7 km ajavõtuga

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
135MöllMikk MargusNautleja KMMP4000:43:36
507MoorAndraRRGNN551001:08:30
144MorgensonArturTapa GümnaasiumMP4200:44:01
399MuinasteMaria-EliiseNT9500:57:55
95MuldmaMihkelRRGMP3300:40:59
312MundEgeNNJ1000:52:08
424MurakasGeaLasila PõhikoolNN7700:59:39
393MurelKristiSõmeru PõhikoolNT9200:57:21
120MurroEikoTapa GümnaasiumMP3800:42:28
471NeerotJete LisettTapa GümnaasiumNT13001:03:47
145NisumaKerstiNN1900:44:03
412NõlvakKatiNT10000:58:43
417NõlvakKristiinaNN7600:59:07
484NõlvakKerliTapa GümnaasiumNT13701:04:51
353NõmmCarolinHaljala koolNT7000:54:18
359NõmmeMaritNT7300:54:57
347NõmmelooKarolineSõmeru PõhikoolNT6600:54:10
82NortsOliverMP3000:40:15
486NugismanTiinaTapa GümnaasiumNN55601:05:18
150NuiamäeVillemSõmeru PõhikoolMP4300:44:26
479NurkRichardRRGMP10701:04:09
572NüüdMarilyTapa GümnaasiumNT16501:20:28
483ObertunHenriSõmeru PõhikoolMP10801:04:41
535OhovMarkusSõmeru PKMP11101:13:48
527OinusSaana MariiNT14801:12:01
187OisoAnnikaNT2600:46:00
392OlenevitšDavidMP9200:57:20
239OleskAntiTapa GümnaasiumMP6500:48:09
199OluKertuGrossi ToidukaubadNN3300:46:22
503OngVirgeSõmeru PõhikoolNN501601:08:08
189OrgusRiinaNN40800:46:03
512OtstavelMerikeNN501801:09:14
488PaapJaakMM50901:06:00
459PääsukeAnniNN7901:02:43
548PaberitsKadriVäike-Maarja GümnaasiumNN9101:16:08
549PaberitsSirjeVäike-Maarja GümnaasiumNN501901:16:09
158PajoRagneNN2200:44:57
538PajoAnnikaNN60301:14:20
84PajuKeyNN1000:40:34
428PajuTaanielTapa GümnaasiumMMJ701:00:20
555PajuElleTapa GümnaasiumNN452201:16:39
132PajulaEvelyRRGNT1900:43:07
566PajumäelleNN452501:18:30
373PakkonenKeia RiinSõmeru PõhikoolNT8400:55:46
8PalkIvarMP200:33:03
43PalkRaulMP1700:37:29
382PalmsaluKasparTapa GümnaasiumMP8900:56:24
385PärnametsMehisSõmeru PõhikoolMP9000:56:37
391PärnametsJoelLasila PõhikoolMP9100:57:13
491PärnametsMaritSõmeru PõhikoolNT14101:06:06
195PärtliPiretNN3100:46:12
356PeetermannlleNN501200:54:47
110PeetermannHediNNN200:42:05
146PeetermannHeliNN2000:44:06
336PeilKairiSõmeru PõhikoolNN451200:53:37
573PennonenTiinaTapa GümnaasiumNN402801:20:29
557PetermannEge-LyVäike-Maarja GümnaasiumNT15801:17:13
83PetrovVanessaKF SuusaklubiNT700:40:16
1PiirsaluMeelisMM40100:25:46
17PiirsaluAndre-MarekMP700:34:37
89PikhoffAimurMM1600:40:47
170PikkerTiiaNN2400:45:37
515PikkiLehteNN75101:10:03
300PildenPiretNN5800:51:32
23PilliMarttiMP1000:35:12
302PilvisteAllanMM3100:51:34
496PipenbenrgSirjeTapa GümnaasiumNN55901:07:03
91PipenbergArlisMM1700:40:49
92PipenbergOlariMMN300:40:49
93PipenbergValterMM1800:40:50
100PipenbergOlevMM60200:41:12
495PipenbergSirjeTapa GümnaasiumNN55801:07:03
253PipenbergKalevMM60300:49:23
308PipenbergMalleNN501100:52:03
309PipenbergAstridNN55300:52:03
55PirnMeelisMM45200:37:59
320PisarevGreta-MariaNT6000:52:36
61PloompuuMari-AnnRRGNT400:38:38
513PlotnikKaiNN8401:09:15
442PõdraMartaHaljala koolNT11501:01:04
532PõdraKristiVäike-Maarja GümnaasiumNN8901:13:06
60PõdraMartinHaljala koolMP2400:38:38
143PõldLiisNN1800:43:58
383PolonskajaRimmaLasila PõhikoolNN451300:56:24
501PopsVoldemarVäike-Maarja GümnaasiumMP11001:07:44
564PopsKatariinaVäike-Maarja GümnaasiumNT16201:18:00
408PraatsMarisVäike-Maarja GümnaasiumNT9700:58:39
207PreesGeorgRRGMP5800:46:25
284PritsikSanderMP7300:50:52
242ProosaReno MartenSõmeru PõhikoolMP6600:48:12
522PungAiliSõmeru PõhikoolNN551301:10:49
188PungasPirjeNN2800:46:02
180PurdeMadisMM2900:45:48
129PüssAiriVäike-Maarja GümnaasiumNN40400:42:58
57PüssKristelVäike-Maarja GümnaasiumNNN100:38:02
465PüümannRitaTapa GümnaasiumNN501401:03:10
13RaamMärtMM300:33:36
307RajaDorianRRGNT5600:52:00
547RajurMarikaTapa GümnaasiumNN60501:15:37
81RaskPilleNN50200:40:14

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.