21,1 km

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
122AllmägiAapMM6301:44:02
196MõttusAaroMM452001:55:45
264RaudseppAikiNN3902:11:07
77SihtAiliNN60101:38:18
82SepnikAinarAruut OÜMM4501:38:50
166KolgaAlarMM8201:51:49
18SavastverAlarKoidu SuusaklubiMM45201:27:16
185RandmaaAldoMM451901:54:38
27TootsAleksanderMM45401:28:51
1KuleshovAleksandrTreeningpartnerMM101:16:05
58TruninAlekseiMM3401:35:02
202BurdygaAlexanderMM452101:56:25
3ChilipenkoAlexeyMM301:17:53
106HarandAllanMM401301:42:12
75ViirmaaAloSpartaMM4001:37:41
326TurkinaAnastassiaI love running TallinnNN6602:36:53
55KaaverAndreAnu jooksutrennidMM3201:34:23
213LopsikAndreiMM60601:58:15
316SoosaarAndresMM65302:25:14
173AndemaAndresMM451601:52:34
260KutsarAndresMM10802:09:52
266KuuskAndres#teambondoraMM11002:11:21
312AnnsooAndres AugustKliinik 32NN6102:23:55
107KivariAndrusMM401401:42:40
323VassarAnnelyNN6402:33:34
261LentsoAnnikaNN401502:10:22
288AltojaAnnikaNNN302:15:58
42DumonteilAntonyFRA ESNMM2501:32:31
183AsiAnttivelo clubbersMM8701:53:50
250PressAnuTelia SKNN401302:08:08
285LillemägiAnuNN4602:15:17
23TaalArlesFB jooksmineMM40301:27:45
161AasmaaAuloMM8001:50:44
315EhavaldAveNN401802:25:06
172EhaveeAveNN2401:52:07
199RohtjärvBeritSK ProRunnerNN3001:56:06
2TippiBertTreeningplaan.ee MM201:16:24
158DemidovaBirgitNN2101:49:58
73SchärBretNike+ Training ClubNN701:37:35
311PensaBritKliinik 32NN6002:23:41
262MünterBrunoKiltsi TööjõureservidMM60702:10:53
253MõikCaisa-MeriliNN3802:08:37
20PiponChristopheUMOMM1101:27:43
304ChagallDanMM403002:20:16
113HeinDanelMr.MM401601:42:49
257PaulbergDianaElujooksNN401402:09:12
307MäitseEgleNN5602:22:15
227Sild-NeemeEikeCityspaNN40702:00:59
129VullaElaKJK VikeNN1401:46:17
292PreimannElenNN5002:17:48
163KaidmeEliseNN2201:50:56
98VarikEndreSK Prorunner/AchilleusMM5401:41:33
223Vetevood-JärveltEvelinSK ProRunnerNN3302:00:52
298VassarEvelyspordiguurudNN5202:18:46
317KokkGetriinNNN402:26:07
324VõõsaGrete-GeteliNTA202:34:41
112BergmannGuidoSK ProRunnerMM50801:43:01
252DufourGuillaumeFRA ESNMM402802:08:42
9KingoGunnarTreeningpartnerMM501:23:38
251KoklaHanna MariaNNN102:08:40
313VallnerHansTallinna TehnikaülikoolMM65202:24:49
111KruusaluHeikiMM50701:42:49
329SalisteHelenNN6802:43:41
245ValdmaHelenJooksupartnerNN3602:06:32
295EerikHeliNN45902:18:22
147PärnHelinaSJK AAMERAASNN1801:48:19
215ViitakHelleSK ProRunnerNN40401:58:26
212KarumaaHeneNN45501:58:12
30ZvorovskiHennLennuliiklusteeninduse ASMM50401:30:34
110KaarmaHenriIce Swimming EstoniaMM401501:42:59
191TossavaHenryMM9001:55:12
219LaanmetsHerkiMM9701:59:45
71KukkIllarMM55101:37:12
306LuupIlmarMM403102:21:17
318RemmelIlviNN50702:26:54
145KosemetsImreImsi OÜMM7401:48:13
74EdasiIndrekFB jooksmineMM3901:37:40
140LaineveerIndrekMM7301:47:52
235SiilabergIndrekMM10302:03:41
31SaarIndrekKuusalu jooksugruppMM1901:30:45
142ErnitsIngritSK ProRunnerNN50201:48:01
139LaansooInnaNN1601:47:08
314MünterIraKiltsi TööjõureservidNN55202:24:53
84KreutzvaldIvoProrunnerMM4701:39:13
65KimmelJaakMM3701:35:52
88UrbJaanusSpartaMM5001:39:45
128AasJaanusMM6601:45:49
178LaaspereJaanusMM8501:53:29
4PedakJaanusMM50101:21:58
7MäeJaanus#GORUNTARTUMM401:23:05
174TruninaJanaNN2501:52:26
119MüürJanarMM6201:43:49
25TähepõldJanarMM1501:28:37
85OblikasJanekmarathon100.comMM451001:39:28
150KlausnerJannoMM7601:48:20
38EdurJarlMM40701:32:00
327ShirobokovaJekaterinaBellusNN50802:36:48
194Nova-GinzburgJelenaNN2901:55:25
270ArtjomenkoJelenaNNN202:12:19
165AstafjevJevgeniMM8101:51:12

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.