21,1 km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaeg
174TuurÜloMM70102:06:23
179TomsonTauriVIKEMPA102:08:28
200LuhaäärReetNN60102:14:12
205TrummelTaylorNNN102:20:58
1KuleshovAleksandrSPARTA SSMM101:18:56
3KajariPriitSpartaMM45101:23:04
9LuiRagnarProRunnerMMJ101:27:22
14RepanPavelX-Air OstravaMM40101:28:45
15MaasikLauraNõmme KJK/Danske BankNN101:29:12
16ErvinUrmasMM50101:29:41
53KoklaMadisJooksupartnerMM55101:39:45
56PetersonTriinSparta SKNN45101:39:55
100SaarAnnelySpartaNN40101:50:13
124ErnitsIngritSK ProrunnerNN50101:55:24
127LettKalleMM60101:55:46
143BorkKasparMMN101:58:41
157EsakovaAleksandraNTA102:01:06
2SimsonPriitEesti PäevalehtMM201:21:28
13RaspelRaidoTreeningpartner DiadoraMM45201:28:25
18RoosnuppPriitMM40201:31:15
25NurkKristiinaSparta SKNN201:33:33
28KangurToivoMM50201:33:46
75PaulusHugoMM55201:44:58
85PihlakJekaterinaNN45201:47:27
102KoplimägiMarikaKVÜÕA/ProRunnerNN40201:50:28
128MändlaMareNN50201:55:55
144VirkebauUrmasMM60201:58:43
154AlonovSemjonMMN202:00:47
191SuurväliAstaNN50302:11:16
227ShmidtHansMM60302:58:22
4TiiksaarAaroMM301:23:27
19TikvaIndrekAlbe TeamMM45301:31:45
29OjalillRaimondFB JooksmineMM40301:33:52
35ärmUrmasMM50301:35:53
66SchmidtKairiTreeningpartner/DiadoraNN301:41:56
119PihlMaieNN45301:54:02
121LaurikAiviSpartaNN40301:54:35
123RoobaKuidoTK MispoMM55301:55:24
187HüttRihoMM55402:10:17
212KullAetNN50402:25:25
5KuusklaPriitäpudMM401:23:30
22RõžovViadimirMM45401:32:39
33OblikasJanekmarathon100.comMM40401:34:58
36UntToomasJK NõmmeMM50401:36:38
68LaasMadeNN401:42:08
126KahurKristiinaHC Management ConsultingNN45401:55:41
139SuikIngaNN40401:57:45
6MäeJaanus#GORUNTARTUMM501:23:43
27TokkoRainerKoidu SuusaklubiMM45501:33:42
39TaalArlesFB JooksmineMM40501:37:18
82ReimaaKatarinaSpartaNN501:46:31
90BorisovSergeyMM50501:48:54
136UiboSigneFB JooksmineNN45501:57:14
153BoltovskyMaiaProRunner/KVÜÕANN40502:00:42
167Sild - NeemeEikeNN40602:03:40
7EnnLauriSpartaMM601:26:01
37LillmetsÜllarMM45601:36:49
40kisseljovalekseiFORGAMMM40601:37:32
88VarikKatrinSparta SKNN601:48:10
125KuuskArthurMM50601:55:33
137VeimerAnnikaFB JooksmineNN45601:57:15
194MõekTiiaNN40702:12:34
8LiigandJaanuskorp! SakalaMM701:26:35
38AbnerAndreTreeningpartner-Diadora / Jooksja käsiraamatMM45701:37:00
58JuhandiAivarSpartaMM40701:40:17
92RohilaLiisaNN701:49:05
155KoppelJanaFB JooksmineNN45702:00:54
184KaasikKairitNN45802:09:25
215OjasaarMaieSimuna SKNN40802:26:28
10AaveMariusSK ProrunnerMM801:27:30
45AngelstokAivarMM45801:38:33
59VetevoogKaidoFB JooksmineMM40801:41:17
95NovokovichMariaNN801:49:19
185SäälikTiinaSK ProrunnerNN45902:09:35
217RoosKadriNN40902:28:03
11LundverMardoMM901:27:58
48PärnassaluToomasTäppsportlasedMM45901:38:51
62JürimäeTarvoSpartaMM40901:41:36
101KaidmeEliseNN901:50:14
225BorisovaTanjaNN451002:50:35
12KuusaluAskoKoidu SuusaklubiMM1001:28:17
60kärditarmoSuusaAkadeemiaMM451001:41:32
67TõnissonTambetMM401001:41:59
107KõllKristiSpartaNN1001:51:39
231LuhtTiinaRadisson Blu Hotel OlümpiaNN451103:08:40
17KuuskJaanusSpartaMM1101:31:09
63HeinsaluRaulAlbe TeamMM451101:41:38
73HermsaluAndoTreeningpartnerMM401101:44:45
108PallasMailiNN1101:51:47
20AssonAilarStaabi- ja sidepataljonMM1201:32:05
70kurigvahurMM451201:43:26
74MÕNDRESKUJANEKMM401201:44:55
110LaumKaijaNN1201:52:12
21SõberElionMM1301:32:34
72LaivSilverMM451301:44:10
76LeibenauMarkoMM401301:45:31
112Alas-JärvRitaNN1301:52:24
23tiislärkaupoFB JooksmineMM1401:33:28
79RosinKaidoSK SpartaMM401401:45:49
91KösterRaulMyfitness ViruMM451401:49:02

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.