21,1 km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaeg
166SildMartin-KasparMM7202:03:32
169TossavaHenryMM7302:04:16
170SuluRaulRIKMM7402:04:24
172TammeSilverMM7502:05:24
175LilleojaKristoMM7602:06:35
180TõhkTaunoMM7702:08:33
181BegerAndreasMM7802:08:50
186JärmannRainKaitsevägi/ScPMM7902:10:08
192MooritsJanarMM8002:11:53
198AagverRainVanakubjaMM8102:13:15
206VaskRaavomaltoosa.eeMM8202:21:42
207SursuVaimarMM8302:21:49
213LaanisteAskoMM8402:25:58
1KuleshovAleksandrSPARTA SSMM101:18:56
2SimsonPriitEesti PäevalehtMM201:21:28
4TiiksaarAaroMM301:23:27
5KuusklaPriitäpudMM401:23:30
6MäeJaanus#GORUNTARTUMM501:23:43
7EnnLauriSpartaMM601:26:01
8LiigandJaanuskorp! SakalaMM701:26:35
10AaveMariusSK ProrunnerMM801:27:30
11LundverMardoMM901:27:58
12KuusaluAskoKoidu SuusaklubiMM1001:28:17
17KuuskJaanusSpartaMM1101:31:09
20AssonAilarStaabi- ja sidepataljonMM1201:32:05
21SõberElionMM1301:32:34
23tiislärkaupoFB JooksmineMM1401:33:28
24SootsElariMM1501:33:32
26SaarIndrekMM1601:33:35
30KokkKristjanMM1701:34:13
31PehkHeimarSaverna SpordiklubiMM1801:34:18
32PihlakLauriSpartaMM1901:34:33
34TsarskiOliverMM2001:35:34
41MuldKristjanMM2101:38:05
42PõldaruHarlisMM2201:38:15
43HeliMadisLHV SportMM2301:38:20
44KruupAivarMM2401:38:21
46PartsMargusMM2501:38:37
47TruninAlekseiCone CenterMM2601:38:39
49KarmaAndriMM2701:39:00
50TammikTaavetMM2801:39:19
51TuttMarkoTreeningpartnerMM2901:39:24
52tuuletareargokorvpalliklubi meeste varjupaikMM3001:39:39
54EdasiIndrekFB JooksmineMM3101:39:46
55UngaRainMM3201:39:54
57AhtijainenRistoMM3301:40:08
61KaljuveeKristoMM3401:41:35
64ToomingMarkoMM3501:41:50
65PõvvatHeikkiMM3601:41:52
69KostjukovJaanMM3701:43:05
71AleksejevAndreiKuldkaruMM3801:44:02
77PuustRaidoElujooksMM3901:45:37
78LäänemetsLauriMM4001:45:43
80KarjametsKarmoMTÜ Tallinna Lennujaama SpordiklubiMM4101:45:50
81LaignaMarkoMM4201:46:23
83RegoMarioMM4301:46:31
86AlonovPavelTallinna Pae GümnaasiumMM4401:47:36
87RoosimaaTaunoMM4501:47:58
89PevgonenRaikoMM4601:48:47
93MooritsViljarMM4701:49:14
96ValkLauriMM4801:49:21
97NukaInnarMM4901:49:27
98KaruUrmoRiigi Kinnisvara ASMM5001:50:01
99VarikEndreSK Achilleus/Perekond VarikMM5101:50:05
103KoitveArviMM5201:50:39
104ValjalaVeikoMM5301:50:47
105SotinMaksimSpordiklubi KibuvitsMM5401:50:58
106KroonKenetMM5501:51:24
111PosatetskiDenisMM5601:52:14
114ViirmaaAloMM5701:52:47
116MetsOlavG4S SKMM5801:53:17
117OtsIvar-IllimarMM5901:53:32
122SeppRagnarTallinna SulgpalikoolMM6001:55:04
129KadarpikMaitSwedbanki SpordiklubiMM6101:56:14
134GutmannIndrekVabakutselineMM6201:56:47
140MaasikasMarnoAnu JooksutrennidMM6301:57:45
142KreutzvaldIvoEBSMM6401:58:11
145ZakhodyaevDmitryMM6501:58:47
147SaareTimoKaitsevägiMM6601:59:07
149hiiskujormaMM6702:00:00
151RaudsikRannoMM6802:00:39
152RummMarkoMM6902:00:40
162SiitanPeeterMM7002:02:57
163GoldKristjanMM7102:02:57
165VeeleidTanelMM402402:03:30
177SiniorgMelikoMM402502:07:29
196KannAntsMM402602:12:48
216SuurTeetMM402702:27:49
220ValkiainenVeikoVõsu SuvejooksuklubiMM402802:30:43
221LuupIlmarMM402902:31:27
14RepanPavelX-Air OstravaMM40101:28:45
18RoosnuppPriitMM40201:31:15
29OjalillRaimondFB JooksmineMM40301:33:52
33OblikasJanekmarathon100.comMM40401:34:58
39TaalArlesFB JooksmineMM40501:37:18
40kisseljovalekseiFORGAMMM40601:37:32
58JuhandiAivarSpartaMM40701:40:17
59VetevoogKaidoFB JooksmineMM40801:41:17
62JürimäeTarvoSpartaMM40901:41:36
67TõnissonTambetMM401001:41:59

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.