7 km ajavõtuga

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
395TõemetsArianneSõmeru PõhikoolNT9400:57:46
140MeldreKertuSõmeru PõhikoolNN1700:43:51
398MetsaruAnneSõmeru PõhikoolNN451400:57:54
150NuiamäeVillemSõmeru PõhikoolMP4300:44:26
152KobinMarisSõmeru PõhikoolNT2100:44:33
154RettelEduardSõmeru PõhikoolMP4500:44:37
426KõrreKristofer-RudolfSõmeru PõhikoolMP9701:00:17
430UttJolanaSõmeru PõhikoolNT10701:00:34
431IlvesKeiri-LiisSõmeru PõhikoolNT10801:00:35
435LuikMeri-LySõmeru PõhikoolNT11001:00:47
436KruusamäeRailiSõmeru PõhikoolNT11101:00:47
182MändMagnusSõmeru PõhikoolMP5100:45:53
193KõrtsAndreSõmeru PõhikoolMP5500:46:07
451MaasikasEleanorSõmeru PõhikoolNT11901:02:02
452LondArlisSõmeru PõhikoolMP10301:02:03
453TsimolonskasMartenSõmeru PõhikoolMP10401:02:15
198AlaväliSiimSõmeru PõhikoolMP5600:46:19
457ErmEliseSõmeru PõhikoolNT12101:02:39
458RebaneHannaliisaSõmeru PõhikoolNT12201:02:39
203KusnerovMarkoSõmeru PõhikoolMP5700:46:24
205MäeLemmeSõmeru PõhikoolNN50700:46:24
215SaarmetsKertSõmeru PõhikoolMP6200:46:49
478BildLaura-LiisSõmeru PõhikoolNT13301:04:08
480KivisaluCarineeSõmeru PõhikoolNT13401:04:09
483ObertunHenriSõmeru PõhikoolMP10801:04:41
485RoosilehtRanelySõmeru PõhikoolNT13801:05:16
490LillbokKatriin-LiisbethSõmeru PõhikoolNT14001:06:05
491PärnametsMaritSõmeru PõhikoolNT14101:06:06
242ProosaReno MartenSõmeru PõhikoolMP6600:48:12
246TalalaevKarl-GeorgSõmeru PõhikoolMP6800:48:58
503OngVirgeSõmeru PõhikoolNN501601:08:08
504KormikRutiSõmeru PõhikoolNN501701:08:08
249TormArtiSõmeru PõhikoolMP6900:49:09
505HolmAveSõmeru PõhikoolNN402301:08:09
514SõgelMerleSõmeru PõhikoolNN8501:09:33
519SchmidtMarjeSõmeru PõhikoolNN551201:10:12
522PungAiliSõmeru PõhikoolNN551301:10:49
16KruusimaaKristjanSõmeru PõhikoolMP600:34:36
533LaurCarmenSõmeru PõhikoolNT14901:13:10
290LilletaiErkoSõmeru PõhikoolMP7400:51:06
36TimmSanderSõmeru PõhikoolMP1400:36:47
293LiblikasKelliSõmeru PõhikoolNT5300:51:15
550RündlaKädliSõmeru PõhikoolNT15501:16:22
295IlvesKairoSõmeru PõhikoolMP7500:51:16
551RündlaAndraSõmeru PõhikoolNT15601:16:22
296MaalmetsIrmel HerdisSõmeru PõhikoolNT5400:51:18
297SaarmetsRaigoSõmeru PõhikoolMP7600:51:18
553IvanovLauraSõmeru PõhikoolNT15701:16:25
42MetsaruHarrySõmeru PõhikoolMM50200:37:24
305JuhansonAnna-LiisaSõmeru PõhikoolNT5500:51:39
562ReedikAneteSõmeru PõhikoolNT16101:17:55
567KaruKasparSõmeru PõhikoolMP11301:18:34
56KronkKertSõmeru PõhikoolMP2200:38:01
313LaidKristinaSõmeru PõhikoolNT5800:52:12
569KüttGertSõmeru PõhikoolMP11401:20:02
96KanarbikLauriTallinna TehnikakõrgkoolMMN400:41:03
324BušAdevina-LiinaTapa GümnaasiumNT6100:53:02
581TaliMarikaTapa GümnaasiumNN452601:23:46
582SalusteTiiuTapa GümnaasiumNN70201:28:53
327SaaremetsCetrinTapa GümnaasiumNT6200:53:13
583KopplemannEeviTapa GümnaasiumNN75201:28:53
73KontRasmusTapa GümnaasiumMP2800:39:50
333KullamägiMartenTapa GümnaasiumMP8100:53:31
334GannošinaKatarinaTapa GümnaasiumNT6300:53:32
80SooAllarTapa GümnaasiumMMJ400:40:14
361AllaAnnaliisaTapa GümnaasiumNT7400:55:05
364VällmannMaarjaTapa GümnaasiumNT7700:55:19
120MurroEikoTapa GümnaasiumMP3800:42:28
377VaruskCarmenTapa GümnaasiumNT8600:56:10
378SerbinLisbelTapa GümnaasiumNT8700:56:10
381KleenKarl RobertTapa GümnaasiumMP8800:56:19
382PalmsaluKasparTapa GümnaasiumMP8900:56:24
384SerbinMarlenTapa GümnaasiumNT8800:56:36
387LampeLauraTapa GümnaasiumNT9000:56:45
144MorgensonArturTapa GümnaasiumMP4200:44:01
402KallastEneTapa GümnaasiumNN65200:58:04
411Luste-ItchevArturTapa GümnaasiumMMJ600:58:41
156FrolovaAnastasiaTapa GümnaasiumNNJ300:44:56
157IvanisenkoKariinaTapa GümnaasiumNNJ400:44:56
420LeesHelveTapa GümnaasiumNN55500:59:13
425VakaljukBrigita-MariaTapa GümnaasiumNT10501:00:16
428PajuTaanielTapa GümnaasiumMMJ701:00:20
429VõsuriAiriTapa GümnaasiumNT10601:00:21
432RistheinLuiseTapa GümnaasiumNNJ1201:00:42
433VildekKätyTapa GümnaasiumNT10901:00:42
434KaasikAnneliTapa GümnaasiumNN401801:00:43
444LaisarvOlaviTapa GümnaasiumMP10001:01:32
445HärmJako-KaarelTapa GümnaasiumMP10101:01:33
446AleksandrovaLuizaTapa GümnaasiumNT11601:01:39
192KlasbergSiiriTapa GümnaasiumNN2900:46:07
448ValdlooMeriliisTapa GümnaasiumNT11801:01:41
449TsvetkovaLiinaTapa GümnaasiumNNJ1301:01:56
461GildemannKristiinTapa GümnaasiumNT12401:02:55
462Luste-ItchevAneteTapa GümnaasiumNT12501:03:02
464AllsooEvelinTapa GümnaasiumNN451601:03:10
465PüümannRitaTapa GümnaasiumNN501401:03:10
211TormLisbethTapa GümnaasiumNT3000:46:37
468KülmallikNeemeTapa GümnaasiumMM451101:03:32
469KülmallikHelger-HansTapa GümnaasiumMP10501:03:33
471NeerotJete LisettTapa GümnaasiumNT13001:03:47

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.