21,1 km

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
128AasJaanusMM6601:45:49
152AasalehtPriidikNike+ Run ClubMM7701:48:45
161AasmaaAuloMM8001:50:44
184AdliMarekMM402201:54:08
46AlaTaimarMM2801:33:23
120Alas-JärvRitaFB jooksmineNN1201:44:09
122AllmägiAapMM6301:44:02
233AltLisettTornimäe KodutütredNTA102:03:32
282AltTarmoTornimäe KodutütredMMN402:14:45
334AltojaMaikeNN451403:03:00
288AltojaAnnikaNNN302:15:58
173AndemaAndresMM451601:52:34
312AnnsooAndres AugustKliinik 32NN6102:23:55
280AntsovPeeterKRTL OÜMM11502:13:39
127ÄrmUrmasMM501001:44:50
244ArmKristinFB jooksmineNN45602:05:38
270ArtjomenkoJelenaNNN202:12:19
183AsiAnttivelo clubbersMM8701:53:50
165AstafjevJevgeniMM8101:51:12
12AzzaroLaurentFRA ESNMM40101:25:58
156BarbelenetXavierFRA ESNMM451401:49:39
112BergmannGuidoSK ProRunnerMM50801:43:01
130BogoljubovMarkoMM6701:46:13
8BõkovRainer1. JalaväebrigaadMMJ101:23:15
210BorisovSergeyMM501601:57:44
330BorisovaTanjaNN451302:45:46
240BorkKasparMMN202:05:03
26BrancataLoicFRA ESNMM1601:28:25
81BryTeddyFRA ESNMM4401:38:53
202BurdygaAlexanderMM452101:56:25
304ChagallDanMM403002:20:16
3ChilipenkoAlexeyMM301:17:53
96ChokriOussineFRA ESNMM5201:41:07
158DemidovaBirgitNN2101:49:58
35DenisJohanFRA ESNMM2101:31:32
252DufourGuillaumeFRA ESNMM402802:08:42
42DumonteilAntonyFRA ESNMM2501:32:31
74EdasiIndrekFB jooksmineMM3901:37:40
38EdurJarlMM40701:32:00
295EerikHeliNN45902:18:22
315EhavaldAveNN401802:25:06
172EhaveeAveNN2401:52:07
97ElramKaidoMM5301:41:07
159EngelMargoSK ProRunnerMM401901:50:19
142ErnitsIngritSK ProRunnerNN50201:48:01
15ErvinUrmasMM50301:26:42
137GoldKristjanMM7101:47:12
204HagenTiinaRed Bike PyssidNN3101:57:21
221HainToomasMM452302:00:00
106HarandAllanMM401301:42:12
134HärmatisRistoMM6901:46:43
113HeinDanelMr.MM401601:42:49
53HeinaruMarisTreeningpartnerNN301:34:35
167HeinlaTarmoMM402001:51:48
13HeldeOskarMM801:26:12
171HeliMadisLHV SportMM8401:52:07
190HelmisMirkoMM402301:55:17
291HennoTannarMM55402:17:11
231HiiemaaKerstiNN3402:02:22
109HõbemägiVeikkoMM5901:42:35
48HohweillerNicolasFRA ESNMM2901:33:25
61HoudayerTeddyFRA ESNMM3601:35:19
258HunotLionelFRA ESNMM501702:09:37
144HuntKülliSK JooksupartnerNN1701:48:13
99IvanovKatriinJooksupartnerNN901:41:30
290JallaiViktoriaNN4902:17:22
278JärmannRainKaitsevägi SCPMM11302:13:23
232JermaljonokJuliaNN40902:02:34
110KaarmaHenriIce Swimming EstoniaMM401501:42:59
55KaaverAndreAnu jooksutrennidMM3201:34:23
56KadakUrmasSpartaMM50501:34:42
67KaegasMargusMM45701:36:29
121KaegasRaivoPK KGSMM451201:44:10
163KaidmeEliseNN2201:50:56
70KajariMartSpartaMM45801:37:00
5KajariPriitSparta SpordiseltsMM45101:22:08
300KäoReenaNN451102:19:01
239KapstasMari-LiisNN3502:04:20
209KaruUrmoMM9501:58:01
212KarumaaHeneNN45501:58:12
236KaseVeikoTäppsportlasedMM452402:04:10
248KaskKristiinaNN45702:07:37
102KeesMartiMM5601:42:06
320KiiverKadiHiiumaa jooksugruppNN401902:31:22
65KimmelJaakMM3701:35:52
9KingoGunnarTreeningpartnerMM501:23:38
310KinkTriinSimuna SpordiklubiNN5902:23:28
126KirpuPeeterPaide,TriSmileMM60101:44:44
37KirsipuuTiitMM40601:31:31
87KirsmanUrmas200-gaMM4901:39:29
107KivariAndrusMM401401:42:40
249KlaasMariliisNN3702:07:33
150KlausnerJannoMM7601:48:20
207KoggerToomasMM402401:57:52
317KokkGetriinNNN402:26:07
216KokkViktorAarius SKMM452201:58:38
89KoklaMadisSK JooksupartnerMM55201:39:48
251KoklaHanna MariaNNN102:08:40
321KolgaRainaNN6302:31:38
166KolgaAlarMM8201:51:49

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.