7 km ajavõtuga

KohtPerekonnanimiNimisort ascendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
140MeldreKertuSõmeru PõhikoolNN1700:43:51
199OluKertuGrossi ToidukaubadNN3300:46:22
251KangurKerttuLasila PõhikoolNT4300:49:11
215SaarmetsKertSõmeru PõhikoolMP6200:46:49
56KronkKertSõmeru PõhikoolMP2200:38:01
396KinkarKerstiNN7400:57:47
145NisumaKerstiNN1900:44:03
262TahlfeldtKerstiNN50800:50:01
264KurisKerstiNN45900:50:08
35UueKermoTapa GümnaasiumMP1300:36:46
484NõlvakKerliTapa GümnaasiumNT13701:04:51
466RummKellyLasila PõhikoolNT12701:03:25
482LilleojaKellyTapa GümnaasiumNT13601:04:40
4FlorenKelliKF SuusaklubiNN100:30:26
293LiblikasKelliSõmeru PõhikoolNT5300:51:15
38VildekKelliTapa GümnaasiumNT200:36:56
431IlvesKeiri-LiisSõmeru PõhikoolNT10801:00:35
345KaljurandKeiraREGNT6500:53:59
229RippinenKeijoMMN500:47:11
373PakkonenKeia RiinSõmeru PõhikoolNT8400:55:46
58AugasmägiKaulHaka PlastMM60100:38:13
433VildekKätyTapa GümnaasiumNT10901:00:42
103KirnKatrinNN1300:41:19
231RemiküllKatrinNN45600:47:12
498SaatKatrinNN402201:07:05
276JärveKatrinNT5000:50:25
490LillbokKatriin-LiisbethSõmeru PõhikoolNT14001:06:05
524LehtsaluKatriTapa GümnaasiumNN60101:11:53
221JohansonKatreHaljala koolNT3300:46:55
76SamraKätlynNN700:40:00
412NõlvakKatiNT10000:58:43
510BušKatarina-LiinaTapa GümnaasiumNT14401:08:36
334GannošinaKatarinaTapa GümnaasiumNT6300:53:32
564PopsKatariinaVäike-Maarja GümnaasiumNT16201:18:00
382PalmsaluKasparTapa GümnaasiumMP8900:56:24
567KaruKasparSõmeru PõhikoolMP11301:18:34
347NõmmelooKarolineSõmeru PõhikoolNT6600:54:10
409KaskKaroliinaLasila PõhikoolNT9800:58:40
375AinsarKarolaVäike-Maarja GümnaasiumNT8500:55:55
246TalalaevKarl-GeorgSõmeru PõhikoolMP6800:48:58
381KleenKarl RobertTapa GümnaasiumMP8800:56:19
32SeppingKarlTapa GümnaasiumMMJ300:36:09
303KesküllKarlTapa GümnaasiumMMJ500:51:36
160FreienthalKaritNN2300:45:05
493KlauksKarinVäike-Maarja GümnaasiumNT14201:06:47
291AlavereKarinNN5500:51:14
157IvanisenkoKariinaTapa GümnaasiumNNJ400:44:56
414KleesmaaKärenVäike-Maarja GümnaasiumNT10200:58:52
443KangurKarenNN7801:01:10
580TammKalviMM40901:21:49
253PipenbergKalevMM60300:49:23
109LichtKajaAQVA Hotell ja SpaNN40200:42:05
404TammeoksKajaNN7500:58:28
267RootareKajaRitska SpordiklubiNN451000:50:13
439KangurKaisaVäike-Maarja GümnaasiumNT11301:00:57
295IlvesKairoSõmeru PõhikoolMP7500:51:16
336PeilKairiSõmeru PõhikoolNN451200:53:37
405VeskiltKailiNN401600:58:28
208ZirkKailiVäike-Maarja GümnaasiumNT2900:46:27
54KuusikKailiNN400:37:57
349GeidikKaileenNT6800:54:11
179EhasooKaidoMM55100:45:47
236Kütt-JahhuKaidiNN4000:47:41
513PlotnikKaiNN8401:09:15
270Kalberg-KukkKaiRitska SpordiklubiNN50900:50:18
142SallKadriNN45300:43:56
517EinmannKadriTapa GümnaasiumNT14501:10:07
548PaberitsKadriVäike-Maarja GümnaasiumNN9101:16:08
37MarksooKadriRRGNN45100:36:51
550RündlaKädliSõmeru PõhikoolNT15501:16:22
286KiviKadi-LiisNT5100:50:54
190VannusKadiLasila PõhikoolNT2700:46:05
228TauerKadiRRGNT3700:47:11
105MäeJutaNN50300:41:24
531MakarovaJuliaNN8801:13:05
113LepikJoonasMP3700:42:16
400LaasJonasMP9300:57:57
430UttJolanaSõmeru PõhikoolNT10701:00:34
40VooglaidJohannesTapa GümnaasiumMP1600:36:57
391PärnametsJoelLasila PõhikoolMP9100:57:13
471NeerotJete LisettTapa GümnaasiumNT13001:03:47
224ZigulJessicaTapa GümnaasiumNT3400:47:04
523MaidlaJelenaNN8601:11:05
310IvanovaJekaterinaNN5900:52:04
162TammemäeJascarMP4600:45:14
174TrestipJaneteNNN400:45:42
348KuusemetsJanelleNT6700:54:11
149TroskaJanekMM2400:44:19
33FlorenJanekMM1000:36:11
413RotkaJane-LyVäike-Maarja GümnaasiumNT10100:58:51
163LükkJanarVäike-Maarja GümnaasiumMM2700:45:16
536EverJanaNN451801:13:52
127KangurJan HendrikLasila PõhikoolNT1700:42:53
53KuusemetsJanMP2100:37:55
445HärmJako-KaarelTapa GümnaasiumMP10101:01:33
476LeekJaanikaNN8101:03:59
438JoosepsonJaana-EerikaREGNT11201:00:56
328JärveJaanaNN6300:53:14
407KuusemetsJaanaVäike-Maarja GümnaasiumNT9600:58:39
437JoosepsonJaanREGMP9801:00:53

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.