7 km ajavõtuga

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaeg
411Luste-ItchevArturTapa GümnaasiumMMJ600:58:41
161LoikLarissaNN40600:45:07
204ZimmermannTiiuNN50600:46:24
222MihkelsonOlevMM50600:46:56
486NugismanTiinaTapa GümnaasiumNN55601:05:18
231RemiküllKatrinNN45600:47:12
250KangurGetterNNJ600:49:11
266RootareOttRitska SpordiklubiMM45600:50:13
16KruusimaaKristjanSõmeru PõhikoolMP600:34:36
19HäätõrRagnarAQVA Hotell ja SpaMM600:34:40
76SamraKätlynNN700:40:00
83PetrovVanessaKF SuusaklubiNT700:40:16
341KukkAivarMM45700:53:49
428PajuTaanielTapa GümnaasiumMMJ701:00:20
173MeisterLailaNN40700:45:40
205MäeLemmeSõmeru PõhikoolNN50700:46:24
237TuuleveskiMalleNN45700:47:54
494JoorRitaTapa GümnaasiumNN55701:07:02
258ReiliAnneliisIITEE SpordiklubiNNJ700:49:43
17PiirsaluAndre-MarekMP700:34:37
20KaasikMarkoMM700:34:54
280MäeAadiMM50700:50:48
292KiviTeemuMM40700:51:14
77VõhmarKristiLasila PõhikoolNN800:40:06
337AupajuTarmoMM40800:53:37
98LiivasteMerilyNT800:41:07
360VooglaidTarmoMM45800:55:03
422RoovGunnarMM50800:59:34
189OrgusRiinaNN40800:46:03
495PipenbergSirjeTapa GümnaasiumNN55801:07:03
247SõmerSiretNN45800:48:59
262TahlfeldtKerstiNN50800:50:01
21KermHendrik JohannLinnumetsaMP800:34:56
24SarematRaidoMM800:35:14
294MännikMagdaleenaNNJ800:51:16
580TammKalviMM40901:21:49
78TislarPilleNN900:40:09
104AltmäeHedvigNT900:41:21
403MarksooMartiRRGMM45900:58:18
210GriffelAitaAQVA Hotell ja SpaNN40900:46:27
488PaapJaakMM50901:06:00
496PipenbenrgSirjeTapa GümnaasiumNN55901:07:03
264KurisKerstiNN45900:50:08
270Kalberg-KukkKaiRitska SpordiklubiNN50900:50:18
22MerelaidRobinMP900:35:06
30KuuseLeoMM900:36:06
306LaisarvMariaVäike-Maarja GümnaasiumNNJ900:51:43
84PajuKeyNN1000:40:34
108LippGeilyNT1000:42:00
421SaatMarkoMM451000:59:33
241IsakarKristaNN401000:48:11
507MoorAndraRRGNN551001:08:30
267RootareKajaRitska SpordiklubiNN451000:50:13
274unapuuEneunapuuNN501000:50:22
23PilliMarttiMP1000:35:12
33FlorenJanekMM1000:36:11
312MundEgeNNJ1000:52:08
86MesipuuEha-KaiNN1100:40:38
111LillmetsElisNT1100:42:06
468KülmallikNeemeTapa GümnaasiumMM451101:03:32
508SeppReetRRGNN551101:08:31
26ReiliAndreas MartinIITEE SpordiklubiMP1100:35:43
285ArrasPiretNN451100:50:53
34KuhiPeeterMM1100:36:37
301LichtfeldtMargitNN401100:51:32
308PipenbergMalleNN501100:52:03
317KattelCarolinNNJ1100:52:29
336PeilKairiSõmeru PõhikoolNN451200:53:37
356PeetermannlleNN501200:54:47
101LeisaluKristelElisa EestiNN1200:41:15
112VihvlerMoona AnethRRGNT1200:42:14
432RistheinLuiseTapa GümnaasiumNNJ1201:00:42
519SchmidtMarjeSõmeru PõhikoolNN551201:10:12
27AngelstokAllanMP1200:35:46
46LükkSilverVäike-Maarja GümnaasiumMM1200:37:41
314KäärHediDECTONANN401200:52:27
75LaasmägiHandoMM1300:39:59
103KirnKatrinNN1300:41:19
116KaubiLooraNT1300:42:22
383PolonskajaRimmaLasila PõhikoolNN451300:56:24
406TauriainenTeijaNN501300:58:33
449TsvetkovaLiinaTapa GümnaasiumNNJ1301:01:56
522PungAiliSõmeru PõhikoolNN551301:10:49
35UueKermoTapa GümnaasiumMP1300:36:46
316BauerMarikaNN401300:52:29
79SaulRaimoMM1400:40:13
114KalvistuKristoNN1400:42:17
118KahrKristelVäike-Maarja GümnaasiumNT1400:42:25
376KaruAstridSõmeru PõhikoolNN401400:55:55
398MetsaruAnneSõmeru PõhikoolNN451400:57:54
465PüümannRitaTapa GümnaasiumNN501401:03:10
499SumlaSigreTapa GümnaasiumNNJ1401:07:07
36TimmSanderSõmeru PõhikoolMP1400:36:47
575MägiAnoTapa GümnaasiumNN551401:20:30
88KomarovAlekseiMM1500:40:43
115MeriloRenneJooksupartner, CKE kinnisvaraNN1500:42:17
124SaarEva MariaRRGNT1500:42:43
389SirkelMarisNN401500:57:01
427KlaatsPiretNN451501:00:18
500SoosaluElliTapa GümnaasiumNNJ1501:07:09

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.