21,1 km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaeg
50MaasikLauraIce Swimming EstoniaNN101:34:02
71KukkIllarMM55101:37:12
77SihtAiliNN60101:38:18
337PulleritsTõnuMM70103:34:16
91PetersonTriinNN45101:40:21
92UueSvenMMN101:40:37
114PõldsaarPiretNN40101:43:01
126KirpuPeeterPaide,TriSmileMM60101:44:44
197MuinastKätlynNNJ101:55:50
233AltLisettTornimäe KodutütredNTA102:03:32
251KoklaHanna MariaNNN102:08:40
256MõikSeigeNN55102:09:17
1KuleshovAleksandrTreeningpartnerMM101:16:05
4PedakJaanusMM50101:21:58
5KajariPriitSparta SpordiseltsMM45101:22:08
8BõkovRainer1. JalaväebrigaadMMJ101:23:15
12AzzaroLaurentFRA ESNMM40101:25:58
273SaarendMatiMM65102:12:48
39TrossTiinaTäppsportlasedNN50101:32:17
51KuivKadiliisSK ProRunner / JomaEkspertNN201:34:25
313VallnerHansTallinna TehnikaülikoolMM65202:24:49
314MünterIraKiltsi TööjõureservidNN55202:24:53
324VõõsaGrete-GeteliNTA202:34:41
89KoklaMadisSK JooksupartnerMM55201:39:48
93TomsonTauriKJK VikeMMJ201:40:38
117KoplimägiMarikaNN45201:43:41
142ErnitsIngritSK ProRunnerNN50201:48:01
149SakkeusJüriSK JooksupartnerMM60201:48:15
164PallasMailiNN40201:51:10
240BorkKasparMMN202:05:03
2TippiBertTreeningplaan.ee MM201:16:24
6RaspelRaidoTreeningpartnerMM50201:22:40
270ArtjomenkoJelenaNNN202:12:19
16KüünrussReemetSpartaMM40201:27:02
18SavastverAlarKoidu SuusaklubiMM45201:27:16
53HeinaruMarisTreeningpartnerNN301:34:35
316SoosaarAndresMM65302:25:14
170MiksonValentin1960MM55301:52:17
177LettKalleMM60301:53:30
186LiivÜlleNN45301:55:02
187ReinikPiretTreeningpartnerNN40301:55:02
198MändlaMareNN50301:55:52
3ChilipenkoAlexeyMM301:17:53
15ErvinUrmasMM50301:26:42
274KolgaKarlMMN302:13:18
19LutsMarekTäppsportlasedMM45301:27:20
23TaalArlesFB jooksmineMM40301:27:45
288AltojaAnnikaNNN302:15:58
59LehtpuuKatrinFB jooksmineNN401:35:06
317KokkGetriinNNN402:26:07
193PihlMaieNN45401:55:26
201VirkebauUrmasMM60401:55:54
215ViitakHelleSK ProRunnerNN40401:58:26
7MäeJaanus#GORUNTARTUMM401:23:05
281RooseMarge-ElinMuraste liikumisklubiNN50402:13:47
282AltTarmoTornimäe KodutütredMMN402:14:45
27TootsAleksanderMM45401:28:51
30ZvorovskiHennLennuliiklusteeninduse ASMM50401:30:34
32SeemaRaulMM40401:31:02
291HennoTannarMM55402:17:11
45RoosnuppPriitMM45501:33:14
301PiibelehtLeidiNN50502:18:58
56KadakUrmasSpartaMM50501:34:42
64LiisMerlinNN501:35:42
331RaumanMerilinNNN502:45:53
205UrbÜloMM60501:57:41
212KarumaaHeneNN45501:58:12
217LoigoSirleTreeningpartnerNN40501:58:53
9KingoGunnarTreeningpartnerMM501:23:38
34TõnismäeMarekKoidu SuusaklubiMM40501:31:26
305RüütelKullaElujooksNN50602:21:01
63LajaLehoSK JooksupartnerMM45601:35:42
68LauringKarreSK ProRunnerMM50601:36:49
72KuhiKristinaNN601:37:16
213LopsikAndreiMM60601:58:15
218LichtfeldtMerleUP SportNN40601:59:21
244ArmKristinFB jooksmineNN45602:05:38
10ManitskiMärtMM601:24:23
37KirsipuuTiitMM40601:31:31
318RemmelIlviNN50702:26:54
67KaegasMargusMM45701:36:29
73SchärBretNike+ Training ClubNN701:37:35
111KruusaluHeikiMM50701:42:49
227Sild-NeemeEikeCityspaNN40702:00:59
248KaskKristiinaNN45702:07:37
262MünterBrunoKiltsi TööjõureservidMM60702:10:53
11TiitsRauno200-gaMM701:25:09
38EdurJarlMM40701:32:00
47OjalillRaimondFB jooksmineMM40801:33:25
70KajariMartSpartaMM45801:37:00
327ShirobokovaJekaterinaBellusNN50802:36:48
95KukkKatrinNN801:40:48
112BergmannGuidoSK ProRunnerMM50801:43:01
230PõderMargeSpartaNN40802:01:41
13HeldeOskarMM801:26:12
276TammKarinNN45802:13:16
49KulbasReneeMM40901:34:00
333OhlauMargitNN50903:02:23
78KruusMarkoMM45901:38:09
99IvanovKatriinJooksupartnerNN901:41:30

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.