29
139LaansooInnaNN1601:47:08
219LaanmetsHerkiMM9701:59:45
100LaanemetsMeelisMM5501:41:55
254LaanemetsRaivoInfdot OÜMM10602:09:04
83KuusklaPriitSK AaspereMM4601:38:54
266KuuskAndres#teambondoraMM11002:11:21
16KüünrussReemetSpartaMM40201:27:02
260KutsarAndresMM10802:09:52
160KungurVahurMM501401:50:26
1KuleshovAleksandrTreeningpartnerMM101:16:05
49KulbasReneeMM40901:34:00
71KukkIllarMM55101:37:12
95KukkKatrinNN801:40:48
151KukkKaidiNN1901:48:18
246KukkKalleMM452602:07:01
40KukkKasparMM2301:32:05
51KuivKadiliisSK ProRunner / JomaEkspertNN201:34:25
72KuhiKristinaNN601:37:16
189KrüütsPriitSpartaMM8901:55:04
111KruusaluHeikiMM50701:42:49
78KruusMarkoMM45901:38:09
54KroonKenetDektum EhitusMM3101:34:35
222KriisaNeleNN3202:00:36
84KreutzvaldIvoProrunnerMM4701:39:13
283KreekmanKalevMM452702:14:49
259KraanerKairo#teambondoraMM10702:09:38
269KossarVeronikaNN4202:11:59
145KosemetsImreImsi OÜMM7401:48:13
117KoplimägiMarikaNN45201:43:41
101KoorUrmasMM451101:41:39
321KolgaRainaNN6302:31:38
166KolgaAlarMM8201:51:49
274KolgaKarlMMN302:13:18
89KoklaMadisSK JooksupartnerMM55201:39:48
251KoklaHanna MariaNNN102:08:40
317KokkGetriinNNN402:26:07
216KokkViktorAarius SKMM452201:58:38
207KoggerToomasMM402401:57:52
150KlausnerJannoMM7601:48:20
249KlaasMariliisNN3702:07:33
107KivariAndrusMM401401:42:40
87KirsmanUrmas200-gaMM4901:39:29
37KirsipuuTiitMM40601:31:31
126KirpuPeeterPaide,TriSmileMM60101:44:44
310KinkTriinSimuna SpordiklubiNN5902:23:28
9KingoGunnarTreeningpartnerMM501:23:38
65KimmelJaakMM3701:35:52
320KiiverKadiHiiumaa jooksugruppNN401902:31:22
102KeesMartiMM5601:42:06
248KaskKristiinaNN45702:07:37
236KaseVeikoTäppsportlasedMM452402:04:10
212KarumaaHeneNN45501:58:12
209KaruUrmoMM9501:58:01
239KapstasMari-LiisNN3502:04:20
300KäoReenaNN451102:19:01
70KajariMartSpartaMM45801:37:00
5KajariPriitSparta SpordiseltsMM45101:22:08
163KaidmeEliseNN2201:50:56
67KaegasMargusMM45701:36:29
121KaegasRaivoPK KGSMM451201:44:10
56KadakUrmasSpartaMM50501:34:42
55KaaverAndreAnu jooksutrennidMM3201:34:23
110KaarmaHenriIce Swimming EstoniaMM401501:42:59
232JermaljonokJuliaNN40902:02:34
278JärmannRainKaitsevägi SCPMM11302:13:23
290JallaiViktoriaNN4902:17:22
99IvanovKatriinJooksupartnerNN901:41:30
144HuntKülliSK JooksupartnerNN1701:48:13
258HunotLionelFRA ESNMM501702:09:37
61HoudayerTeddyFRA ESNMM3601:35:19
48HohweillerNicolasFRA ESNMM2901:33:25
109HõbemägiVeikkoMM5901:42:35
231HiiemaaKerstiNN3402:02:22
291HennoTannarMM55402:17:11
190HelmisMirkoMM402301:55:17
171HeliMadisLHV SportMM8401:52:07
13HeldeOskarMM801:26:12
167HeinlaTarmoMM402001:51:48
53HeinaruMarisTreeningpartnerNN301:34:35
113HeinDanelMr.MM401601:42:49
134HärmatisRistoMM6901:46:43
106HarandAllanMM401301:42:12
221HainToomasMM452302:00:00
204HagenTiinaRed Bike PyssidNN3101:57:21
137GoldKristjanMM7101:47:12
15ErvinUrmasMM50301:26:42
142ErnitsIngritSK ProRunnerNN50201:48:01
159EngelMargoSK ProRunnerMM401901:50:19
97ElramKaidoMM5301:41:07
172EhaveeAveNN2401:52:07
315EhavaldAveNN401802:25:06
295EerikHeliNN45902:18:22
38EdurJarlMM40701:32:00
74EdasiIndrekFB jooksmineMM3901:37:40

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.