21,1 km

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
221LuupIlmarMM402902:31:27
188MaasaluLauraNN2902:10:18
15MaasikLauraNõmme KJK/Danske BankNN101:29:12
140MaasikasMarnoAnu JooksutrennidMM6301:57:45
6MäeJaanus#GORUNTARTUMM501:23:43
128MändlaMareNN50201:55:55
197MänniGerleNN3402:13:12
116MetsOlavG4S SKMM5801:53:17
194MõekTiiaNN40702:12:34
74MÕNDRESKUJANEKMM401201:44:55
192MooritsJanarMM8002:11:53
93MooritsViljarMM4701:49:14
130MõttusAaroMM401901:56:19
41MuldKristjanMM2101:38:05
203MutsTiinaFB JooksmineNN3802:17:51
95NovokovichMariaNN801:49:19
135NovozhilovEduardMM451701:57:03
97NukaInnarMM4901:49:27
176NurkKairiTartu ÜlikoolNN2502:06:37
25NurkKristiinaSparta SKNN201:33:33
33OblikasJanekmarathon100.comMM40401:34:58
29OjalillRaimondFB JooksmineMM40301:33:52
215OjasaarMaieSimuna SKNN40802:26:28
146OjasaarTaunoSimuna SKMM402101:58:58
190OrgMarisNN3102:11:11
117OtsIvar-IllimarMM5901:53:32
232PajoMargaritaRadisson Blu Hotel OlümpiaNN5203:19:37
233PajoKsenjaRadisson Blu Hotel OlümpiaNN5303:19:37
108PallasMailiNN1101:51:47
48PärnassaluToomasTäppsportlasedMM45901:38:51
46PartsMargusMM2501:38:37
75PaulusHugoMM55201:44:58
31PehkHeimarSaverna SpordiklubiMM1801:34:18
56PetersonTriinSparta SKNN45101:39:55
89PevgonenRaikoMM4601:48:47
119PihlMaieNN45301:54:02
32PihlakLauriSpartaMM1901:34:33
85PihlakJekaterinaNN45201:47:27
159PihlakMariaNN2102:02:22
42PõldaruHarlisMM2201:38:15
111PosatetskiDenisMM5601:52:14
158PosatetskiSergeiMM402202:02:06
65PõvvatHeikkiMM3601:41:52
94PramannSilverMM401601:49:16
77PuustRaidoElujooksMM3901:45:37
13RaspelRaidoTreeningpartner DiadoraMM45201:28:25
131RaudkeppLiisaTelia SKNN1501:56:23
168RaudseppAikiNN2302:04:06
151RaudsikRannoMM6802:00:39
83RegoMarioMM4301:46:31
82ReimaaKatarinaSpartaNN501:46:31
211ReinholmSusanRadisson Blu Hotel OlümpiaNN4102:23:47
14RepanPavelX-Air OstravaMM40101:28:45
92RohilaLiisaNN701:49:05
123RoobaKuidoTK MispoMM55301:55:24
217RoosKadriNN40902:28:03
87RoosimaaTaunoMM4501:47:58
18RoosnuppPriitMM40201:31:15
79RosinKaidoSK SpartaMM401401:45:49
22RõžovViadimirMM45401:32:39
152RummMarkoMM6902:00:40
185SäälikTiinaSK ProrunnerNN45902:09:35
26SaarIndrekMM1601:33:35
100SaarAnnelySpartaNN40101:50:13
147SaareTimoKaitsevägiMM6601:59:07
183SaaverSiiriEKUKNN2802:09:22
66SchmidtKairiTreeningpartner/DiadoraNN301:41:56
122SeppRagnarTallinna SulgpalikoolMM6001:55:04
227ShmidtHansMM60302:58:22
162SiitanPeeterMM7002:02:57
166SildMartin-KasparMM7202:03:32
167Sild - NeemeEikeNN40602:03:40
2SimsonPriitEesti PäevalehtMM201:21:28
177SiniorgMelikoMM402502:07:29
222SiniorgAgnesNN4502:33:12
150SippKadriKeskkonnaametNN2002:00:15
21SõberElionMM1301:32:34
118SoosõrvAntsHuvikeskus Kullo, Eesti RendžuliitMM451501:53:46
24SootsElariMM1501:33:32
105SotinMaksimSpordiklubi KibuvitsMM5401:50:58
139SuikIngaNN40401:57:45
201SulgLoraNN3602:14:53
170SuluRaulRIKMM7402:04:24
207SursuVaimarMM8302:21:49
216SuurTeetMM402702:27:49
109SuurMarekProekspertMM401701:51:55
191SuurväliAstaNN50302:11:16
229SuvinõmmSiretNN5003:04:40
39TaalArlesFB JooksmineMM40501:37:18
210TalantsevLeonidNEJ spordiklubiMM452202:23:15
195TammRuttNN3302:12:42
172TammeSilverMM7502:05:24
50TammikTaavetMM2801:39:19
132TederHanna LiisaNN1601:56:23
120TellingJuhanJK HERMESMM451601:54:22
4TiiksaarAaroMM301:23:27
23tiislärkaupoFB JooksmineMM1401:33:28
19TikvaIndrekAlbe TeamMM45301:31:45
180TõhkTaunoMM7702:08:33
27TokkoRainerKoidu SuusaklubiMM45501:33:42

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.