7 km ajavõtuga

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descending
301LichtfeldtMargitNN401100:51:32
302PilvisteAllanMM3100:51:34
303KesküllKarlTapa GümnaasiumMMJ500:51:36
304MikkerMartenMP7700:51:37
305JuhansonAnna-LiisaSõmeru PõhikoolNT5500:51:39
306LaisarvMariaVäike-Maarja GümnaasiumNNJ900:51:43
307RajaDorianRRGNT5600:52:00
308PipenbergMalleNN501100:52:03
309PipenbergAstridNN55300:52:03
310IvanovaJekaterinaNN5900:52:04
311MeriloMariaRRGNT5700:52:06
312MundEgeNNJ1000:52:08
313LaidKristinaSõmeru PõhikoolNT5800:52:12
314KäärHediDECTONANN401200:52:27
315KüttisAndoOjasaarMM3200:52:28
316BauerMarikaNN401300:52:29
317KattelCarolinNNJ1100:52:29
318TõeväljaSiljaHaljala koolNT5900:52:31
319KinkarLauriMM3300:52:33
320PisarevGreta-MariaNT6000:52:36
321AitIngridNN6000:52:39
322KruusamägiMerleNN6100:52:40
323RosinRichardSõmeru PõhikoolMP7800:52:51
324BušAdevina-LiinaTapa GümnaasiumNT6100:53:02
325TovstsikMaironSõmeru PõhikoolMP7900:53:04
326KangurEveLasila PõhikoolNN6200:53:08
327SaaremetsCetrinTapa GümnaasiumNT6200:53:13
328JärveJaanaNN6300:53:14
329TomsonTiinaNN6400:53:17
330TammeMonikaNN6500:53:21
331AlliksooTerjeNN6600:53:30
332SuveAndrisLasila PõhikoolMP8000:53:30
333KullamägiMartenTapa GümnaasiumMP8100:53:31
334GannošinaKatarinaTapa GümnaasiumNT6300:53:32
335AupajuPilleNN6700:53:37
336PeilKairiSõmeru PõhikoolNN451200:53:37
337AupajuTarmoMM40800:53:37
338AssmannHelemeelNT6400:53:38
339uekallasIvoryREGMP8200:53:39
340KüttisSeidiOjasaarNN6800:53:44
341KukkAivarMM45700:53:49
342KukkRagneNN6900:53:49
343KuusemäeKevinLasila PõhikoolMP8300:53:55
344TõnnsonAnnaNN7000:53:56
345KaljurandKeiraREGNT6500:53:59
346JalakasJaakRSK sPORTKUNDAMM60400:54:08
347NõmmelooKarolineSõmeru PõhikoolNT6600:54:10
348KuusemetsJanelleNT6700:54:11
349GeidikKaileenNT6800:54:11
350GeidikKristelNT6900:54:11
351MesjatsevaSabinaNNN600:54:17
352SaareSiimREGMP8400:54:17
353NõmmCarolinHaljala koolNT7000:54:18
354RoovLaureenHaljala koolNT7100:54:18
355KlopetsMarianneRakvere LinnavalitsusNN7100:54:34
356PeetermannlleNN501200:54:47
357VlasovskiRailiNN7200:54:53
358AlesteKirkeSõmeru PõhikoolNT7200:54:54
359NõmmeMaritNT7300:54:57
360VooglaidTarmoMM45800:55:03
361AllaAnnaliisaTapa GümnaasiumNT7400:55:05
362SteinbergAnetteRRGNT7500:55:05
363SteinbergLisetteRRGNT7600:55:06
364VällmannMaarjaTapa GümnaasiumNT7700:55:19
365AusTaaliNT7800:55:24
366SuuderHanna LiisNT7900:55:26
367KondelGeorgMP8500:55:27
368MeijelChristinaNT8000:55:27
369MeijelKristjanMM3400:55:36
370KõrvekKristinSõmeru PõhikoolNT8100:55:44
371ReimannAnnikaSõmeru PõhikoolNT8200:55:45
372ListakLauraSõmeru PõhikoolNT8300:55:46
373PakkonenKeia RiinSõmeru PõhikoolNT8400:55:46
374RubenAvoSõmeru PõhikoolMM70100:55:52
375AinsarKarolaVäike-Maarja GümnaasiumNT8500:55:55
376KaruAstridSõmeru PõhikoolNN401400:55:55
377VaruskCarmenTapa GümnaasiumNT8600:56:10
378SerbinLisbelTapa GümnaasiumNT8700:56:10
379VeelaidRichardVäike-Maarja GümnaasiumMP8600:56:11
380KivisaluMartti-AndreeSõmeru PõhikoolMP8700:56:13
381KleenKarl RobertTapa GümnaasiumMP8800:56:19
382PalmsaluKasparTapa GümnaasiumMP8900:56:24
383PolonskajaRimmaLasila PõhikoolNN451300:56:24
384SerbinMarlenTapa GümnaasiumNT8800:56:36
385PärnametsMehisSõmeru PõhikoolMP9000:56:37
386AlasSandraVäike-Maarja GümnaasiumNT8900:56:40
387LampeLauraTapa GümnaasiumNT9000:56:45
388TiikmaaBritt-MarenaNN7300:56:55
389SirkelMarisNN401500:57:01
390ValdreMari-LiisLasila PõhikoolNT9100:57:01
391PärnametsJoelLasila PõhikoolMP9100:57:13
392OlenevitšDavidMP9200:57:20
393MurelKristiSõmeru PõhikoolNT9200:57:21
394MetsaruMaileeSõmeru PõhikoolNT9300:57:21
395TõemetsArianneSõmeru PõhikoolNT9400:57:46
396KinkarKerstiNN7400:57:47
397KiisViiveNN55400:57:53
398MetsaruAnneSõmeru PõhikoolNN451400:57:54
399MuinasteMaria-EliiseNT9500:57:55
400LaasJonasMP9300:57:57

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.