21,1 km

KohtPerekonnanimisort ascendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
145ZakhodyaevDmitryMM6501:58:47
144VirkebauUrmasMM60201:58:43
115VintLeinoMM401801:52:52
114ViirmaaAloMM5701:52:47
164ViiraToomasMM402302:03:20
59VetevoogKaidoFB JooksmineMM40801:41:17
178Vetevood-JärveltEvelinSK ProrunnerNN2602:08:16
137VeimerAnnikaFB JooksmineNN45601:57:15
165VeeleidTanelMM402402:03:30
171VatsarLiiliTÜASK FitnessklubiNN2402:05:10
206VaskRaavomaltoosa.eeMM8202:21:42
88VarikKatrinSparta SKNN601:48:10
99VarikEndreSK Achilleus/Perekond VarikMM5101:50:05
220ValkiainenVeikoVõsu SuvejooksuklubiMM402802:30:43
96ValkLauriMM4801:49:21
214VäljaotsAgneNN4202:26:28
104ValjalaVeikoMM5301:50:47
138VahtKristelAnu JooksutrennidNN1801:57:44
148VaheGerlySparta SKNN1901:59:10
36UntToomasJK NõmmeMM50401:36:38
55UngaRainMM3201:39:54
136UiboSigneFB JooksmineNN45501:57:14
174TuurÜloMM70102:06:23
52tuuletareargokorvpalliklubi meeste varjupaikMM3001:39:39
51TuttMarkoTreeningpartnerMM2901:39:24
34TsarskiOliverMM2001:35:34
47TruninAlekseiCone CenterMM2601:38:39
205TrummelTaylorNNN102:20:58
199TrääderRuthNN3502:14:11
169TossavaHenryMM7302:04:16
64ToomingMarkoMM3501:41:50
67TõnissonTambetMM401001:41:59
179TomsonTauriVIKEMPA102:08:28
27TokkoRainerKoidu SuusaklubiMM45501:33:42
180TõhkTaunoMM7702:08:33
19TikvaIndrekAlbe TeamMM45301:31:45
23tiislärkaupoFB JooksmineMM1401:33:28
4TiiksaarAaroMM301:23:27
120TellingJuhanJK HERMESMM451601:54:22
132TederHanna LiisaNN1601:56:23
50TammikTaavetMM2801:39:19
172TammeSilverMM7502:05:24
195TammRuttNN3302:12:42
210TalantsevLeonidNEJ spordiklubiMM452202:23:15
39TaalArlesFB JooksmineMM40501:37:18
229SuvinõmmSiretNN5003:04:40
191SuurväliAstaNN50302:11:16
216SuurTeetMM402702:27:49
109SuurMarekProekspertMM401701:51:55
207SursuVaimarMM8302:21:49
170SuluRaulRIKMM7402:04:24
201SulgLoraNN3602:14:53
139SuikIngaNN40401:57:45
105SotinMaksimSpordiklubi KibuvitsMM5401:50:58
24SootsElariMM1501:33:32
118SoosõrvAntsHuvikeskus Kullo, Eesti RendžuliitMM451501:53:46
21SõberElionMM1301:32:34
150SippKadriKeskkonnaametNN2002:00:15
177SiniorgMelikoMM402502:07:29
222SiniorgAgnesNN4502:33:12
2SimsonPriitEesti PäevalehtMM201:21:28
167Sild - NeemeEikeNN40602:03:40
166SildMartin-KasparMM7202:03:32
162SiitanPeeterMM7002:02:57
227ShmidtHansMM60302:58:22
122SeppRagnarTallinna SulgpalikoolMM6001:55:04
66SchmidtKairiTreeningpartner/DiadoraNN301:41:56
183SaaverSiiriEKUKNN2802:09:22
147SaareTimoKaitsevägiMM6601:59:07
26SaarIndrekMM1601:33:35
100SaarAnnelySpartaNN40101:50:13
185SäälikTiinaSK ProrunnerNN45902:09:35
152RummMarkoMM6902:00:40
22RõžovViadimirMM45401:32:39
79RosinKaidoSK SpartaMM401401:45:49
18RoosnuppPriitMM40201:31:15
87RoosimaaTaunoMM4501:47:58
217RoosKadriNN40902:28:03
123RoobaKuidoTK MispoMM55301:55:24
92RohilaLiisaNN701:49:05
14RepanPavelX-Air OstravaMM40101:28:45
211ReinholmSusanRadisson Blu Hotel OlümpiaNN4102:23:47
82ReimaaKatarinaSpartaNN501:46:31
83RegoMarioMM4301:46:31
151RaudsikRannoMM6802:00:39
168RaudseppAikiNN2302:04:06
131RaudkeppLiisaTelia SKNN1501:56:23
13RaspelRaidoTreeningpartner DiadoraMM45201:28:25
77PuustRaidoElujooksMM3901:45:37
94PramannSilverMM401601:49:16
65PõvvatHeikkiMM3601:41:52
111PosatetskiDenisMM5601:52:14
158PosatetskiSergeiMM402202:02:06
42PõldaruHarlisMM2201:38:15
32PihlakLauriSpartaMM1901:34:33
85PihlakJekaterinaNN45201:47:27
159PihlakMariaNN2102:02:22
119PihlMaieNN45301:54:02
89PevgonenRaikoMM4601:48:47
56PetersonTriinSparta SKNN45101:39:55

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.