7 km ajavõtuga

KohtPerekonnanimiNimisort ascendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
547RajurMarikaTapa GümnaasiumNN60501:15:37
316BauerMarikaNN401300:52:29
355KlopetsMarianneRakvere LinnavalitsusNN7100:54:34
216BrõtkiMariannRRGNT3100:46:50
399MuinasteMaria-EliiseNT9500:57:55
306LaisarvMariaVäike-Maarja GümnaasiumNNJ900:51:43
311MeriloMariaRRGNT5700:52:06
390ValdreMari-LiisLasila PõhikoolNT9100:57:01
61PloompuuMari-AnnRRGNT400:38:38
28KermMargusLinnumetsaMM40200:35:47
301LichtfeldtMargitNN401100:51:32
99MägiMarekMM1900:41:10
153KobinMarekMM2500:44:36
237TuuleveskiMalleNN45700:47:54
308PipenbergMalleNN501100:52:03
325TovstsikMaironSõmeru PõhikoolMP7900:53:04
394MetsaruMaileeSõmeru PõhikoolNT9300:57:21
269VainumäeMaikenHaljala koolNT4900:50:14
543HermsaluMaikenTapa GümnaasiumNT15201:14:42
418ArnekMaigritHaljala koolNT10300:59:12
554KülmallikMaiaTapa GümnaasiumNN452101:16:38
182MändMagnusSõmeru PõhikoolMP5100:45:53
223MihkelsonMagnusMP6300:47:02
440KaegasMagnarPK KGSMP9901:01:02
294MännikMagdaleenaNNJ800:51:16
201KivisaarMadli-MinnaTartu Vangla meditsiiniosakondNN3500:46:23
180PurdeMadisMM2900:45:48
364VällmannMaarjaTapa GümnaasiumNT7700:55:19
255TamlehtMaarjaNT4500:49:31
470TammMaarikaLasila PõhikoolNT12901:03:47
226LaidroLuuleNN65100:47:08
446AleksandrovaLuizaTapa GümnaasiumNT11601:01:39
432RistheinLuiseTapa GümnaasiumNNJ1201:00:42
116KaubiLooraNT1300:42:22
516RohtlaloMM60501:10:04
356PeetermannlleNN501200:54:47
566PajumäelleNN452501:18:30
278BeljajevaLjubovAQVA Hotell ja SpaNN55200:50:29
363SteinbergLisetteRRGNT7600:55:06
460SelezenLisetteLasila PõhikoolNT12301:02:43
520VeimannLisetteNT14701:10:23
410SoopereLisettLasila PõhikoolNT9900:58:41
211TormLisbethTapa GümnaasiumNT3000:46:37
378SerbinLisbelTapa GümnaasiumNT8700:56:10
489MerimaaLindaNN70101:06:04
560RikkenLilianVäike-Maarja GümnaasiumNN452301:17:27
65KasoLiis-MariiNT500:39:13
143PõldLiisNN1800:43:58
449TsvetkovaLiinaTapa GümnaasiumNNJ1301:01:56
48KoppelLiiaNN50100:37:45
529KaljuveeLiiNN402601:12:05
30KuuseLeoMM900:36:06
205MäeLemmeSõmeru PõhikoolNN50700:46:24
515PikkiLehteNN75101:10:03
528AlbertLeaMM55301:12:05
96KanarbikLauriTallinna TehnikakõrgkoolMMN400:41:03
319KinkarLauriMM3300:52:33
354RoovLaureenHaljala koolNT7100:54:18
478BildLaura-LiisSõmeru PõhikoolNT13301:04:08
372ListakLauraSõmeru PõhikoolNT8300:55:46
387LampeLauraTapa GümnaasiumNT9000:56:45
553IvanovLauraSõmeru PõhikoolNT15701:16:25
161LoikLarissaNN40600:45:07
173MeisterLailaNN40700:45:40
122LainesKüllikiNN1600:42:37
282isKüllikiNN5100:50:50
119RaudsaluKülliNELSONNN40300:42:27
426KõrreKristofer-RudolfSõmeru PõhikoolMP9701:00:17
114KalvistuKristoNN1400:42:17
136KiigemägiKristoMM2200:43:37
369MeijelKristjanMM3400:55:36
151KariKristjanRRGMP4400:44:28
16KruusimaaKristjanSõmeru PõhikoolMP600:34:36
313LaidKristinaSõmeru PõhikoolNT5800:52:12
370KõrvekKristinSõmeru PõhikoolNT8100:55:44
417NõlvakKristiinaNN7600:59:07
461GildemannKristiinTapa GümnaasiumNT12401:02:55
509VooglaidKristiinTapa GümnaasiumNT14301:08:34
68KantKristiNN500:39:29
77VõhmarKristiLasila PõhikoolNN800:40:06
393MurelKristiSõmeru PõhikoolNT9200:57:21
454KundlaKristiNN401901:02:30
467ReinomägiKristiLasila PõhikoolNT12801:03:26
506KüttKristiNN8301:08:10
252SarematKristiJCI RakvereNN4300:49:21
532PõdraKristiVäike-Maarja GümnaasiumNN8901:13:06
298LauerKristiNN5600:51:18
350GeidikKristelNT6900:54:11
101LeisaluKristelElisa EestiNN1200:41:15
118KahrKristelVäike-Maarja GümnaasiumNT1400:42:25
534KülmallikKristelTapa GümnaasiumNT15001:13:28
41FlorenKristelKF SuusaklubiNN300:37:20
57PüssKristelVäike-Maarja GümnaasiumNNN100:38:02
194KassKristaNN3000:46:10
241IsakarKristaNN401000:48:11
130SillaveeKrislinHaljala koolNT1800:43:00
358AlesteKirkeSõmeru PõhikoolNT7200:54:54
84PajuKeyNN1000:40:34
343KuusemäeKevinLasila PõhikoolMP8300:53:55
49MesjatsevKevinMP1900:37:48

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.