7 km ajavõtuga

Kohtsort ascendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
283TalvisteMariliisNN5200:50:50
282isKüllikiNN5100:50:50
281JakobiHelinaAQVA Hotell ja SpaNN5000:50:49
280MäeAadiMM50700:50:48
279KruupSigneAQVA Hotell ja SpaNN4900:50:30
278BeljajevaLjubovAQVA Hotell ja SpaNN55200:50:29
277MäeRandoMP7200:50:27
276JärveKatrinNT5000:50:25
275LuigeMikkMM3000:50:24
274unapuuEneunapuuNN501000:50:22
273unapuuGerliunapuuNN4800:50:22
272JõelaidAts-JoonasMP7100:50:20
271ArbaReimoMP7000:50:20
270Kalberg-KukkKaiRitska SpordiklubiNN50900:50:18
269VainumäeMaikenHaljala koolNT4900:50:14
268JakobsonIngridNN4700:50:14
267RootareKajaRitska SpordiklubiNN451000:50:13
266RootareOttRitska SpordiklubiMM45600:50:13
265JakobsonSigridNT4800:50:12
264KurisKerstiNN45900:50:08
263TammMoonikaMTÜ RalliradaNT4700:50:02
262TahlfeldtKerstiNN50800:50:01
261AaboEneNN4600:49:58
260KiisRaivoMM55200:49:54
259LõbuTriinNN4500:49:50
258ReiliAnneliisIITEE SpordiklubiNNJ700:49:43
257KalevaGerdaNN4400:49:40
256KallasteHellikaRRGNT4600:49:32
255TamlehtMaarjaNT4500:49:31
254KoppelHeleNT4400:49:27
253PipenbergKalevMM60300:49:23
252SarematKristiJCI RakvereNN4300:49:21
251KangurKerttuLasila PõhikoolNT4300:49:11
250KangurGetterNNJ600:49:11
249TormArtiSõmeru PõhikoolMP6900:49:09
248ViljakEliseNT4200:49:00
247SõmerSiretNN45800:48:59
246TalalaevKarl-GeorgSõmeru PõhikoolMP6800:48:58
245VeelmaaHelenaNN4200:48:52
244VõsuSirleKohtla-Järve Järve GümnaasiumNN4100:48:41
243SumlaStefenTapa GümnaasiumMP6700:48:17
242ProosaReno MartenSõmeru PõhikoolMP6600:48:12
241IsakarKristaNN401000:48:11
240IsakarAnniRRGNT4100:48:10
239OleskAntiTapa GümnaasiumMP6500:48:09
238MäekiviMikkTapa GümnaasiumMP6400:48:09
237TuuleveskiMalleNN45700:47:54
236Kütt-JahhuKaidiNN4000:47:41
235SammalpärgSirelin IirisHaljala koolNT4000:47:36
234ViboBritaNNN500:47:29
233IlvesBirgitNT3900:47:18
232MerelaidMarionNT3800:47:15
231RemiküllKatrinNN45600:47:12
230TrausGerliRRGNNJ500:47:12
229RippinenKeijoMMN500:47:11
228TauerKadiRRGNT3700:47:11
227RikkReenaRRGNT3600:47:10
226LaidroLuuleNN65100:47:08
225TrotskiVeronikaTapa GümnaasiumNT3500:47:04
224ZigulJessicaTapa GümnaasiumNT3400:47:04
223MihkelsonMagnusMP6300:47:02
222MihkelsonOlevMM50600:46:56
221JohansonKatreHaljala koolNT3300:46:55
220SaksSilviaNN3900:46:55
219SaksSiretNN3800:46:55
218TalvikRoosiNN3700:46:52
217BrõtkiMarittaRRGNT3200:46:51
216BrõtkiMariannRRGNT3100:46:50
215SaarmetsKertSõmeru PõhikoolMP6200:46:49
214RikolasRogerMP6100:46:40
213ValkRikoMP6000:46:40
212ReinholdAnneNN45500:46:37
211TormLisbethTapa GümnaasiumNT3000:46:37
210GriffelAitaAQVA Hotell ja SpaNN40900:46:27
209ZirkArmoVäike-Maarja GümnaasiumMP5900:46:27
208ZirkKailiVäike-Maarja GümnaasiumNT2900:46:27
207PreesGeorgRRGMP5800:46:25
206SammelHele-MaiNN3600:46:24
205MäeLemmeSõmeru PõhikoolNN50700:46:24
204ZimmermannTiiuNN50600:46:24
203KusnerovMarkoSõmeru PõhikoolMP5700:46:24
202ZimmermannVaidoMM50500:46:24
201KivisaarMadli-MinnaTartu Vangla meditsiiniosakondNN3500:46:23
200RenelGetterNN3400:46:23
199OluKertuGrossi ToidukaubadNN3300:46:22
198AlaväliSiimSõmeru PõhikoolMP5600:46:19
197VooglaidTerjeNN3200:46:17
196TammTiitMM50400:46:13
195PärtliPiretNN3100:46:12
194KassKristaNN3000:46:10
193KõrtsAndreSõmeru PõhikoolMP5500:46:07
192KlasbergSiiriTapa GümnaasiumNN2900:46:07
191VidevikEva MargaretNT2800:46:07
190VannusKadiLasila PõhikoolNT2700:46:05
189OrgusRiinaNN40800:46:03
188PungasPirjeNN2800:46:02
187OisoAnnikaNT2600:46:00
186SoodlaRaunoMP5400:45:59
185SammelRobertMP5300:45:54
184RemiküllRasmusMP5200:45:54

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.