7 km ajavõtuga

KohtPerekonnanimiNimisort ascendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
43PalkRaulMP1700:37:29
59LillmetsRaulRRGMP2300:38:14
67LempuRasmusMP2600:39:22
73KontRasmusTapa GümnaasiumMP2800:39:50
184RemiküllRasmusMP5200:45:54
485RoosilehtRanelySõmeru PõhikoolNT13801:05:16
277MäeRandoMP7200:50:27
260KiisRaivoMM55200:49:54
576LükkRainisVäike-Maarja GümnaasiumMP11601:20:53
79SaulRaimoMM1400:40:13
94AimseRailoVäike-Maarja GümnaasiumMP3200:40:55
357VlasovskiRailiNN7200:54:53
436KruusamäeRailiSõmeru PõhikoolNT11101:00:47
297SaarmetsRaigoSõmeru PõhikoolMP7600:51:18
24SarematRaidoMM800:35:14
342KukkRagneNN6900:53:49
158PajoRagneNN2200:44:57
6LuiRagnarMP100:32:34
19HäätõrRagnarAQVA Hotell ja SpaMM600:34:40
63RemiküllRagnarMM45400:38:56
188PungasPirjeNN2800:46:02
579TammPiretNN402901:21:48
427KlaatsPiretNN451501:00:18
195PärtliPiretNN3100:46:12
285ArrasPiretNN451100:50:53
300PildenPiretNN5800:51:32
78TislarPilleNN900:40:09
335AupajuPilleNN6700:53:37
81RaskPilleNN50200:40:14
518VõlliPeritTapa GümnaasiumNT14601:10:07
34KuhiPeeterMM1100:36:37
47SiimarPaula-BritSae hostelNT300:37:41
29MogliaPaoloMM50100:36:04
266RootareOttRitska SpordiklubiMM45600:50:13
50IsakarOttMP2000:37:50
82NortsOliverMP3000:40:15
100PipenbergOlevMM60200:41:12
222MihkelsonOlevMM50600:46:56
444LaisarvOlaviTapa GümnaasiumMP10001:01:32
92PipenbergOlariMMN300:40:49
473TammnneMTÜ RalliradaNN8001:03:49
468KülmallikNeemeTapa GümnaasiumMM451101:03:32
263TammMoonikaMTÜ RalliradaNT4700:50:02
112VihvlerMoona AnethRRGNT1200:42:14
330TammeMonikaNN6500:53:21
135MöllMikk MargusNautleja KMMP4000:43:36
238MäekiviMikkTapa GümnaasiumMP6400:48:09
9IlvesMikkMP300:33:14
275LuigeMikkMM3000:50:24
95MuldmaMihkelRRGMP3300:40:59
472TedrekullMia-MariiTapa GümnaasiumNT13101:03:49
544TaurMia SandroVäike-Maarja GümnaasiumNT15301:15:23
477RaudlaMerlyNN8201:04:07
322KruusamägiMerleNN6100:52:40
148TikkMerleNN2100:44:19
514SõgelMerleSõmeru PõhikoolNN8501:09:33
98LiivasteMerilyNT800:41:07
448ValdlooMeriliisTapa GümnaasiumNT11801:01:41
164AaspaluMeriliRRGNNN300:45:24
525LaansaluMeriliNN8701:12:00
474TammMerikeLasila PõhikoolNT13201:03:49
512OtstavelMerikeNN501801:09:14
526KontMerikeKoorejaam OüNN402501:12:01
435LuikMeri-LySõmeru PõhikoolNT11001:00:47
385PärnametsMehisSõmeru PõhikoolMP9000:56:37
1PiirsaluMeelisMM40100:25:46
55PirnMeelisMM45200:37:59
380KivisaluMartti-AndreeSõmeru PõhikoolMP8700:56:13
23PilliMarttiMP1000:35:12
60PõdraMartinHaljala koolMP2400:38:38
403MarksooMartiRRGMM45900:58:18
333KullamägiMartenTapa GümnaasiumMP8100:53:31
453TsimolonskasMartenSõmeru PõhikoolMP10401:02:15
492RemmelgMartenVäike-Maarja GümnaasiumMP10901:06:44
304MikkerMartenMP7700:51:37
442PõdraMartaHaljala koolNT11501:01:04
159EigiMartMM2600:45:04
13RaamMärtMM300:33:36
384SerbinMarlenTapa GümnaasiumNT8800:56:36
545HindokMarleenTapa GümnaasiumNT15401:15:26
559MarjapuuMarleenVäike-Maarja GümnaasiumNT16001:17:24
64MeldreMarkusSõmeru PKMP2500:39:09
90LjašMarkusKF SuusaklubiMP3100:40:48
535OhovMarkusSõmeru PKMP11101:13:48
74KalgreMarkoMP2900:39:56
123MändMarkoMM2000:42:39
421SaatMarkoMM451000:59:33
203KusnerovMarkoSõmeru PõhikoolMP5700:46:24
20KaasikMarkoMM700:34:54
519SchmidtMarjeSõmeru PõhikoolNN551201:10:12
217BrõtkiMarittaRRGNT3200:46:51
359NõmmeMaritNT7300:54:57
491PärnametsMaritSõmeru PõhikoolNT14101:06:06
389SirkelMarisNN401500:57:01
152KobinMarisSõmeru PõhikoolNT2100:44:33
408PraatsMarisVäike-Maarja GümnaasiumNT9700:58:39
232MerelaidMarionNT3800:47:15
572NüüdMarilyTapa GümnaasiumNT16501:20:28
283TalvisteMariliisNN5200:50:50
581TaliMarikaTapa GümnaasiumNN452601:23:46

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.