7 km ajavõtuga

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
470TammMaarikaLasila PõhikoolNT12901:03:47
471NeerotJete LisettTapa GümnaasiumNT13001:03:47
216BrõtkiMariannRRGNT3100:46:50
472TedrekullMia-MariiTapa GümnaasiumNT13101:03:49
217BrõtkiMarittaRRGNT3200:46:51
473TammnneMTÜ RalliradaNN8001:03:49
218TalvikRoosiNN3700:46:52
474TammMerikeLasila PõhikoolNT13201:03:49
219SaksSiretNN3800:46:55
220SaksSilviaNN3900:46:55
476LeekJaanikaNN8101:03:59
221JohansonKatreHaljala koolNT3300:46:55
477RaudlaMerlyNN8201:04:07
478BildLaura-LiisSõmeru PõhikoolNT13301:04:08
224ZigulJessicaTapa GümnaasiumNT3400:47:04
480KivisaluCarineeSõmeru PõhikoolNT13401:04:09
225TrotskiVeronikaTapa GümnaasiumNT3500:47:04
481AdratGreteTapa GümnaasiumNT13501:04:34
226LaidroLuuleNN65100:47:08
482LilleojaKellyTapa GümnaasiumNT13601:04:40
227RikkReenaRRGNT3600:47:10
228TauerKadiRRGNT3700:47:11
484NõlvakKerliTapa GümnaasiumNT13701:04:51
485RoosilehtRanelySõmeru PõhikoolNT13801:05:16
230TrausGerliRRGNNJ500:47:12
486NugismanTiinaTapa GümnaasiumNN55601:05:18
231RemiküllKatrinNN45600:47:12
487KitsingHannaTapa GümnaasiumNT13901:05:47
232MerelaidMarionNT3800:47:15
233IlvesBirgitNT3900:47:18
489MerimaaLindaNN70101:06:04
234ViboBritaNNN500:47:29
490LillbokKatriin-LiisbethSõmeru PõhikoolNT14001:06:05
235SammalpärgSirelin IirisHaljala koolNT4000:47:36
491PärnametsMaritSõmeru PõhikoolNT14101:06:06
236Kütt-JahhuKaidiNN4000:47:41
237TuuleveskiMalleNN45700:47:54
493KlauksKarinVäike-Maarja GümnaasiumNT14201:06:47
494JoorRitaTapa GümnaasiumNN55701:07:02
495PipenbergSirjeTapa GümnaasiumNN55801:07:03
240IsakarAnniRRGNT4100:48:10
496PipenbenrgSirjeTapa GümnaasiumNN55901:07:03
241IsakarKristaNN401000:48:11
497IlvesInesNN402101:07:05
498SaatKatrinNN402201:07:05
499SumlaSigreTapa GümnaasiumNNJ1401:07:07
244VõsuSirleKohtla-Järve Järve GümnaasiumNN4100:48:41
500SoosaluElliTapa GümnaasiumNNJ1501:07:09
245VeelmaaHelenaNN4200:48:52
502HärsingSiiriNN501501:08:08
247SõmerSiretNN45800:48:59
503OngVirgeSõmeru PõhikoolNN501601:08:08
248ViljakEliseNT4200:49:00
504KormikRutiSõmeru PõhikoolNN501701:08:08
505HolmAveSõmeru PõhikoolNN402301:08:09
250KangurGetterNNJ600:49:11
506KüttKristiNN8301:08:10
251KangurKerttuLasila PõhikoolNT4300:49:11
507MoorAndraRRGNN551001:08:30
252SarematKristiJCI RakvereNN4300:49:21
508SeppReetRRGNN551101:08:31
509VooglaidKristiinTapa GümnaasiumNT14301:08:34
254KoppelHeleNT4400:49:27
510BušKatarina-LiinaTapa GümnaasiumNT14401:08:36
255TamlehtMaarjaNT4500:49:31
511VeinbergHeidiTapa GümnaasiumNNJ1601:09:00
256KallasteHellikaRRGNT4600:49:32
512OtstavelMerikeNN501801:09:14
257KalevaGerdaNN4400:49:40
513PlotnikKaiNN8401:09:15
258ReiliAnneliisIITEE SpordiklubiNNJ700:49:43
514SõgelMerleSõmeru PõhikoolNN8501:09:33
259LõbuTriinNN4500:49:50
515PikkiLehteNN75101:10:03
4FlorenKelliKF SuusaklubiNN100:30:26
261AaboEneNN4600:49:58
517EinmannKadriTapa GümnaasiumNT14501:10:07
262TahlfeldtKerstiNN50800:50:01
518VõlliPeritTapa GümnaasiumNT14601:10:07
263TammMoonikaMTÜ RalliradaNT4700:50:02
519SchmidtMarjeSõmeru PõhikoolNN551201:10:12
264KurisKerstiNN45900:50:08
520VeimannLisetteNT14701:10:23
265JakobsonSigridNT4800:50:12
521KleinErikaNN402401:10:25
10ZadonskiEleryNT100:33:18
522PungAiliSõmeru PõhikoolNN551301:10:49
267RootareKajaRitska SpordiklubiNN451000:50:13
523MaidlaJelenaNN8601:11:05
268JakobsonIngridNN4700:50:14
524LehtsaluKatriTapa GümnaasiumNN60101:11:53
269VainumäeMaikenHaljala koolNT4900:50:14
525LaansaluMeriliNN8701:12:00
270Kalberg-KukkKaiRitska SpordiklubiNN50900:50:18
526KontMerikeKoorejaam OüNN402501:12:01
527OinusSaana MariiNT14801:12:01
273unapuuGerliunapuuNN4800:50:22
529KaljuveeLiiNN402601:12:05
274unapuuEneunapuuNN501000:50:22
530DemtsenkoIrinaNN451701:13:05

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.