7 km ajavõtuga

Kohtsort ascendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
383PolonskajaRimmaLasila PõhikoolNN451300:56:24
382PalmsaluKasparTapa GümnaasiumMP8900:56:24
381KleenKarl RobertTapa GümnaasiumMP8800:56:19
380KivisaluMartti-AndreeSõmeru PõhikoolMP8700:56:13
379VeelaidRichardVäike-Maarja GümnaasiumMP8600:56:11
378SerbinLisbelTapa GümnaasiumNT8700:56:10
377VaruskCarmenTapa GümnaasiumNT8600:56:10
376KaruAstridSõmeru PõhikoolNN401400:55:55
375AinsarKarolaVäike-Maarja GümnaasiumNT8500:55:55
374RubenAvoSõmeru PõhikoolMM70100:55:52
373PakkonenKeia RiinSõmeru PõhikoolNT8400:55:46
372ListakLauraSõmeru PõhikoolNT8300:55:46
371ReimannAnnikaSõmeru PõhikoolNT8200:55:45
370KõrvekKristinSõmeru PõhikoolNT8100:55:44
369MeijelKristjanMM3400:55:36
368MeijelChristinaNT8000:55:27
367KondelGeorgMP8500:55:27
366SuuderHanna LiisNT7900:55:26
365AusTaaliNT7800:55:24
364VällmannMaarjaTapa GümnaasiumNT7700:55:19
363SteinbergLisetteRRGNT7600:55:06
362SteinbergAnetteRRGNT7500:55:05
361AllaAnnaliisaTapa GümnaasiumNT7400:55:05
360VooglaidTarmoMM45800:55:03
359NõmmeMaritNT7300:54:57
358AlesteKirkeSõmeru PõhikoolNT7200:54:54
357VlasovskiRailiNN7200:54:53
356PeetermannlleNN501200:54:47
355KlopetsMarianneRakvere LinnavalitsusNN7100:54:34
354RoovLaureenHaljala koolNT7100:54:18
353NõmmCarolinHaljala koolNT7000:54:18
352SaareSiimREGMP8400:54:17
351MesjatsevaSabinaNNN600:54:17
350GeidikKristelNT6900:54:11
349GeidikKaileenNT6800:54:11
348KuusemetsJanelleNT6700:54:11
347NõmmelooKarolineSõmeru PõhikoolNT6600:54:10
346JalakasJaakRSK sPORTKUNDAMM60400:54:08
345KaljurandKeiraREGNT6500:53:59
344TõnnsonAnnaNN7000:53:56
343KuusemäeKevinLasila PõhikoolMP8300:53:55
342KukkRagneNN6900:53:49
341KukkAivarMM45700:53:49
340KüttisSeidiOjasaarNN6800:53:44
339uekallasIvoryREGMP8200:53:39
338AssmannHelemeelNT6400:53:38
337AupajuTarmoMM40800:53:37
336PeilKairiSõmeru PõhikoolNN451200:53:37
335AupajuPilleNN6700:53:37
334GannošinaKatarinaTapa GümnaasiumNT6300:53:32
333KullamägiMartenTapa GümnaasiumMP8100:53:31
332SuveAndrisLasila PõhikoolMP8000:53:30
331AlliksooTerjeNN6600:53:30
330TammeMonikaNN6500:53:21
329TomsonTiinaNN6400:53:17
328JärveJaanaNN6300:53:14
327SaaremetsCetrinTapa GümnaasiumNT6200:53:13
326KangurEveLasila PõhikoolNN6200:53:08
325TovstsikMaironSõmeru PõhikoolMP7900:53:04
324BušAdevina-LiinaTapa GümnaasiumNT6100:53:02
323RosinRichardSõmeru PõhikoolMP7800:52:51
322KruusamägiMerleNN6100:52:40
321AitIngridNN6000:52:39
320PisarevGreta-MariaNT6000:52:36
319KinkarLauriMM3300:52:33
318TõeväljaSiljaHaljala koolNT5900:52:31
317KattelCarolinNNJ1100:52:29
316BauerMarikaNN401300:52:29
315KüttisAndoOjasaarMM3200:52:28
314KäärHediDECTONANN401200:52:27
313LaidKristinaSõmeru PõhikoolNT5800:52:12
312MundEgeNNJ1000:52:08
311MeriloMariaRRGNT5700:52:06
310IvanovaJekaterinaNN5900:52:04
309PipenbergAstridNN55300:52:03
308PipenbergMalleNN501100:52:03
307RajaDorianRRGNT5600:52:00
306LaisarvMariaVäike-Maarja GümnaasiumNNJ900:51:43
305JuhansonAnna-LiisaSõmeru PõhikoolNT5500:51:39
304MikkerMartenMP7700:51:37
303KesküllKarlTapa GümnaasiumMMJ500:51:36
302PilvisteAllanMM3100:51:34
301LichtfeldtMargitNN401100:51:32
300PildenPiretNN5800:51:32
299AasmäeAnitaNN5700:51:28
298LauerKristiNN5600:51:18
297SaarmetsRaigoSõmeru PõhikoolMP7600:51:18
296MaalmetsIrmel HerdisSõmeru PõhikoolNT5400:51:18
295IlvesKairoSõmeru PõhikoolMP7500:51:16
294MännikMagdaleenaNNJ800:51:16
293LiblikasKelliSõmeru PõhikoolNT5300:51:15
292KiviTeemuMM40700:51:14
291AlavereKarinNN5500:51:14
290LilletaiErkoSõmeru PõhikoolMP7400:51:06
289VakulskajaViktoriaAQVA Hotell ja SpaNN5400:51:01
288LaiguRiinSK METSASõBRADNT5200:51:00
287LaiguAnneliNN5300:51:00
286KiviKadi-LiisNT5100:50:54
285ArrasPiretNN451100:50:53
284PritsikSanderMP7300:50:52

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.