7 km ajavõtuga

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
248ViljakEliseNT4200:49:00
125KaseorgElleNN45200:42:44
555PajuElleTapa GümnaasiumNN452201:16:39
500SoosaluElliTapa GümnaasiumNNJ1501:07:09
402KallastEneTapa GümnaasiumNN65200:58:04
261AaboEneNN4600:49:58
274unapuuEneunapuuNN501000:50:22
546SmittEneNN60401:15:37
416LausErikMP9600:58:58
172ToomingErikHaljala koolMP4900:45:39
463HochstätterErikaLasila PõhikoolNT12601:03:06
521KleinErikaNN402401:10:25
290LilletaiErkoSõmeru PõhikoolMP7400:51:06
183JeršovErleNN2700:45:54
191VidevikEva MargaretNT2800:46:07
124SaarEva MariaRRGNT1500:42:43
326KangurEveLasila PõhikoolNN6200:53:08
137VeedlaEveNN40500:43:45
141isEveNN50400:43:56
464AllsooEvelinTapa GümnaasiumNN451601:03:10
571LillepeaEvelinTapa GümnaasiumNT16401:20:27
132PajulaEvelyRRGNT1900:43:07
424MurakasGeaLasila PõhikoolNN7700:59:39
108LippGeilyNT1000:42:00
66ZadonskiGennadiMM40300:39:18
367KondelGeorgMP8500:55:27
207PreesGeorgRRGMP5800:46:25
257KalevaGerdaNN4400:49:40
542StaalGerdaTapa GümnaasiumNT15101:14:40
230TrausGerliRRGNNJ500:47:12
273unapuuGerliunapuuNN4800:50:22
569KüttGertSõmeru PõhikoolMP11401:20:02
558RaudseppGetrinVäike-Maarja GümnaasiumNT15901:17:23
200RenelGetterNN3400:46:23
250KangurGetterNNJ600:49:11
570StaalGreetaTapa GümnaasiumNT16301:20:27
320PisarevGreta-MariaNT6000:52:36
481AdratGreteTapa GümnaasiumNT13501:04:34
87TauerGunnarMM40500:40:40
422RoovGunnarMM50800:59:34
39KüttisGüntherOjasaarMP1500:36:57
75LaasmägiHandoMM1300:39:59
487KitsingHannaTapa GümnaasiumNT13901:05:47
366SuuderHanna LiisNT7900:55:26
447LaisaarHanna-LiinaRRGNT11701:01:39
458RebaneHannaliisaSõmeru PõhikoolNT12201:02:39
42MetsaruHarrySõmeru PõhikoolMM50200:37:24
110PeetermannHediNNN200:42:05
314KäärHediDECTONANN401200:52:27
104AltmäeHedvigNT900:41:21
511VeinbergHeidiTapa GümnaasiumNNJ1601:09:00
254KoppelHeleNT4400:49:27
206SammelHele-MaiNN3600:46:24
338AssmannHelemeelNT6400:53:38
245VeelmaaHelenaNN4200:48:52
469KülmallikHelger-HansTapa GümnaasiumMP10501:03:33
146PeetermannHeliNN2000:44:06
577LükkHelinaVäike-Maarja GümnaasiumNN9401:20:53
281JakobiHelinaAQVA Hotell ja SpaNN5000:50:49
256KallasteHellikaRRGNT4600:49:32
420LeesHelveTapa GümnaasiumNN55500:59:13
21KermHendrik JohannLinnumetsaMP800:34:56
106LjašHenriKF SuusaklubiMP3600:41:26
169GreenbaumHenriMP4700:45:36
483ObertunHenriSõmeru PõhikoolMP10801:04:41
44AltmäeHolgerMP1800:37:32
72AssmannHormMP2700:39:43
475SmitkeHugoMP10601:03:49
455KaruIlleAQVA Hotell ja SpaNN402001:02:33
18ViilIndrekMM500:34:38
497IlvesInesNN402101:07:05
537FreientahlIngeNN60201:14:18
321AitIngridNN6000:52:39
268JakobsonIngridNN4700:50:14
530DemtsenkoIrinaNN451701:13:05
296MaalmetsIrmel HerdisSõmeru PõhikoolNT5400:51:18
138uekallasIvarMM2300:43:47
8PalkIvarMP200:33:03
14SipriaIvarMM400:33:37
339uekallasIvoryREGMP8200:53:39
5JairusJaagupTapa GümnaasiumMMJ100:32:27
346JalakasJaakRSK sPORTKUNDAMM60400:54:08
488PaapJaakMM50901:06:00
437JoosepsonJaanREGMP9801:00:53
328JärveJaanaNN6300:53:14
407KuusemetsJaanaVäike-Maarja GümnaasiumNT9600:58:39
438JoosepsonJaana-EerikaREGNT11201:00:56
476LeekJaanikaNN8101:03:59
445HärmJako-KaarelTapa GümnaasiumMP10101:01:33
53KuusemetsJanMP2100:37:55
127KangurJan HendrikLasila PõhikoolNT1700:42:53
536EverJanaNN451801:13:52
163LükkJanarVäike-Maarja GümnaasiumMM2700:45:16
413RotkaJane-LyVäike-Maarja GümnaasiumNT10100:58:51
149TroskaJanekMM2400:44:19
33FlorenJanekMM1000:36:11
348KuusemetsJanelleNT6700:54:11
174TrestipJaneteNNN400:45:42
162TammemäeJascarMP4600:45:14
310IvanovaJekaterinaNN5900:52:04

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.