7 km ajavõtuga

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort ascendingNetoaeg
392OlenevitšDavidMP9200:57:20
393MurelKristiSõmeru PõhikoolNT9200:57:21
561VendEle-RiinVäike-Maarja GümnaasiumNN9201:17:39
390ValdreMari-LiisLasila PõhikoolNT9100:57:01
391PärnametsJoelLasila PõhikoolMP9100:57:13
548PaberitsKadriVäike-Maarja GümnaasiumNN9101:16:08
385PärnametsMehisSõmeru PõhikoolMP9000:56:37
387LampeLauraTapa GümnaasiumNT9000:56:45
539AltmäeEleneNN9001:14:32
382PalmsaluKasparTapa GümnaasiumMP8900:56:24
386AlasSandraVäike-Maarja GümnaasiumNT8900:56:40
532PõdraKristiVäike-Maarja GümnaasiumNN8901:13:06
381KleenKarl RobertTapa GümnaasiumMP8800:56:19
384SerbinMarlenTapa GümnaasiumNT8800:56:36
531MakarovaJuliaNN8801:13:05
378SerbinLisbelTapa GümnaasiumNT8700:56:10
380KivisaluMartti-AndreeSõmeru PõhikoolMP8700:56:13
525LaansaluMeriliNN8701:12:00
377VaruskCarmenTapa GümnaasiumNT8600:56:10
379VeelaidRichardVäike-Maarja GümnaasiumMP8600:56:11
523MaidlaJelenaNN8601:11:05
367KondelGeorgMP8500:55:27
375AinsarKarolaVäike-Maarja GümnaasiumNT8500:55:55
514SõgelMerleSõmeru PõhikoolNN8501:09:33
352SaareSiimREGMP8400:54:17
373PakkonenKeia RiinSõmeru PõhikoolNT8400:55:46
513PlotnikKaiNN8401:09:15
343KuusemäeKevinLasila PõhikoolMP8300:53:55
372ListakLauraSõmeru PõhikoolNT8300:55:46
506KüttKristiNN8301:08:10
339uekallasIvoryREGMP8200:53:39
371ReimannAnnikaSõmeru PõhikoolNT8200:55:45
477RaudlaMerlyNN8201:04:07
333KullamägiMartenTapa GümnaasiumMP8100:53:31
370KõrvekKristinSõmeru PõhikoolNT8100:55:44
476LeekJaanikaNN8101:03:59
332SuveAndrisLasila PõhikoolMP8000:53:30
368MeijelChristinaNT8000:55:27
473TammnneMTÜ RalliradaNN8001:03:49
325TovstsikMaironSõmeru PõhikoolMP7900:53:04
366SuuderHanna LiisNT7900:55:26
459PääsukeAnniNN7901:02:43
323RosinRichardSõmeru PõhikoolMP7800:52:51
365AusTaaliNT7800:55:24
443KangurKarenNN7801:01:10
364VällmannMaarjaTapa GümnaasiumNT7700:55:19
424MurakasGeaLasila PõhikoolNN7700:59:39
304MikkerMartenMP7700:51:37
363SteinbergLisetteRRGNT7600:55:06
417NõlvakKristiinaNN7600:59:07
297SaarmetsRaigoSõmeru PõhikoolMP7600:51:18
362SteinbergAnetteRRGNT7500:55:05
404TammeoksKajaNN7500:58:28
295IlvesKairoSõmeru PõhikoolMP7500:51:16
361AllaAnnaliisaTapa GümnaasiumNT7400:55:05
396KinkarKerstiNN7400:57:47
290LilletaiErkoSõmeru PõhikoolMP7400:51:06
359NõmmeMaritNT7300:54:57
388TiikmaaBritt-MarenaNN7300:56:55
284PritsikSanderMP7300:50:52
357VlasovskiRailiNN7200:54:53
358AlesteKirkeSõmeru PõhikoolNT7200:54:54
277MäeRandoMP7200:50:27
354RoovLaureenHaljala koolNT7100:54:18
355KlopetsMarianneRakvere LinnavalitsusNN7100:54:34
272JõelaidAts-JoonasMP7100:50:20
344TõnnsonAnnaNN7000:53:56
353NõmmCarolinHaljala koolNT7000:54:18
271ArbaReimoMP7000:50:20
342KukkRagneNN6900:53:49
350GeidikKristelNT6900:54:11
249TormArtiSõmeru PõhikoolMP6900:49:09
340KüttisSeidiOjasaarNN6800:53:44
349GeidikKaileenNT6800:54:11
246TalalaevKarl-GeorgSõmeru PõhikoolMP6800:48:58
335AupajuPilleNN6700:53:37
348KuusemetsJanelleNT6700:54:11
243SumlaStefenTapa GümnaasiumMP6700:48:17
331AlliksooTerjeNN6600:53:30
347NõmmelooKarolineSõmeru PõhikoolNT6600:54:10
242ProosaReno MartenSõmeru PõhikoolMP6600:48:12
330TammeMonikaNN6500:53:21
345KaljurandKeiraREGNT6500:53:59
239OleskAntiTapa GümnaasiumMP6500:48:09
329TomsonTiinaNN6400:53:17
338AssmannHelemeelNT6400:53:38
238MäekiviMikkTapa GümnaasiumMP6400:48:09
328JärveJaanaNN6300:53:14
334GannošinaKatarinaTapa GümnaasiumNT6300:53:32
223MihkelsonMagnusMP6300:47:02
326KangurEveLasila PõhikoolNN6200:53:08
327SaaremetsCetrinTapa GümnaasiumNT6200:53:13
215SaarmetsKertSõmeru PõhikoolMP6200:46:49
322KruusamägiMerleNN6100:52:40
324BušAdevina-LiinaTapa GümnaasiumNT6100:53:02
214RikolasRogerMP6100:46:40
320PisarevGreta-MariaNT6000:52:36
321AitIngridNN6000:52:39
213ValkRikoMP6000:46:40
209ZirkArmoVäike-Maarja GümnaasiumMP5900:46:27

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.