7 km ajavõtuga

KohtPerekonnanimisort ascendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
173MeisterLailaNN40700:45:40
368MeijelChristinaNT8000:55:27
369MeijelKristjanMM3400:55:36
423MeibaumAnneliLasila PõhikoolNN401700:59:39
2MasikTambetToggl/SK KolepahaMM100:27:36
7MärtsooRaunoMM200:32:53
403MarksooMartiRRGMM45900:58:18
37MarksooKadriRRGNN45100:36:51
559MarjapuuMarleenVäike-Maarja GümnaasiumNT16001:17:24
574MardimAndroTapa GümnaasiumMP11501:20:29
294MännikMagdaleenaNNJ800:51:16
123MändMarkoMM2000:42:39
182MändMagnusSõmeru PõhikoolMP5100:45:53
531MakarovaJuliaNN8801:13:05
523MaidlaJelenaNN8601:11:05
99MägiMarekMM1900:41:10
575MägiAnoTapa GümnaasiumNN551401:20:30
238MäekiviMikkTapa GümnaasiumMP6400:48:09
105MäeJutaNN50300:41:24
205MäeLemmeSõmeru PõhikoolNN50700:46:24
277MäeRandoMP7200:50:27
280MäeAadiMM50700:50:48
451MaasikasEleanorSõmeru PõhikoolNT11901:02:02
296MaalmetsIrmel HerdisSõmeru PõhikoolNT5400:51:18
411Luste-ItchevArturTapa GümnaasiumMMJ600:58:41
462Luste-ItchevAneteTapa GümnaasiumNT12501:03:02
576LükkRainisVäike-Maarja GümnaasiumMP11601:20:53
577LükkHelinaVäike-Maarja GümnaasiumNN9401:20:53
163LükkJanarVäike-Maarja GümnaasiumMM2700:45:16
46LükkSilverVäike-Maarja GümnaasiumMM1200:37:41
435LuikMeri-LySõmeru PõhikoolNT11001:00:47
275LuigeMikkMM3000:50:24
6LuiRagnarMP100:32:34
452LondArlisSõmeru PõhikoolMP10301:02:03
161LoikLarissaNN40600:45:07
259LõbuTriinNN4500:49:50
90LjašMarkusKF SuusaklubiMP3100:40:48
106LjašHenriKF SuusaklubiMP3600:41:26
134LjašAndresKF SuusaklubiMM50300:43:35
372ListakLauraSõmeru PõhikoolNT8300:55:46
85LippTaimoMM40400:40:38
108LippGeilyNT1000:42:00
441LindlooAliceHaljala koolNT11401:01:04
111LillmetsElisNT1100:42:06
59LillmetsRaulRRGMP2300:38:14
25LilleväliTormisMMN200:35:36
290LilletaiErkoSõmeru PõhikoolMP7400:51:06
571LillepeaEvelinTapa GümnaasiumNT16401:20:27
482LilleojaKellyTapa GümnaasiumNT13601:04:40
490LillbokKatriin-LiisbethSõmeru PõhikoolNT14001:06:05
98LiivasteMerilyNT800:41:07
301LichtfeldtMargitNN401100:51:32
109LichtKajaAQVA Hotell ja SpaNN40200:42:05
293LiblikasKelliSõmeru PõhikoolNT5300:51:15
113LepikJoonasMP3700:42:16
171LemvaldUrmasVäike-Maarja GümnaasiumMP4800:45:37
67LempuRasmusMP2600:39:22
101LeisaluKristelElisa EestiNN1200:41:15
524LehtsaluKatriTapa GümnaasiumNN60101:11:53
420LeesHelveTapa GümnaasiumNN55500:59:13
476LeekJaanikaNN8101:03:59
416LausErikMP9600:58:58
62LausArgoAssar OüMM45300:38:41
533LaurCarmenSõmeru PõhikoolNT14901:13:10
298LauerKristiNN5600:51:18
31LassEliiseNN200:36:06
387LampeLauraTapa GümnaasiumNT9000:56:45
444LaisarvOlaviTapa GümnaasiumMP10001:01:32
306LaisarvMariaVäike-Maarja GümnaasiumNNJ900:51:43
447LaisaarHanna-LiinaRRGNT11701:01:39
122LainesKüllikiNN1600:42:37
287LaiguAnneliNN5300:51:00
288LaiguRiinSK METSASõBRADNT5200:51:00
226LaidroLuuleNN65100:47:08
313LaidKristinaSõmeru PõhikoolNT5800:52:12
75LaasmägiHandoMM1300:39:59
400LaasJonasMP9300:57:57
401LaansaluRometLasila PõhikoolMP9400:58:03
525LaansaluMeriliNN8701:12:00
415LaanesAtsMP9500:58:56
54KuusikKailiNN400:37:57
348KuusemetsJanelleNT6700:54:11
407KuusemetsJaanaVäike-Maarja GümnaasiumNT9600:58:39
53KuusemetsJanMP2100:37:55
343KuusemäeKevinLasila PõhikoolMP8300:53:55
30KuuseLeoMM900:36:06
340KüttisSeidiOjasaarNN6800:53:44
39KüttisGüntherOjasaarMP1500:36:57
315KüttisAndoOjasaarMM3200:52:28
236Kütt-JahhuKaidiNN4000:47:41
506KüttKristiNN8301:08:10
569KüttGertSõmeru PõhikoolMP11401:20:02
203KusnerovMarkoSõmeru PõhikoolMP5700:46:24
264KurisKerstiNN45900:50:08
102KuntroRistoMP3500:41:16
166KuntroCarmenNT2200:45:33
454KundlaKristiNN401901:02:30
468KülmallikNeemeTapa GümnaasiumMM451101:03:32
469KülmallikHelger-HansTapa GümnaasiumMP10501:03:33
534KülmallikKristelTapa GümnaasiumNT15001:13:28

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.