7 km ajavõtuga

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
407KuusemetsJaanaVäike-Maarja GümnaasiumNT9600:58:39
53KuusemetsJanMP2100:37:55
54KuusikKailiNN400:37:57
415LaanesAtsMP9500:58:56
401LaansaluRometLasila PõhikoolMP9400:58:03
525LaansaluMeriliNN8701:12:00
400LaasJonasMP9300:57:57
75LaasmägiHandoMM1300:39:59
313LaidKristinaSõmeru PõhikoolNT5800:52:12
226LaidroLuuleNN65100:47:08
287LaiguAnneliNN5300:51:00
288LaiguRiinSK METSASõBRADNT5200:51:00
122LainesKüllikiNN1600:42:37
447LaisaarHanna-LiinaRRGNT11701:01:39
444LaisarvOlaviTapa GümnaasiumMP10001:01:32
306LaisarvMariaVäike-Maarja GümnaasiumNNJ900:51:43
387LampeLauraTapa GümnaasiumNT9000:56:45
31LassEliiseNN200:36:06
298LauerKristiNN5600:51:18
533LaurCarmenSõmeru PõhikoolNT14901:13:10
416LausErikMP9600:58:58
62LausArgoAssar OüMM45300:38:41
476LeekJaanikaNN8101:03:59
420LeesHelveTapa GümnaasiumNN55500:59:13
524LehtsaluKatriTapa GümnaasiumNN60101:11:53
101LeisaluKristelElisa EestiNN1200:41:15
67LempuRasmusMP2600:39:22
171LemvaldUrmasVäike-Maarja GümnaasiumMP4800:45:37
113LepikJoonasMP3700:42:16
293LiblikasKelliSõmeru PõhikoolNT5300:51:15
109LichtKajaAQVA Hotell ja SpaNN40200:42:05
301LichtfeldtMargitNN401100:51:32
98LiivasteMerilyNT800:41:07
490LillbokKatriin-LiisbethSõmeru PõhikoolNT14001:06:05
482LilleojaKellyTapa GümnaasiumNT13601:04:40
571LillepeaEvelinTapa GümnaasiumNT16401:20:27
290LilletaiErkoSõmeru PõhikoolMP7400:51:06
25LilleväliTormisMMN200:35:36
111LillmetsElisNT1100:42:06
59LillmetsRaulRRGMP2300:38:14
441LindlooAliceHaljala koolNT11401:01:04
85LippTaimoMM40400:40:38
108LippGeilyNT1000:42:00
372ListakLauraSõmeru PõhikoolNT8300:55:46
90LjašMarkusKF SuusaklubiMP3100:40:48
106LjašHenriKF SuusaklubiMP3600:41:26
134LjašAndresKF SuusaklubiMM50300:43:35
259LõbuTriinNN4500:49:50
161LoikLarissaNN40600:45:07
452LondArlisSõmeru PõhikoolMP10301:02:03
6LuiRagnarMP100:32:34
275LuigeMikkMM3000:50:24
435LuikMeri-LySõmeru PõhikoolNT11001:00:47
576LükkRainisVäike-Maarja GümnaasiumMP11601:20:53
577LükkHelinaVäike-Maarja GümnaasiumNN9401:20:53
163LükkJanarVäike-Maarja GümnaasiumMM2700:45:16
46LükkSilverVäike-Maarja GümnaasiumMM1200:37:41
411Luste-ItchevArturTapa GümnaasiumMMJ600:58:41
462Luste-ItchevAneteTapa GümnaasiumNT12501:03:02
296MaalmetsIrmel HerdisSõmeru PõhikoolNT5400:51:18
451MaasikasEleanorSõmeru PõhikoolNT11901:02:02
105MäeJutaNN50300:41:24
205MäeLemmeSõmeru PõhikoolNN50700:46:24
277MäeRandoMP7200:50:27
280MäeAadiMM50700:50:48
238MäekiviMikkTapa GümnaasiumMP6400:48:09
99MägiMarekMM1900:41:10
575MägiAnoTapa GümnaasiumNN551401:20:30
523MaidlaJelenaNN8601:11:05
531MakarovaJuliaNN8801:13:05
123MändMarkoMM2000:42:39
182MändMagnusSõmeru PõhikoolMP5100:45:53
294MännikMagdaleenaNNJ800:51:16
574MardimAndroTapa GümnaasiumMP11501:20:29
559MarjapuuMarleenVäike-Maarja GümnaasiumNT16001:17:24
403MarksooMartiRRGMM45900:58:18
37MarksooKadriRRGNN45100:36:51
7MärtsooRaunoMM200:32:53
2MasikTambetToggl/SK KolepahaMM100:27:36
423MeibaumAnneliLasila PõhikoolNN401700:59:39
368MeijelChristinaNT8000:55:27
369MeijelKristjanMM3400:55:36
173MeisterLailaNN40700:45:40
64MeldreMarkusSõmeru PKMP2500:39:09
140MeldreKertuSõmeru PõhikoolNN1700:43:51
232MerelaidMarionNT3800:47:15
22MerelaidRobinMP900:35:06
115MeriloRenneJooksupartner, CKE kinnisvaraNN1500:42:17
311MeriloMariaRRGNT5700:52:06
489MerimaaLindaNN70101:06:04
86MesipuuEha-KaiNN1100:40:38
49MesjatsevKevinMP1900:37:48
351MesjatsevaSabinaNNN600:54:17
394MetsaruMaileeSõmeru PõhikoolNT9300:57:21
398MetsaruAnneSõmeru PõhikoolNN451400:57:54
42MetsaruHarrySõmeru PõhikoolMM50200:37:24
222MihkelsonOlevMM50600:46:56
223MihkelsonMagnusMP6300:47:02
304MikkerMartenMP7700:51:37
29MogliaPaoloMM50100:36:04

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.