7 km ajavõtuga

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
201KivisaarMadli-MinnaTartu Vangla meditsiiniosakondNN3500:46:23
202ZimmermannVaidoMM50500:46:24
203KusnerovMarkoSõmeru PõhikoolMP5700:46:24
204ZimmermannTiiuNN50600:46:24
205MäeLemmeSõmeru PõhikoolNN50700:46:24
206SammelHele-MaiNN3600:46:24
207PreesGeorgRRGMP5800:46:25
208ZirkKailiVäike-Maarja GümnaasiumNT2900:46:27
209ZirkArmoVäike-Maarja GümnaasiumMP5900:46:27
210GriffelAitaAQVA Hotell ja SpaNN40900:46:27
211TormLisbethTapa GümnaasiumNT3000:46:37
212ReinholdAnneNN45500:46:37
213ValkRikoMP6000:46:40
214RikolasRogerMP6100:46:40
215SaarmetsKertSõmeru PõhikoolMP6200:46:49
216BrõtkiMariannRRGNT3100:46:50
217BrõtkiMarittaRRGNT3200:46:51
218TalvikRoosiNN3700:46:52
219SaksSiretNN3800:46:55
220SaksSilviaNN3900:46:55
221JohansonKatreHaljala koolNT3300:46:55
222MihkelsonOlevMM50600:46:56
223MihkelsonMagnusMP6300:47:02
224ZigulJessicaTapa GümnaasiumNT3400:47:04
225TrotskiVeronikaTapa GümnaasiumNT3500:47:04
226LaidroLuuleNN65100:47:08
227RikkReenaRRGNT3600:47:10
228TauerKadiRRGNT3700:47:11
229RippinenKeijoMMN500:47:11
230TrausGerliRRGNNJ500:47:12
231RemiküllKatrinNN45600:47:12
232MerelaidMarionNT3800:47:15
233IlvesBirgitNT3900:47:18
234ViboBritaNNN500:47:29
235SammalpärgSirelin IirisHaljala koolNT4000:47:36
236Kütt-JahhuKaidiNN4000:47:41
237TuuleveskiMalleNN45700:47:54
238MäekiviMikkTapa GümnaasiumMP6400:48:09
239OleskAntiTapa GümnaasiumMP6500:48:09
240IsakarAnniRRGNT4100:48:10
241IsakarKristaNN401000:48:11
242ProosaReno MartenSõmeru PõhikoolMP6600:48:12
243SumlaStefenTapa GümnaasiumMP6700:48:17
244VõsuSirleKohtla-Järve Järve GümnaasiumNN4100:48:41
245VeelmaaHelenaNN4200:48:52
246TalalaevKarl-GeorgSõmeru PõhikoolMP6800:48:58
247SõmerSiretNN45800:48:59
248ViljakEliseNT4200:49:00
249TormArtiSõmeru PõhikoolMP6900:49:09
250KangurGetterNNJ600:49:11
251KangurKerttuLasila PõhikoolNT4300:49:11
252SarematKristiJCI RakvereNN4300:49:21
253PipenbergKalevMM60300:49:23
254KoppelHeleNT4400:49:27
255TamlehtMaarjaNT4500:49:31
256KallasteHellikaRRGNT4600:49:32
257KalevaGerdaNN4400:49:40
258ReiliAnneliisIITEE SpordiklubiNNJ700:49:43
259LõbuTriinNN4500:49:50
260KiisRaivoMM55200:49:54
261AaboEneNN4600:49:58
262TahlfeldtKerstiNN50800:50:01
263TammMoonikaMTÜ RalliradaNT4700:50:02
264KurisKerstiNN45900:50:08
265JakobsonSigridNT4800:50:12
266RootareOttRitska SpordiklubiMM45600:50:13
267RootareKajaRitska SpordiklubiNN451000:50:13
268JakobsonIngridNN4700:50:14
269VainumäeMaikenHaljala koolNT4900:50:14
270Kalberg-KukkKaiRitska SpordiklubiNN50900:50:18
271ArbaReimoMP7000:50:20
272JõelaidAts-JoonasMP7100:50:20
273unapuuGerliunapuuNN4800:50:22
274unapuuEneunapuuNN501000:50:22
275LuigeMikkMM3000:50:24
276JärveKatrinNT5000:50:25
277MäeRandoMP7200:50:27
278BeljajevaLjubovAQVA Hotell ja SpaNN55200:50:29
279KruupSigneAQVA Hotell ja SpaNN4900:50:30
280MäeAadiMM50700:50:48
281JakobiHelinaAQVA Hotell ja SpaNN5000:50:49
282isKüllikiNN5100:50:50
283TalvisteMariliisNN5200:50:50
284PritsikSanderMP7300:50:52
285ArrasPiretNN451100:50:53
286KiviKadi-LiisNT5100:50:54
287LaiguAnneliNN5300:51:00
288LaiguRiinSK METSASõBRADNT5200:51:00
289VakulskajaViktoriaAQVA Hotell ja SpaNN5400:51:01
290LilletaiErkoSõmeru PõhikoolMP7400:51:06
291AlavereKarinNN5500:51:14
292KiviTeemuMM40700:51:14
293LiblikasKelliSõmeru PõhikoolNT5300:51:15
294MännikMagdaleenaNNJ800:51:16
295IlvesKairoSõmeru PõhikoolMP7500:51:16
296MaalmetsIrmel HerdisSõmeru PõhikoolNT5400:51:18
297SaarmetsRaigoSõmeru PõhikoolMP7600:51:18
298LauerKristiNN5600:51:18
299AasmäeAnitaNN5700:51:28
300PildenPiretNN5800:51:32

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.