21,1 km

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
4TiiksaarAaroMM301:23:27
130MõttusAaroMM401901:56:19
212KullAetNN50402:25:25
214VäljaotsAgneNN4202:26:28
222SiniorgAgnesNN4502:33:12
84EesmäeAhtoMM401501:46:35
168RaudseppAikiNN2302:04:06
20AssonAilarStaabi- ja sidepataljonMM1201:32:05
44KruupAivarMM2401:38:21
45AngelstokAivarMM45801:38:33
58JuhandiAivarSpartaMM40701:40:17
121LaurikAiviSpartaNN40301:54:35
1KuleshovAleksandrSPARTA SSMM101:18:56
157EsakovaAleksandraNTA102:01:06
40kisseljovalekseiFORGAMMM40601:37:32
47TruninAlekseiCone CenterMM2601:38:39
114ViirmaaAloMM5701:52:47
73HermsaluAndoTreeningpartnerMM401101:44:45
38AbnerAndreTreeningpartner-Diadora / Jooksja käsiraamatMM45701:37:00
181BegerAndreasMM7802:08:50
71AleksejevAndreiKuldkaruMM3801:44:02
49KarmaAndriMM2701:39:00
100SaarAnnelySpartaNN40101:50:13
137VeimerAnnikaFB JooksmineNN45601:57:15
196KannAntsMM402602:12:48
118SoosõrvAntsHuvikeskus Kullo, Eesti RendžuliitMM451501:53:46
230KaarAnuRadisson Blu Hotel OlümpiaNN5103:08:40
52tuuletareargokorvpalliklubi meeste varjupaikMM3001:39:39
39TaalArlesFB JooksmineMM40501:37:18
125KuuskArthurMM50601:55:33
103KoitveArviMM5201:50:39
213LaanisteAskoMM8402:25:58
12KuusaluAskoKoidu SuusaklubiMM1001:28:17
191SuurväliAstaNN50302:11:16
218LaanojaBirgitNN4302:29:45
111PosatetskiDenisMM5601:52:14
145ZakhodyaevDmitryMM6501:58:47
135NovozhilovEduardMM451701:57:03
167Sild - NeemeEikeNN40602:03:40
24SootsElariMM1501:33:32
21SõberElionMM1301:32:34
101KaidmeEliseNN901:50:14
99VarikEndreSK Achilleus/Perekond VarikMM5101:50:05
133aasmäeerleNN1701:56:36
178Vetevood-JärveltEvelinSK ProrunnerNN2602:08:16
197MänniGerleNN3402:13:12
148VaheGerlySparta SKNN1901:59:10
132TederHanna LiisaNN1601:56:23
227ShmidtHansMM60302:58:22
42PõldaruHarlisMM2201:38:15
65PõvvatHeikkiMM3601:41:52
31PehkHeimarSaverna SpordiklubiMM1801:34:18
224HansarHelinaRadisson Blu Hotel OlümpiaNN4702:47:53
169TossavaHenryMM7302:04:16
75PaulusHugoMM55201:44:58
221LuupIlmarMM402902:31:27
19TikvaIndrekAlbe TeamMM45301:31:45
26SaarIndrekMM1601:33:35
54EdasiIndrekFB JooksmineMM3101:39:46
134GutmannIndrekVabakutselineMM6201:56:47
139SuikIngaNN40401:57:45
124ErnitsIngritSK ProrunnerNN50101:55:24
97NukaInnarMM4901:49:27
117OtsIvar-IllimarMM5901:53:32
142KreutzvaldIvoEBSMM6401:58:11
69KostjukovJaanMM3701:43:05
6MäeJaanus#GORUNTARTUMM501:23:43
8LiigandJaanuskorp! SakalaMM701:26:35
17KuuskJaanusSpartaMM1101:31:09
155KoppelJanaFB JooksmineNN45702:00:54
192MooritsJanarMM8002:11:53
33OblikasJanekmarathon100.comMM40401:34:58
74MÕNDRESKUJANEKMM401201:44:55
189JetskaloJekaterinaNN3002:10:19
85PihlakJekaterinaNN45201:47:27
149hiiskujormaMM6702:00:00
120TellingJuhanJK HERMESMM451601:54:22
217RoosKadriNN40902:28:03
150SippKadriKeskkonnaametNN2002:00:15
59VetevoogKaidoFB JooksmineMM40801:41:17
79RosinKaidoSK SpartaMM401401:45:49
110LaumKaijaNN1201:52:12
176NurkKairiTartu ÜlikoolNN2502:06:37
66SchmidtKairiTreeningpartner/DiadoraNN301:41:56
184KaasikKairitNN45802:09:25
193LiivKaisaNN3202:12:21
173KukkKalleMM452002:05:33
127LettKalleMM60101:55:46
80KarjametsKarmoMTÜ Tallinna Lennujaama SpordiklubiMM4101:45:50
143BorkKasparMMN101:58:41
82ReimaaKatarinaSpartaNN501:46:31
113IvanovKatriinJooksupartnerNN1401:52:35
219BuchwaldKatrinVõsu SuvejooksuklubiNN4402:30:42
228KüüsvekKatrinNN4903:04:40
88VarikKatrinSparta SKNN601:48:10
23tiislärkaupoFB JooksmineMM1401:33:28
106KroonKenetMM5501:51:24
138VahtKristelAnu JooksutrennidNN1801:57:44
107KõllKristiSpartaNN1001:51:39
25NurkKristiinaSparta SKNN201:33:33

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.