21,1 km

KohtPerekonnanimisort ascendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
30ZvorovskiHennLennuliiklusteeninduse ASMM50401:30:34
287ZugovaMaarjaNN4802:15:43
129VullaElaKJK VikeNN1401:46:17
324VõõsaGrete-GeteliNTA202:34:41
181VoltMarekMM402101:53:43
104VolmersonLiinaSpartaNN1001:42:09
132VõipRaivoPPA ida-prefektuurMM501101:46:23
79ViruMarkoMM4201:38:44
201VirkebauUrmasMM60401:55:54
215ViitakHelleSK ProRunnerNN40401:58:26
75ViirmaaAloSpartaMM4001:37:41
228ViiraToomasMM402602:01:16
223Vetevood-JärveltEvelinSK ProRunnerNN3302:00:52
131VeneSiiriNordea SpordiklubiNN1501:46:17
238VeeleidTanelMM452502:04:11
323VassarAnnelyNN6402:33:34
284VassarMarilyBellusNN4502:15:14
298VassarEvelyspordiguurudNN5202:18:46
98VarikEndreSK Prorunner/AchilleusMM5401:41:33
153VarikKatrinNN2001:49:15
294VarikTiiuNN5102:17:40
182VarblaneVilluMM451801:53:51
313VallnerHansTallinna TehnikaülikoolMM65202:24:49
211ValjalaVeikoMM402501:57:52
123VäljakRistoMM6401:44:02
277ValdmannSigneNN4402:13:14
52ValdmaaLauriSK ProRunnerMM3001:34:25
245ValdmaHelenJooksupartnerNN3602:06:32
237VähiKarinspordiguurudNN401002:03:59
138VahesaarValloKadrina EPTMM7201:47:25
175VahersaluKadriNN2601:52:19
92UueSvenMMN101:40:37
88UrbJaanusSpartaMM5001:39:45
205UrbÜloMM60501:57:41
90ÜlemRistoMM5101:40:23
220UiboRihoAnti IlluminatiMM9801:59:48
326TurkinaAnastassiaI love running TallinnNN6602:36:53
80TulpKristjanTreeningpartnerMM4301:38:41
174TruninaJanaNN2501:52:26
58TruninAlekseiMM3401:35:02
135TruijaKimThaya Shop&SalonMM7001:47:11
39TrossTiinaTäppsportlasedNN50101:32:17
180TreuMerilinNN2701:53:49
268TrääderRuthNN4102:11:33
191TossavaHenryMM9001:55:12
27TootsAleksanderMM45401:28:51
34TõnismäeMarekKoidu SuusaklubiMM40501:31:26
93TomsonTauriKJK VikeMMJ201:40:38
36TislerRaidoMM2201:31:36
2TippiBertTreeningplaan.ee MM201:16:24
11TiitsRauno200-gaMM701:25:09
22TiislärKaupoMM1301:27:44
29TennisbergTargo#teambondoraMM1801:29:50
148TellingJuhanJk Hermes MM501301:48:03
279TeemantRomanMM11402:13:46
192TasaneTerjeNN2801:55:29
322TammistuRiinaNN451202:18:57
303TammRuttNN5502:20:19
155TammTaagoMM7801:49:24
276TammKarinNN45802:13:16
24TalvisteRaimoSpartaMM1401:28:00
25TähepõldJanarMM1501:28:37
23TaalArlesFB jooksmineMM40301:27:45
255SzeraticsTomaszMM402902:09:11
21SzelaskiewiczSebastianFRA ESNMM1201:27:43
335SuvinõmmTeeleNN6903:15:05
234SuurnaRanelSpartaMM10202:03:19
263SursuVaimarMM10902:11:05
168SpaštšanskiJevgeniMM8301:52:12
316SoosaarAndresMM65302:25:14
208SoorandTiit-PriitMM9401:57:43
105SirkasKadriNN1101:42:15
227Sild-NeemeEikeCityspaNN40702:00:59
214SiitanPeeterDB Schenker EestiMM9601:58:01
69SiimTarvoSK ProRunnerMM401101:36:55
235SiilabergIndrekMM10302:03:41
77SihtAiliNN60101:38:18
327ShirobokovaJekaterinaBellusNN50802:36:48
82SepnikAinarAruut OÜMM4501:38:50
32SeemaRaulMM40401:31:02
73SchärBretNike+ Training ClubNN701:37:35
18SavastverAlarKoidu SuusaklubiMM45201:27:16
293SauTaunoMM11602:17:39
271SarapuuKerliNN4302:12:15
336SandströmSirlynNN7003:16:32
302SammelselgKadriNN5402:19:46
329SalisteHelenNN6802:43:41
308SaksaTuuliNN5702:22:53
149SakkeusJüriSK JooksupartnerMM60201:48:15
289SaarlehtKatrinNN401702:16:20
273SaarendMatiMM65102:12:48
272SaarValdurMM11102:12:29
31SaarIndrekKuusalu jooksugruppMM1901:30:45
41SaarKristjan21CC triatloniklubiMM2401:32:07
305RüütelKullaElujooksNN50602:21:01
200RummMarkospordiguurudMM9201:56:01
45RoosnuppPriitMM45501:33:14
281RooseMarge-ElinMuraste liikumisklubiNN50402:13:47
199RohtjärvBeritSK ProRunnerNN3001:56:06
318RemmelIlviNN50702:26:54

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.