21,1 km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
301PiibelehtLeidiNN50502:18:58
302SammelselgKadriNN5402:19:46
303TammRuttNN5502:20:19
305RüütelKullaElujooksNN50602:21:01
50MaasikLauraIce Swimming EstoniaNN101:34:02
51KuivKadiliisSK ProRunner / JomaEkspertNN201:34:25
307MäitseEgleNN5602:22:15
308SaksaTuuliNN5702:22:53
53HeinaruMarisTreeningpartnerNN301:34:35
309LangKeirikaNN5802:23:06
310KinkTriinSimuna SpordiklubiNN5902:23:28
311PensaBritKliinik 32NN6002:23:41
312AnnsooAndres AugustKliinik 32NN6102:23:55
314MünterIraKiltsi TööjõureservidNN55202:24:53
59LehtpuuKatrinFB jooksmineNN401:35:06
315EhavaldAveNN401802:25:06
317KokkGetriinNNN402:26:07
318RemmelIlviNN50702:26:54
319PõldmaKätlinNN6202:26:54
64LiisMerlinNN501:35:42
320KiiverKadiHiiumaa jooksugruppNN401902:31:22
321KolgaRainaNN6302:31:38
322TammistuRiinaNN451202:18:57
323VassarAnnelyNN6402:33:34
324VõõsaGrete-GeteliNTA202:34:41
325ProshkinaMariaBellusNN6502:36:41
326TurkinaAnastassiaI love running TallinnNN6602:36:53
327ShirobokovaJekaterinaBellusNN50802:36:48
72KuhiKristinaNN601:37:16
328LahtveeLeilaNN6702:39:54
73SchärBretNike+ Training ClubNN701:37:35
329SalisteHelenNN6802:43:41
330BorisovaTanjaNN451302:45:46
331RaumanMerilinNNN502:45:53
77SihtAiliNN60101:38:18
333OhlauMargitNN50903:02:23
334AltojaMaikeNN451403:03:00
335SuvinõmmTeeleNN6903:15:05
336SandströmSirlynNN7003:16:32
91PetersonTriinNN45101:40:21
95KukkKatrinNN801:40:48
99IvanovKatriinJooksupartnerNN901:41:30
104VolmersonLiinaSpartaNN1001:42:09
105SirkasKadriNN1101:42:15
114PõldsaarPiretNN40101:43:01
117KoplimägiMarikaNN45201:43:41
120Alas-JärvRitaFB jooksmineNN1201:44:09
125LehismetsMirjamNN1301:44:35
129VullaElaKJK VikeNN1401:46:17
131VeneSiiriNordea SpordiklubiNN1501:46:17
139LaansooInnaNN1601:47:08
142ErnitsIngritSK ProRunnerNN50201:48:01
144HuntKülliSK JooksupartnerNN1701:48:13
147PärnHelinaSJK AAMERAASNN1801:48:19
151KukkKaidiNN1901:48:18
153VarikKatrinNN2001:49:15
158DemidovaBirgitNN2101:49:58
163KaidmeEliseNN2201:50:56
164PallasMailiNN40201:51:10
169MetsMariFB jooksmineNN2301:52:18
172EhaveeAveNN2401:52:07
174TruninaJanaNN2501:52:26
175VahersaluKadriNN2601:52:19
180TreuMerilinNN2701:53:49
186LiivÜlleNN45301:55:02
187ReinikPiretTreeningpartnerNN40301:55:02
192TasaneTerjeNN2801:55:29
193PihlMaieNN45401:55:26
194Nova-GinzburgJelenaNN2901:55:25
197MuinastKätlynNNJ101:55:50
198MändlaMareNN50301:55:52
199RohtjärvBeritSK ProRunnerNN3001:56:06
204HagenTiinaRed Bike PyssidNN3101:57:21
212KarumaaHeneNN45501:58:12
215ViitakHelleSK ProRunnerNN40401:58:26
217LoigoSirleTreeningpartnerNN40501:58:53
218LichtfeldtMerleUP SportNN40601:59:21
222KriisaNeleNN3202:00:36
223Vetevood-JärveltEvelinSK ProRunnerNN3302:00:52
227Sild-NeemeEikeCityspaNN40702:00:59
230PõderMargeSpartaNN40802:01:41
231HiiemaaKerstiNN3402:02:22
232JermaljonokJuliaNN40902:02:34
233AltLisettTornimäe KodutütredNTA102:03:32
237VähiKarinspordiguurudNN401002:03:59
239KapstasMari-LiisNN3502:04:20
243MardlaRiinaNN401102:05:08
244ArmKristinFB jooksmineNN45602:05:38
245ValdmaHelenJooksupartnerNN3602:06:32
247MõekTiiaNN401202:07:33
248KaskKristiinaNN45702:07:37
249KlaasMariliisNN3702:07:33
250PressAnuTelia SKNN401302:08:08
251KoklaHanna MariaNNN102:08:40
253MõikCaisa-MeriliNN3802:08:37
256MõikSeigeNN55102:09:17
257PaulbergDianaElujooksNN401402:09:12
261LentsoAnnikaNN401502:10:22
264RaudseppAikiNN3902:11:07
265MäesaluMirjamNN4002:11:27

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.