21,1 km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaeg
46AlaTaimarMM2801:33:23
48HohweillerNicolasFRA ESNMM2901:33:25
52ValdmaaLauriSK ProRunnerMM3001:34:25
54KroonKenetDektum EhitusMM3101:34:35
55KaaverAndreAnu jooksutrennidMM3201:34:23
57MetsRandelMM3301:34:44
58TruninAlekseiMM3401:35:02
60LoitMadisMM3501:35:21
61HoudayerTeddyFRA ESNMM3601:35:19
65KimmelJaakMM3701:35:52
66PartsMargusViking Line EestiMM3801:36:16
74EdasiIndrekFB jooksmineMM3901:37:40
75ViirmaaAloSpartaMM4001:37:41
76MuldKristjanMM4101:37:50
332LehesteMarkoViis viimastMM11802:57:57
79ViruMarkoMM4201:38:44
80TulpKristjanTreeningpartnerMM4301:38:41
81BryTeddyFRA ESNMM4401:38:53
82SepnikAinarAruut OÜMM4501:38:50
83KuusklaPriitSK AaspereMM4601:38:54
84KreutzvaldIvoProrunnerMM4701:39:13
86PaluSilverMM4801:39:31
87KirsmanUrmas200-gaMM4901:39:29
88UrbJaanusSpartaMM5001:39:45
90ÜlemRistoMM5101:40:23
96ChokriOussineFRA ESNMM5201:41:07
97ElramKaidoMM5301:41:07
98VarikEndreSK Prorunner/AchilleusMM5401:41:33
100LaanemetsMeelisMM5501:41:55
102KeesMartiMM5601:42:06
103LopsikPriitSwedbank SKMM5701:42:16
108LeimannKristjan1. JalaväebrigaadMM5801:42:36
109HõbemägiVeikkoMM5901:42:35
115PaabstelTõnuMM6001:43:21
116RegoMarioMM6101:43:25
119MüürJanarMM6201:43:49
122AllmägiAapMM6301:44:02
123VäljakRistoMM6401:44:02
124OrrMarttiMM6501:44:14
128AasJaanusMM6601:45:49
130BogoljubovMarkoMM6701:46:13
133MartmaMartinMM6801:46:39
134HärmatisRistoMM6901:46:43
135TruijaKimThaya Shop&SalonMM7001:47:11
137GoldKristjanMM7101:47:12
138VahesaarValloKadrina EPTMM7201:47:25
140LaineveerIndrekMM7301:47:52
145KosemetsImreImsi OÜMM7401:48:13
146RaamMärtMM7501:48:00
150KlausnerJannoMM7601:48:20
152AasalehtPriidikNike+ Run ClubMM7701:48:45
155TammTaagoMM7801:49:24
157LaksLiivarMM7901:49:44
161AasmaaAuloMM8001:50:44
165AstafjevJevgeniMM8101:51:12
166KolgaAlarMM8201:51:49
168SpaštšanskiJevgeniMM8301:52:12
171HeliMadisLHV SportMM8401:52:07
178LaaspereJaanusMM8501:53:29
179LilleojaKristoMM8601:53:49
183AsiAnttivelo clubbersMM8701:53:50
188MergeyNicolasFRA ESNMM8801:55:11
189KrüütsPriitSpartaMM8901:55:04
191TossavaHenryMM9001:55:12
195LeppikRaitMM9101:55:32
200RummMarkospordiguurudMM9201:56:01
206NeemeÜllarMM9301:57:59
208SoorandTiit-PriitMM9401:57:43
209KaruUrmoMM9501:58:01
214SiitanPeeterDB Schenker EestiMM9601:58:01
219LaanmetsHerkiMM9701:59:45
220UiboRihoAnti IlluminatiMM9801:59:48
224RaalRasmusMM9902:00:56
225MäesaluMaitMM10002:01:03
226MeeritsMihkelUP SportMM10102:01:00
234SuurnaRanelSpartaMM10202:03:19
235SiilabergIndrekMM10302:03:41
241RaudsikRanno1. JalaväebrigaadMM10402:05:13
242MälkRaulMM10502:04:56
254LaanemetsRaivoInfdot OÜMM10602:09:04
1KuleshovAleksandrTreeningpartnerMM101:16:05
2TippiBertTreeningplaan.ee MM201:16:24
3ChilipenkoAlexeyMM301:17:53
259KraanerKairo#teambondoraMM10702:09:38
260KutsarAndresMM10802:09:52
7MäeJaanus#GORUNTARTUMM401:23:05
263SursuVaimarMM10902:11:05
9KingoGunnarTreeningpartnerMM501:23:38
10ManitskiMärtMM601:24:23
266KuuskAndres#teambondoraMM11002:11:21
11TiitsRauno200-gaMM701:25:09
13HeldeOskarMM801:26:12
14PaapUrselMM901:26:29
272SaarValdurMM11102:12:29
17OruaasKalleSK ProRunnerMM1001:27:14
275OliinykMykhailoMM11202:13:01
20PiponChristopheUMOMM1101:27:43
21SzelaskiewiczSebastianFRA ESNMM1201:27:43
22TiislärKaupoMM1301:27:44
278JärmannRainKaitsevägi SCPMM11302:13:23

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.